Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737

birkaç gündür okuyorum. bende aynı dertteyim. eşim anlayışlı sayılır ama oda biraz uğraştıktan sonra sıkılıyor. bende hiç olamıycakmışım gibime geliyor. önceleri fazla umursamıyordum ama artık bende merak etmeye başladım. eşimin bşlrkn nekadar zevk aldığını görünce bende o zevki merak ediyorum dğrusu. bu yüzden yardım istiyorum.
uğurböcüğü banada yollarsan sevinirim. şimdiden teşekkürler.

benimde erkek arkadaşım baya ilgili davranıyor bu konuda üzülüyorum..Bu arada uğurböcüğü sana cvp yazmış çok sevindim inş. faydası olur.. Bende yardımlarınızı bekliyorum

evet canım sağolsun bana cevap yazdı daha denemedim ama inşallah denicem bu aralar biraz geçmesini bekliyorum malum bebek de var biraz tedirgin oluyor insan :) inşallah faydası olurr ..

merhaba kızlar benim sorunum var mı bilmiyorum, emin değilim yani.. vajinismusu yeni yendim sayılır ,1 ay oldu şimdi yeni bi sorun başladı. orgazm olamama:26: normal mi bilmiyorum..zamanla olur mu onu da bilmiyorum.. ama yardımcı olacak bi arkadaşımız varsa sevinirim

hoşgeldin yasemin :) benim de aynı şekilde senin gibi sorunum var insan bazen klitorale alıştığında böyle sorunlar yaşayabiliyor..

Son düzenleme:
canıım ugurböceği bacım forumdaki geçmişinden haberdarım saatlerdir oturdum yazılarını okuyorum sonradan vajinal orgazm olabilen nadir kişilerdensin ..4 yıllık evliyim ve daha vajinal orgazm nedir bilmiyorum rica etsem öneri ve fikirlerini benimlede özelden paylaşabilirmisin ben sana mesaj atamıyorum sen benimle iletişime geçersen inan çok mutlu olucam şimdiden teşekkürler.. yardım etsende etmesende şimdiden allah razı olsun diyeyim sonucta senin özelin bacım

hoşgeldin yasemin :) benim de aynı şekilde senin gibi sorunum var insan bazen klitorale alıştığında böyle sorunlar yaşayabiliyor..

bunu daha önce duymuştum cinsel organ nasıl alışırsa öyle istermiş bu yüzden elle yapmayı bırakacaksın ve eşine alışacakmışsın ve zamanlada alışıyormuşsun ben o yüzden evlenmeden önce mastürbasyonu bıraktm inşALLAH evlenince problem yaşamam...

Açıkçası ben de hiç orgazm olmadım..Çoğu zaman olacakmışım gibi geliyor, tamam diyorum bu sefer olacak ama eşim de o kadar yoruluyr ki benimle ilgilenmekten bir yerde kesiyor ve ben yine olamıyorum.Üstelik bu sefer daha kötü hissediyor insan..Hele ki vajinal orgazmı hiç bilmiyorum.Sanırım ugurbocuguuu, bazı özel deneyimlerini paylaşmışsın arkadaşlarla.Beni tanımıyrsun o yüzden tabi ki yazmamakta haklısın.Normalde kimse bu tür deneyimleri paylaşmadığı için bir şeyler eksik kalıyor ve bu da soruna yol açıyor ilişkide.Eğer bana da yazarsan çok mutlu olurum gerçekten..Herkese iyi günler kızlar:)

Son düzenleme:
canıım ugurböceği bacım forumdaki geçmişinden haberdarım saatlerdir oturdum yazılarını okuyorum sonradan vajinal orgazm olabilen nadir kişilerdensin ..4 yıllık evliyim ve daha vajinal orgazm nedir bilmiyorum rica etsem öneri ve fikirlerini benimlede özelden paylaşabilirmisin ben sana mesaj atamıyorum sen benimle iletişime geçersen inan çok mutlu olucam şimdiden teşekkürler.. yardım etsende etmesende şimdiden allah razı olsun diyeyim sonucta senin özelin bacım

ya arkadaşlar bu konuda bende müzdarip bir kişiyim daha öncede yazmıştım 4,5 yıldır evliyim daha önce hiç mastürbasyon yapmadım ve hiç orgazm olmadım ön sevişme kısa oluyor ve ilişki kısasürüyor msj atan tecrübeli arkadaşlarım banada msj atabilirseniz belki bende vuslata erenlerden olurum....

canım eşin bu konuya eğilmeli bence durumu görmüyormu seninde orgazm olman gerektiğini düşünüp ön sevişme süresini uzatmalı
anladığım kadarıyla erken boşalma sorunuda var çözüm aramalı bu işe bence

Çiğdemciğim haklısın bencede erken boşalma sorunu
bu sorunu yaşayan tüm bayanların % 90 nının orgazm olamamalarının suçlusu eşleri ya benciller ya umursamazlar
kızlar yapacaklarınız çok basit şeyler ben sıralamak istiyorum
1)öncelikler kendinizi sevin güzel bulun kocanızın saçma eleştirilerini takmayın (tabi eşleri tarafından şuran şöyle yok kilolusun diye eleştirilenler için dedim) kadın beyni devamlı kurduğu için olumsuz eleştiride orgazmı etkiliyor
2)sonra iki tarafta o tarz filmler izlemeyecek birbirleri dışında masturbasyon yapmayacaklar sadece birbirinize kafa yorun( bunuda yapanlar varsa diye yazdım hemen yok biz yapmıyoruz falan diye yazanlar olur diye belirteyim)eğer msturbasyon yapacaksanız sadece siz yapın ama onuda vajinal şekilde uyarıyla yapacaksınız klitoristinizi uyarmadan ,eşleriniz yapmayacak
3) birlikletilik sırasında kendinizi oldum diye kandırıcaksınız , birşey hissetmesenizde çok keyif alıyormuşsunuz gibi kendinizi kandırın , insanın beyni kandırılabiliyor yani bir süre sonra beyin dediğinize inanıcak keyif alınmaya başlanıcak , kısaca kendini kandırma
4)aslında en zoru eşlerin bencil olmamaları sağlamak ,artık eşlerinizi sizin için çaba harcamaların için ikna edecek olan sizsiniz
5)briliktelik sırasında eşinizden utanmıyacaksınız
arkadaşlar ben bunları bilimsel kaynaklardan buldum derlendim sizlerle paylaşmak istedim
amacım burada aklı fikri o işte diye düşünülmek değil
bunları burada çözüm arayan arkadaşlara çözüm olmasında bir yol olsun diye paylaşıyorum
bunları uygulamanız yeterli
tabi eşleriniz seviyorsanız yeterli çünkü:herşey sevgide gizli , bence sevgi olduktan sonra cinsellik bile olmadan mutlu evlilikler yaşanabilir
inş hepiniz mutlu olursunuz

merhaba yazınızı okudum benimde problemim klitoristen başka boşalma yaşayamamam. eşim bu durumdan rahatsız çünkü normal ilişkide boşalamıyorum numara yapıyorum. bir psikologlamı görüşmem lazım yada üroloklamı bilemedim.

bende hangisi gitmen gerektiğini çok iyi bilmiyorum yanlış yönlendirmek istemem ama anladığım kadarıyla eşinde değil sorun sende , klitorist orgazma alıştığın için olmuyorsa o zaman bu konuda ya kadın doğumcundan fikir al yada pskologa git , eğer eşinden kaynaklı sorun olsaydı ürologa gidilmesi gerekirdi

Gerçekten çook teşekkür ederim.Emeğine , ilgine sağlık canım.Özel msj hakkım olmadığı için cevap atamadım ama teşekkür etmeden de bırakamadım:) Açık yürekliliğin için tekrardan teşekkür ederim.Sayende olacak inş:)

Son düzenleme:

bence eşiyle yatakta ilgilenmeyen erkeklerin eşi boşalamıyor.. kadının istediği gibi sevişmiyorlar kadının istediği noktaları uyarmaları lazım

bana da msj atabilirseniz sevinirim Alalh razı olsun şimdiden...

Bencede psikoloğa gitmen lazım canım hemde keşke eşinide ikna edebilsen birlikte gitseniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…