Göz Makyajı Oriflame Jel eyeliner

Kaş, kirpik şekillendirme, rimel, kapatıcı, far, göz kalemleri)

gi.em

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
19 Temmuz 2009
1.129
10
Kızlar benim eyeliner'a ihtiyacım var buyüzdende katologlara bakarken oriflame'ın jel eyelineri dikkatimi çekti nasıl sizce kullananlar varsa olumlu yada olumsuz bişeyler yazabilirler mi.Not:buarada hiç jel eyeliner kullanmadım normal ince uçlu kullandım hangisi daha iyi jel mi yoksa bildiğimiz uçlu olanlar mı delikafadulden

ben bugün sipariş verdim...bakalım nasıl çıkacak...elime geçince bilgi veririm..sositososito

bende bugün hem fırçasından hemde jel eyelinerdan sipariş verdim ilk defa kullanıcam :)) bakalım nasıl bişimiş bende kullanınca bilgi veririm

bende sipariş vericem ama nerden vericem bilemiyorum kimsede satmıyor benim bulunduğum yerde kızlar alınca buraya yazın nasıl bişey şimdiden teşekkürler

Kızlar en kısa zamanda banada bılgı verın merak edıyom.Bende alıcammmmmmmmmmalkisalkisalkis

Kızlar en kısa zamanda banada bılgı verın merak edıyom.Bende alıcammmmmmmmmmalkisalkisalkis

Merhaba ben hemen kendi düşüncemi söliim. benim jel eyeliner diince aklıma daha jelimsi bir yapıda bir ürün geldi daha katı bana kalırsa ben yeşilini aldım tok bir renk elde etmek için 3-4 kez sürmek zorunda kaldım en iisimi al normal eyelinerını misler gibi daha uygun fiyata sür sürüştür bence hiçbir farkı yok olmadı ille de fırçayla sürücem dersen bi miktar elinin üstüne dök tüp eyelinerdakini sonra fırçayla bandıra bandıra sür en güzeli

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…