Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
Allah rızası için banada yardım edin deli olcam arkadaşlar şöyle anlatayım 9 yılldır evliyim hiç orgazm olmadım kadınların masturbasyon yaptığını bilmiyodum hiç denemedim daha önce ama belki böyle olur alışırım diye denedim sonuç başarısız klitorusuma dokunduğumda hiç bişi hissetmiyorum eşim dokunsada hissetmiyorum ne vajinal nede klitoral orgazm olmadım bu yüzden cinsel isteksizlik başladı gece olupta eşim bişiler istiycek diye ödüm kopuyo artık sevişirken ağlamak istiyorum eşim bi yerlerime dokunup öptükçe soğuyorum çok bitsin hemen istiyorum bilgisi olan lütfen banada açıklasın yoksa giderek vajinusmus olucam diye korkuyorum

Canım öyle şimdiye kadar hiç denemdiğin şey biranda oldu bitti olurmu sakin ol bu sefer birşey hissetmediysen birdahaki sefere hissedersin
eşin oral seks yapıyormu sana o zaman nasıl birşeyler hissediyormusun

Canım sen eşini seviyormusun
ilk evlendiğin zamandadamı birşey hissetmiyordun

Canım sen eşini seviyormusun
ilk evlendiğin zamandadamı birşey hissetmiyordun

ilk evlendiğimde bu kadar değildi ama orgazm olmadım hiç zevk alıyodum tabiki şimdide eşimi seviyorum mesela gündüzleri çok istekli oluyorum o yokken falan ama gece olucağı zaman soğuyorrum..oral yapmak istiyo bana zevk aldırmak için yaparken kötü oluyorum bırak yapma diyorum(((

canım o zaman gündüzleir yapın sizde hafta sonu eşin evde değilmi gündüzleri

aslında eşin bunu yaptığında boşalmaman imkansız bana göre. Bence bunu yapmasına izin vermelisin ve zevk aldığını düşünmelisin rahat olmalısın..hem mastürbasyona alışma derim çünkü vucüt alıştığı gibi yemek yemek ister )

Evliliğimizde 4. yılı doldurmak üzereyiz.
3.5 sene ben de bu sıkıntıyı yaşadım ve hiç olmayacak diye düşünüyordum,
zaman zaman sıkıntı yapsamda artık vazgeçmiştim.
Ama nasıl olduysa olmaya başladı.
Eşimin yaptığı ufak değişikliklerle.
Yoksa hiç birşey hissetmiyordum ben de.
Buradan açık açık anlatması biraz zor.

cidden psikoloji ile alakası var mı bunun..yani iş beyınde mi bitiyor nedir..gram milim zevk almıyorum vajinadan..bir gun olacak merak etme deyin içim rahatlasın..

Kesinlikle beyinde bitiyor bence.Uğurbocuuu çok sağol yazdıklarını uygulaycm sizleri de bilgilendiricem kızlar

cnm bizide bilgilendirirsen çok mutlu oluruz bu evlilik için önemli bir sorun çünkü..hepimiz bunun için buradayız herkes birbirine yardımcı olursa ne güzel olur saol şimdiden

ugurbocuu, düzenli bi cinsel hayatım var, ağrı sızı duymuyorum, esasen pek bişi hissetmiyorum. Hiç bir şekilde vajinal olamıyorum. İlişkilerde, sadece klitoral olarak uyarıldığımda derin bi haz duyuyorum, ancak onu da bütün ilişki boyunca sürdürmek pek mümkün olmuyor. Mesaj atma hakkım yok, buraya bu mesajı da çekine çekine yazıyorum, ancak sen mesaj atarak tecrübelerini benimle paylaşırsan, gerçekten çok memnun olurum. Bu mevzu hakikaten bir kadın için çok büyük problem ve senin bu kadar insana faydan dokundu, hani adeta umut doldum

cnm bizide bilgilendirirsen çok mutlu oluruz bu evlilik için önemli bir sorun çünkü..hepimiz bunun için buradayız herkes birbirine yardımcı olursa ne güzel olur saol şimdiden

evet yaa bir yardım deli olcam artık..çok uğraşıyorum cinsel hayatımızı düzeltmek için ama eşim hiç çaba göstermiyo onu nasıl yönlendirebilirim çok ilgisiz cinsel anlamda değil normal yaşantımızda hiç beni düşünmüyor ama iş cinselliğe geldimi sorun bende oluyo

canım siz birbirinizi seviyormusunuz önce bunu bir düşünmenizde fayda var sizin sorununuz orgazm değil bence

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…