Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
orgazmla pozisyonun alakası var tabi senin en çok zevk aldığın pozisyon hangisiyse öyle olursun bu herkese göre değişir
ama siz geri çekme yöntemi uyguluyormuşsunuz belkide yeterince uzamıyor o süre

evet bazen geri çekilme yöntemi ile korunuyoruz bazen prez.arkam dönük uzanık şekilde kendimi dinleme fırsatım oluyor,nedense daha çok tercih ediyorum

bahsettiğin pozisyon süper gerçekten ama eşim o pozisyonda fazla dayanamıyor :-(

neden dayanamıyor?eğer kadının kalçaları fazla geniş ve büyük değilse basenleri giriş rahat olacaktır.hatta kalça tampon görevi gördüğü için kadın daha rahat ediyor.erkeklerde sever aslında diye biliyorum ama her erkek farklı tabi:)

neden dayanamıyor?eğer kadının kalçaları fazla geniş ve büyük değilse basenleri giriş rahat olacaktır.hatta kalça tampon görevi gördüğü için kadın daha rahat ediyor.erkeklerde sever aslında diye biliyorum ama her erkek farklı tabi:)

çabuk boşalıyor ben orgazm olmadan o boşalıyor

ne mutlu size.biz bebek düşünmediğimiz için henüz dikkatli davranıyoruz.okadar rahat değiliz maalesef.sürekli birbirimizi kontrol ediyoruz

bide düşünmüyoruz ilaç kullanıyorum bir sıkıntı yan etkide olmadı çok şükür siz dediğiniz gibi bir tedirginlik var üzerinizde o yüzden rahat olamıyorsunuz

bide düşünmüyoruz ilaç kullanıyorum bir sıkıntı yan etkide olmadı çok şükür siz dediğiniz gibi bir tedirginlik var üzerinizde o yüzden rahat olamıyorsunuz

ilaç kilo yapıyor dediler ondan kullanmadım.zaten biraz kiloluyum.prez yada geri çekilme oluyor oda tedirginiz sürekli.birbirimizi kontrol etmekten dolayı konsantre olamıyoruz sanırım.

ilaç kilo yapıyor dediler ondan kullanmadım.zaten biraz kiloluyum.prez yada geri çekilme oluyor oda tedirginiz sürekli.birbirimizi kontrol etmekten dolayı konsantre olamıyoruz sanırım.

evet haklısın ama herkeste aynı yan tesiri yok ben çok rahatım çok şükür
senin dediğin gibi prez. veya geri çekme çok sıkıntılı bu duurmda orgazma ulaşmak zor

evet haklısın ama herkeste aynı yan tesiri yok ben çok rahatım çok şükür
senin dediğin gibi prez. veya geri çekme çok sıkıntılı bu duurmda orgazma ulaşmak zor

aynen öyle canım.prez de zaten birşey hissedilmiyor.geri çekilme dede hissediyorsun ama sürekli kontrol hali ve acaba nasıl bitirsek diye düşünmekten konsantre olamıyor insan.işte onun için arkam dönük uzanık tercih ediyorumya.ben kendimi dinliyorum konsantre olmaa çalişiyorum:KK43:

aynen öyle canım.prez de zaten birşey hissedilmiyor.geri çekilme dede hissediyorsun ama sürekli kontrol hali ve acaba nasıl bitirsek diye düşünmekten konsantre olamıyor insan.işte onun için arkam dönük uzanık tercih ediyorumya.ben kendimi dinliyorum konsantre olmaa çalişiyorum:KK43:

o şekilde olabiliyormusun peki yoksa en azından daha çok zevk alıyorum mu diye düşünüyorsun

daha rahat ediyorum canım.diğer pozisyonlara göre biraz daha çok birşeyler hissediyorum.bazı arkadaşlarda bu pozisyonu sevmiyorlar.değişiyor kişiden kişiye

rahat etmek tamamda orgazm olabiliyormusun o pozisyonda önemli olan o sevmeyen olabilir ama bu pozisyon süper birşey detaylarına girmeyeyim ama çok zevkli :-))))

rahat etmek tamamda orgazm olabiliyormusun o pozisyonda önemli olan o sevmeyen olabilir ama bu pozisyon süper birşey detaylarına girmeyeyim ama çok zevkli :-))))

evet daha zevkli olduğu kesin zaten:)ama dediğim gibi korunma tedirginliğinden konsantre olamıyorum.eğer mesaj hakkın varsa o detayları yazarmısın lütfen.akıl akıldan üstündür:KK66:

X