Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
kızlar bana yardmcı olurmusunuz..
eşimle birbirimizi çok severek evlendik.nişanlıyken falan cinsel problem yaşayacağımız aklımın ucundan geçmezdi.
çünkü birbirimizle rahat konuşan birbirimizi isteyen iki insandık.
evliliğimizin ilk günü eşim çok gergindi.onun gerginliği beni çok etkiledi.birde üstüne üstlük bunlarda adetmiş düğünün ilk gecesi damadın arkadaşları eve gelip saatlerce otururmuş.ve tam malum zamanda evin zili hiç durmadan çalmaya başladı.o kadar korktumki o an anlatamam.düşünün tam o sırada kapı açılana kadar çalan bir zil.korku utanç sanki yanlış bir şey yapıyormuşuz hissi..
arkadaşları eve geldi .kocaman kahkahalrı ile gülen birsürü erkek.ben yatak odasında bir başıma...
neyse sonra gittiler.ben bu adeti bilmediğim için eşim özür dledi benden.ama o da o kadar gergindiki o gece ben kendimi çok kastım.bende cinsel isteknamına birşey kalmadı.ertesi günlerde de birleşme olmadı.bir ay vajinismus problemi yaşadık.vajinismus olayında eşimin beni çok eleştirmesininde etkisi var tabi.
o ilk bir ay çok değişik bir insan oldu eşim.saçımı yapışım oturuşum kalkışım kıyafeterim hep şakayla krışık eleştiriyordu.bende çok büyük bir özgüven eksikliği oluştu.
akşam olsun istemiyordm.yatak odasına bile girmek istemiyordum.geceleri kabus görüp çığlkla uyanyodum.bir ayın sonunda doktor sayesnde vajnismus olayını çözdük çok şükür.ama bir probem vardı.düşünce olarak eşimle beraber olmak istiorum onun beni arzulamasını istiyorum.ama bana dokuduğunda bile hiç bir etkileşim olmuyordu.bu durmda orgazmda olamıyordum.eşime bu konuda hiçyalan söylemedim.hiç orgazm olmadığımı biliyor.sadece elle uyarılınca oluyorum.ama neden böyle oldu.sanki yıllarca iişki yaşamasak ben ekskliğini yaşamıcam gibi geliyor.ben byle değildim.benim durumum psikolojikmi yoksa fizikel bir sorunmu.artık iyice gerildim ve soğudum.eşimin beniarzuamasını istiyorum ama bende tık yok. sadece bebek için istiyorum :KK43:

canım bence senin durumun prikolojik eğer imkanın varsa bir uzmanla görüşmen en doğrusu olur

aynı sorunu yaşayan biri olarak rica ediyorum,bana da mesaj atar mısınız?:KK43:

Canım benim bu iş böyle çözülür diye bir önerim yok ben sadece psikolog Ayşe Kayhan'ın önerileri ve açıklamalarını izlemelisiniz diyorum belki faydası olur
küçük vidolar olarak hazırlamışlar bulamazsanız o zaman yardımcı olayım ama uğurböcüğü'nün anladığım kadarıyla şöyle yaparsanız olursunuz diye bir tarifi var o belki daha çok işe yarayabilir

bacım allah rızası için banada yardımcı ol şu tekniği banada anlat lütfen yoksa eşim boşayacak beni :KK43: çok kötü durumdayım sırf orgazm olamıyorum zevk alamıyorum diye başka kadınlarla birlikte oluyor ve boşanmak istiyor evliliğimi kurtarmam lazım bacılar yardım edin nolur allah rızası için :KK43:

Canım benim bu iş böyle çözülür diye bir önerim yok ben sadece psikolog Ayşe Kayhan'ın önerileri ve açıklamalarını izlemelisiniz diyorum belki faydası olur
küçük vidolar olarak hazırlamışlar bulamazsanız o zaman yardımcı olayım ama uğurböcüğü'nün anladığım kadarıyla şöyle yaparsanız olursunuz diye bir tarifi var o belki daha çok işe yarayabilir

okurken böyle dedim neeeeeeeeeeeeeee:KK53: sırf orgazm olamıyorsun diye senimi aldatıyor ve senden beni boşayacak diyemi korkuyorsun şakamı ciddi olamazsın
canım bunun için seni aldatıyorsa bırak boşasın ya
senin orgazm olamamanın sebebi anlaşıldı biz kadınların pskolojisi uygun değilsen zaten burada ne teknik öğrenip uygulasanda orgazm olamazsın ugurböceğinin banada attığı mesajındaki şeylerin işe yaraması için eşinle karşılıklı çıkarsız sevginiz olmalı

bacım allah rızası için banada yardımcı ol şu tekniği banada anlat lütfen yoksa eşim boşayacak beni :KK43: çok kötü durumdayım sırf orgazm olamıyorum zevk alamıyorum diye başka kadınlarla birlikte oluyor ve boşanmak istiyor evliliğimi kurtarmam lazım bacılar yardım edin nolur allah rızası için :KK43:

Şakamı bu eşin bu sebepten başka kadınlarla birlikte oluyor ve boşanmak istiyor ama sen bu evliliği kurtarmaya çalışıyorsun diyelimki orgazm oldun eşinin başka kadınlarla birlikte olmak için daha birsürü bahanesi olur hiç şüphen olmasın

bunu bnde istiyorum ama kadın doğumcuya mı gidicem psikolojik yardımmı almam lazım?

bence öncelikle psikolojik desteğe ihtiyacın var canım orgazm konusunda neler yaşadığını anlatabilirsen burdan veya özelden bildiğimiz kadarıyla yardımcı olmaya çalışırız canım

okurken böyle dedim neeeeeeeeeeeeeee:KK53: sırf orgazm olamıyorsun diye senimi aldatıyor ve senden beni boşayacak diyemi korkuyorsun şakamı ciddi olamazsın
canım bunun için seni aldatıyorsa bırak boşasın ya
senin orgazm olamamanın sebebi anlaşıldı biz kadınların pskolojisi uygun değilsen zaten burada ne teknik öğrenip uygulasanda orgazm olamazsın ugurböceğinin banada attığı mesajındaki şeylerin işe yaraması için eşinle karşılıklı çıkarsız sevginiz olmalı

haklısınız arkadaslarım ama bana lütfen yardımcı olun evliliğimi kurtarmak istiyorum belki yardımlarınızla hersey düzelcek cocugum babasız anasız kalmayacak lütfen allah rızası için yardım söyleyin deneyeyim lütfen

haklısınız arkadaslarım ama bana lütfen yardımcı olun evliliğimi kurtarmak istiyorum belki yardımlarınızla hersey düzelcek cocugum babasız anasız kalmayacak lütfen allah rızası için yardım söyleyin deneyeyim lütfen

Canım ben mesajı sana göndermem hakkım yok uğurböceğinin göndermesi lazım ama aslında herşey senin beyninde bitiyor
buradan yazılan birkaç öneriyle öyle düzelme olmuyor imkanın varsa bu alanda bir uzmana git

ama dedıklerımı mutlaka uygula ben sadece bır pozısyonda olabılıyoken artık alısıyorum şimdi diğer pozisyonlarda da oluyorum yavas yavaş istedıgın noktaya gelıyosun yavas dedıgımde bı ıkı ay yanı eger soledıklerımı yaparsan.. yılların gecmesıne degmez ınan insan sevişirken orgazm olmayı ögrenınce yazık dıyo bosuna debelenmiş durmusun dıyo........

lütfen bana da mesaj atabilirsin,kendi kendime yöntemler deniyorum ama olmuyor,böyle giderse bir uzmana gitmeyi düşünüyorum ama hergün forumu okuduğumda senin önerilerini de denemek istiyorum belki doktora gitmeme gerek kalmaz,bana güvenip mesaj atman için ne yapmalıyım bilmiyorum sadece yardım edersen sevinirim hele ki bu derdi yenersem duacın olurum.

lütfen bana da mesaj atabilirsin,kendi kendime yöntemler deniyorum ama olmuyor,böyle giderse bir uzmana gitmeyi düşünüyorum ama hergün forumu okuduğumda senin önerilerini de denemek istiyorum belki doktora gitmeme gerek kalmaz,bana güvenip mesaj atman için ne yapmalıyım bilmiyorum sadece yardım edersen sevinirim hele ki bu derdi yenersem duacın olurum.

bu arada kızkardeşimde ilk denemelerinde olmuyodu daha sonra parmağıyla vaginasının içinde masaj yaparak g noktasını bulduğunu düşünüyor ve bunu yaparken vagina kaslarını sıkmayıp tam dersine ıkındığı zaman o noktanın daha beligenleştiğini ve daha çok hissedip daha hoşuna gittiğini anlattı bana bende deniyorum ama şimdilik birşey olmadı belki denemk isteyenlerin işine yarar .

gerçekten öğrenilebilinecek birşeymi bu
beyinle alakalı olduğu çok doğru gerçekten
ben evlendiğimden beri yaşıyorum cinselliğimi 4 ayda 4-5 kez olmuşumdur orgazm
çok zor bişey, nekadar hazırlansan da bedenen yada ortam olarak
yok olmayınca olmuyor, ama aniden karar verince bazen hormonlar tavan yapınca oluyor gerçekten
ama şu da var tabi daha yeni alışıyorum, ağrılarım oluyor hala
özellikle ben üstteysem eğer popomla belimin arasında müthiş bir ağrı oluşuyor
o yüzden konsantre olamıyorum
sizde yaşadınız mı böyle bir ağrı?

kızlar bende vajinismusu yeni yendim orgazm oldummu bilmiyorum ama çişim varmıs gibi bi hiss olduktan sonra dayanamayacagım sekilde bi uyusukluk olmustu bi kere ama dahada olmadı 6. defa ilişkiye girdim 5. de olmustu dahada olmadı acaba orgazm omu? ve orgazm olması için neler yapmak gerekk??

kızlar bende vajinismusu yeni yendim orgazm oldummu bilmiyorum ama çişim varmıs gibi bi hiss olduktan sonra dayanamayacagım sekilde bi uyusukluk olmustu bi kere ama dahada olmadı 6. defa ilişkiye girdim 5. de olmustu dahada olmadı acaba orgazm omu? ve orgazm olması için neler yapmak gerekk??

acaba daha yeniyim diyemi anlayamıyorum bilemedim ama banada önerilerde bulunursanız sevinirim severek evlendik eşimi seviorum ama vajiden dolayı baya bi erteledik cinselliği şimdide yavas yavas alıstıgımdanmı ne bişey hissetmiyorum neler yapabilirim ??

bidee orgazm olurken hangi hisler yasanıyor yasayanlar cvp verin yaa cok merak ediyorumm

Son düzenleme:
merhaba kızlar,henüz yeni üye oldum foruma,cinsel ilşki konusunda tecrübelı kişilerin öneri ve bilgilerıne ıhtıyacım var,biliyorum sayfalarca bu konuyu konuşmuşsunuz ancak sürekli geri sayfalara giderek bir sonuca ulaşamadım bazı sorularımla alakalı bana yardımcı olabilir misiniz?

Gerçekten kadın olmak çok zor :KK43:
Her şeyi ayrı bir dert yemin ediyorum....
Ergenliğe girersin dert(Göğüslerin büyür herkesin gözü üzerinde olur) ...Adet olursun dert...Gebe olursun dert (ne ilaç kullanabilirsin nede başka şey)...En mutlu olman gereken eşinin kollarındaki yatak odası bile dert...

Valla erkeklere gıpta etmeye başladım :KK1:

Ta tüm bunlara rağmen "CENNET ANALARIN AYAKLARI ALTINDADIR SÖZÜ YETİYOR BANA" Şükürler olsun diyorum....

X