Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
canım siz birbirinizi seviyormusunuz önce bunu bir düşünmenizde fayda var sizin sorununuz orgazm değil bence

birbirimizi sevip sevmediğimizi bilmiyorum yani sevgi var mutlaka bende onda varmı bilmem boşanmayı çok düşündüm ama bunun lafını bile ettirmiyor orgazm olmaya gelince bence sorun o çünkü birlikteliklerimizde ben tam bişi anlamadığım için isteksizlikler başladı bide herşeyi çok kafama takıyorum aklım hep olaylarla meşgul böyle durumda nasıl zevk alırım bilmiyorum psikolağa gitsem diyorum ne diycem bide ilaç bağımlısı olmaktan korkuyorum off çaresizlik:KK43:

birbirimizi sevip sevmediğimizi bilmiyorum yani sevgi var mutlaka bende onda varmı bilmem boşanmayı çok düşündüm ama bunun lafını bile ettirmiyor orgazm olmaya gelince bence sorun o çünkü birlikteliklerimizde ben tam bişi anlamadığım için isteksizlikler başladı bide herşeyi çok kafama takıyorum aklım hep olaylarla meşgul böyle durumda nasıl zevk alırım bilmiyorum psikolağa gitsem diyorum ne diycem bide ilaç bağımlısı olmaktan korkuyorum off çaresizlik:KK43:

Bence kesinlikle eşinle birlikte psikoloğa gitmelisiniz canım
biz kadınların kafası heran çok şey düşünebildiği için sevişme esnasındada olaya tam odaklamazsan başka şeyler geçirirsen kafanda orgazmı bırak eziyet halini alış ilişki bence baştan dediğim gibi mutlaka bir uzman desteği almalısınız canım eşinin duruma pek kafa yorduğu yok anlaşılan o kendi halinde yaşantısını sürdürüyor sıkıntıyı çekmek sana kalıyor

Bence kesinlikle eşinle birlikte psikoloğa gitmelisiniz canım
biz kadınların kafası heran çok şey düşünebildiği için sevişme esnasındada olaya tam odaklamazsan başka şeyler geçirirsen kafanda orgazmı bırak eziyet halini alış ilişki bence baştan dediğim gibi mutlaka bir uzman desteği almalısınız canım eşinin duruma pek kafa yorduğu yok anlaşılan o kendi halinde yaşantısını sürdürüyor sıkıntıyı çekmek sana kalıyor

aynen canım sorunumu iyi anlamışsın ama gel gör kii eşim asla psikolağa gitmez benim gitmemede çok karşı

Gerçekten çook teşekkür ederim.Emeğine , ilgine sağlık canım.Özel msj hakkım olmadığı için cevap atamadım ama teşekkür etmeden de bırakamadım:) Açık yürekliliğin için tekrardan teşekkür ederim.Sayende olacak inş:)

ama dedıklerımı mutlaka uygula ben sadece bır pozısyonda olabılıyoken artık alısıyorum şimdi diğer pozisyonlarda da oluyorum yavas yavaş istedıgın noktaya gelıyosun yavas dedıgımde bı ıkı ay yanı eger soledıklerımı yaparsan.. yılların gecmesıne degmez ınan insan sevişirken orgazm olmayı ögrenınce yazık dıyo bosuna debelenmiş durmusun dıyo........

ama dedıklerımı mutlaka uygula ben sadece bır pozısyonda olabılıyoken artık alısıyorum şimdi diğer pozisyonlarda da oluyorum yavas yavaş istedıgın noktaya gelıyosun yavas dedıgımde bı ıkı ay yanı eger soledıklerımı yaparsan.. yılların gecmesıne degmez ınan insan sevişirken orgazm olmayı ögrenınce yazık dıyo bosuna debelenmiş durmusun dıyo........

ugurbocuuu rica etsem bana da yardımcı olur musun? mesaj hakkım olmadığı için özelden yazamıyorum.

Kizlar vajiyi yeni yendim 2 hafta kadar oluyor orgazm için neler yapmalıyım bana da mesaj atar mısınızzzzz ... Ugurbocegi hep senin adın yazıyor burada bana da gönder püf noktalariiiii...

Kızlar bende aynı durumdayım çok kötüyüm banada yardım edin eşim anlamıyor onla paylaşamıyorum anlatmaya çalıştığım zaman benden hoşlanmıyorsun ben seni etkileyemiyormuyum beni istemiosun diyo çok zorluyorum artık kendimi dokunması bile artık beni rahatsız edio. Banada msj atın

Kızlar bende aynı durumdayım çok kötüyüm banada yardım edin eşim anlamıyor onla paylaşamıyorum anlatmaya çalıştığım zaman benden hoşlanmıyorsun ben seni etkileyemiyormuyum beni istemiosun diyo çok zorluyorum artık kendimi dokunması bile artık beni rahatsız edio. Banada msj atın

eşinin bu durumu anlamaması kötü bir durum sadece kendini düşünüp hareket ediyorlar
açıklayıcı bazı bilgileri attım özeline canım

selam kızlar..ben de nerdeyse 5 senelik evliyim ve ben de hiçbir şey hissetmiyorum..eşim dünya tatlısı ve çok iyi anlaşıyoruz ama ilk günden beri bende tık yok..bu arada hamileyim:KK49: uğurbocuu bana da msj atar mısın? hepinize sevgiler..:KK16:

kızlar bana yardmcı olurmusunuz..
eşimle birbirimizi çok severek evlendik.nişanlıyken falan cinsel problem yaşayacağımız aklımın ucundan geçmezdi.
çünkü birbirimizle rahat konuşan birbirimizi isteyen iki insandık.
evliliğimizin ilk günü eşim çok gergindi.onun gerginliği beni çok etkiledi.birde üstüne üstlük bunlarda adetmiş düğünün ilk gecesi damadın arkadaşları eve gelip saatlerce otururmuş.ve tam malum zamanda evin zili hiç durmadan çalmaya başladı.o kadar korktumki o an anlatamam.düşünün tam o sırada kapı açılana kadar çalan bir zil.korku utanç sanki yanlış bir şey yapıyormuşuz hissi..
arkadaşları eve geldi .kocaman kahkahalrı ile gülen birsürü erkek.ben yatak odasında bir başıma...
neyse sonra gittiler.ben bu adeti bilmediğim için eşim özür dledi benden.ama o da o kadar gergindiki o gece ben kendimi çok kastım.bende cinsel isteknamına birşey kalmadı.ertesi günlerde de birleşme olmadı.bir ay vajinismus problemi yaşadık.vajinismus olayında eşimin beni çok eleştirmesininde etkisi var tabi.
o ilk bir ay çok değişik bir insan oldu eşim.saçımı yapışım oturuşum kalkışım kıyafeterim hep şakayla krışık eleştiriyordu.bende çok büyük bir özgüven eksikliği oluştu.
akşam olsun istemiyordm.yatak odasına bile girmek istemiyordum.geceleri kabus görüp çığlkla uyanyodum.bir ayın sonunda doktor sayesnde vajnismus olayını çözdük çok şükür.ama bir probem vardı.düşünce olarak eşimle beraber olmak istiorum onun beni arzulamasını istiyorum.ama bana dokuduğunda bile hiç bir etkileşim olmuyordu.bu durmda orgazmda olamıyordum.eşime bu konuda hiçyalan söylemedim.hiç orgazm olmadığımı biliyor.sadece elle uyarılınca oluyorum.ama neden böyle oldu.sanki yıllarca iişki yaşamasak ben ekskliğini yaşamıcam gibi geliyor.ben byle değildim.benim durumum psikolojikmi yoksa fizikel bir sorunmu.artık iyice gerildim ve soğudum.eşimin beniarzuamasını istiyorum ama bende tık yok. sadece bebek için istiyorum :KK43:

bacım allah rızası için banada yardımcı ol şu tekniği banada anlat lütfen yoksa eşim boşayacak beni :KK43: çok kötü durumdayım sırf orgazm olamıyorum zevk alamıyorum diye başka kadınlarla birlikte oluyor ve boşanmak istiyor evliliğimi kurtarmam lazım bacılar yardım edin nolur allah rızası için :KK43:

X