Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
slm arkadaşlar bize bu konular hep ayıp konuşulmaz anlatılmaz olarak empoze edildi maalesef ne kadar kültürlü de olsak üniversite de bitirsek hep bu yanımız cahil kaldı malesef:KK14:
ben ilişki sırasında çok hissizim bu çok hissizim aynı sorunu yaşıyan çözebilen var mı acaba kızlar:26:

ön sevişmeyi uzun tutmaya çalişiyoruz.utanmayı aştık ilk günlerde vardı.ilişki esnasında kısa kısa birşeyler hissediyorum oda belli pozisyonlarda.neden bilmiyorum.mesela arkam dönük uzanıkken çok daha rahat ediyorum ve hoşuma gidiyor.belkide görmediğimden kendimi dinleme şansım oluyor.yüzyüze hayatta yapamıyorum.birşeyde hissetmiyorum:KK43:

bu utanma ile alakalı değil canım tamamen penisi hissetmekle alakalı ben önceden de dedim büyüklük küçüklük burda devreye giriyor.. arkadan penis dibine kadar girer ve rahim duvarına mı çarpıyor nedir onu bilemem ama bir çarpma yaşanıyor ve bölece uyarılıyorsun o yüzden bu tarz posizyonlar çok zevkli gelir. ben de aynı şekilde yüzyüze normal ilişki esnasında hissedemiyorum eşimi onunla alakalı.. ya da böle dizlerinin üstünde köpek pozisyonu onu denebilirsiniz. vede şunu da yapabilirsin ilişkiden önce kendin veya eşin klitorisini uyarırsını önce o şekilde olursun sonra ilişkide vajnal orgazm olursun.. kadın cinsel olarak boşalamadığında stresi artıyor ve aile içi huzursuzluk yaşanabiliyor inşşş.. faydası olur

bu utanma ile alakalı değil canım tamamen penisi hissetmekle alakalı ben önceden de dedim büyüklük küçüklük burda devreye giriyor.. arkadan penis dibine kadar girer ve rahim duvarına mı çarpıyor nedir onu bilemem ama bir çarpma yaşanıyor ve bölece uyarılıyorsun o yüzden bu tarz posizyonlar çok zevkli gelir. ben de aynı şekilde yüzyüze normal ilişki esnasında hissedemiyorum eşimi onunla alakalı.. ya da böle dizlerinin üstünde köpek pozisyonu onu denebilirsiniz. vede şunu da yapabilirsin ilişkiden önce kendin veya eşin klitorisini uyarırsını önce o şekilde olursun sonra ilişkide vajnal orgazm olursun.. kadın cinsel olarak boşalamadığında stresi artıyor ve aile içi huzursuzluk yaşanabiliyor inşşş.. faydası olur

yorumlarınız için tşk ederim.bende aynı sizin gibi yüzyüze iken hiçbirşey hissedemiyorum.ardakm dönük uzanıkken hem kendimi dinleme konsantre olma şansım oluyor hemde elimle koynumdan aşağı doğru sokup vajinin üst kısmına masaj yapınca daha güzel şeyler hissediyorum sanki:KK43:

peki erken boşlamya yönelik bir pozisyona varmı eşimin derdi erken boşalma ve ben hiçbirşey hissedemiyorum. pozisyon yaşayamıyoruz köpek pozisyonunu hiç denemedik

bazen. ya bu işin sevgiylede alakası yok sanırım bunu da öğremdim eşimle severekte evlendik çok mücadeleler verd,k kavuşmak için çokta seviyorum onu ama neden hiç hissedemiyorum bilmiyorum

bazen. ya bu işin sevgiylede alakası yok sanırım bunu da öğremdim eşimle severekte evlendik çok mücadeleler verd,k kavuşmak için çokta seviyorum onu ama neden hiç hissedemiyorum bilmiyorum

sevgi mutlaka önemli ama bu başka birşey bencede ben bu durumda ne yapmak gerekir bilemiyorum yani hissedemiyorum diyorsunya o duyguyu bilemiyorum belki senin gibi olup birşekilde hisseden zevk alan birileri yardımcı olabilir burda sana

X