Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737

haklısın, zaten bedeni tanıma mastürbasyonla başlar

Çok ilginçmiş demek 25 yaşından önce evlenenlerin işi daha zor ben 23 yaşımı doldurmadan evlenmiştim
bide sizin arıcılığınızla bişe demek istiyorum
hayattında orgazm neysede hiç masturbasyon yapmadığını söyleyen bayanlara çok şaşırıyorum ya yalan söylüyorlar yada utanıyorlar
hatta benim 2 çocuğu olan öğretmen arkadaşım var bir keresinde 3-5 kişi kadın kadına sohbet ederken şey dedi masturbasyon yapan kadın ahlaksızdır günahdır
eee o zaman hepimiz cinsellikle varolduğumuza göre sex yapan herkes başta sende çok ahlaksızmı oluyoruz yani demiştim
baskı ve günahtır ayıptır lafları bilinçaltımıza öyle bir yerleşmişki erkekler eşlerimiz doğal bir şekilde her seferinde orgazm olurken bizler bunu görev gibi ruhsuzca yaşıyoruz

kadın istismarı çünkü bu, anne baba sürekli kızı korur kollar, oysa erkegin ahlaksızı daha kötüdür haberleri yok

ayrıca onu söyleyen zihniyet bahsettigin kadın basmakalıp, geri düşünceli ve dinin ne için yaranmış oldugunu anlamıyor

o dine kulluk ediyor oysa Allah dini bize kulluk etsin diye kurguladı herşey bizim saglıgımız için

Allah yaradan bi duygu neden gunah olsunki

masturbasyonu bilmeyen kadınlar vardır evet şaşırma, ve onlar o içsel baskılarını genelde dışa vururlar, ya cocugunu döver, ya arkadaşlarıyla kavga eder yada sokakta saç baş yolar.

ama neler oldugunu kendisi bile anlamıyor, o enerjiyi o duyguyu akıtacak kanal arıyor

şimdi o kadına sorarım, insan kalbi kırmakmı daha günah yoksa masturbasyonmu?

hayvanlar bile yapar bunu dogal bi durum.

o mutsuz kadınları, çok kavga eden kadınları, kıskançlıgı had safhada olan kadınları istatisiksel olarak kayıt edersen görürsün ki 100 de 90nı şimdiye kadar adam akıllı orgazm duygusunu ayrıştıramayandır

bir de bir şeyi çok önemli bir şeyi söylemek istiyorum

ama çok afedersiniz hani küfür vardır ya, aq diye, ve ya s....m seni, kafam s....di falan, bakın şimdi bu kelimelerin asıl nedeni kadınların her zaman seksi acı ve anlamsız korkulu, acılı bir şey olarak görmeleri olmuş.

zamanında orgazm olan kadın ahlaksız kadındı, kadın erkegin altında zevk aldıgını hissettirmemeliymiş, bunu çok yaşlı ama bi o kadarda agzı bozuk nineden duymuştum ben.

bu yüzden erkeklerin bilinçaltında yer ediyor bu küfürler, seksin bir zevk oldugunu degil, tam tersi erkegin kadını s...ni düşünüyolar, düşünebiliyormusunuz, çok aşagılıkca, kadınları küçük düşüren küfürler bunlar.

evet canım bende vajınalmış klıtoralmiş hiç fark etmez bı şekilde boşalamadıgım zaman o kadar gergın sinirli oluyorum kii..

ben ılk nasıl yaptıgımı hiç hatırlamıyorum ama sankı bu doganın kanunu 12 13 yasındaydım sanırım yanı o zaman gıbıme gelıyo kı mecbur yapıyosun yapmayanın olduguna da hiç mi hiç inanmıyorum.

canım bende yapmıyorum diyenlere çok gülüyorum
ayrıca 12 13 çok erken geldi bana yada ben geç kalmışım
doğanın kanunu zaten yaşamın ilk başlangıç noktasıda bu ama bizim toplumda kadınların sexden zevk alması masturbasyon yapması halen ayıp karşılanıyor mesela kkda bile ben buraya yorum yazıyorum diye dalga konusu bile olabiliyorum burada sanal ortamda bile bu tarz konulara yazmak ayıplanabiliyor ki burası objektif açıdan bakılırsa sağlık problemimize çözüm aradığımız bir paylaşım topiği
aslında bu düşünce tarzını kadına öğreten erkekler çünkü kendi bencilliklerini mantıklı hale getirebilmek ve diğer bir açıdanda kadınların erkeklerden daha çok zevk alabilen doyumsuz olabilen bu yanlarını kendilerinin karşılaymama yetersizlik korkuları yüzünden tabi burdada bir bencillik var sadece kendileri için sex yapmak kolay geliyor onları tüm bu saydıklarım yüzünden kadınlara sex yapmak ayıptır bir kadın sex yapmak istememeli tarzı fikirlere erkekler empoze etmiş bunu uygulayan veya kendi yaşayamayıp diğer kadınlarında yaşamasını istemeyen kadınlarda hemcinselerine yaymıştır
aslında bu yazdıklarımı eleştirenlerde olabilir
kadınlar sex yapmak masturbasyon yapmak günah değildir hem resmi hem dini nikahlı eşimizle bunu yaşamanında günah olduğunu düşünen bayanlar rahat olun yaşayın sonrasında eşler mutlu çocuklar mutlu toplum mutlu olsun değilmi ama

valla canım bılmıyorum erkenmı ılk adet oldugum zamanlardı o zamandan berıdır zaman zaman yapardım yoksa gercekten beyın ona alışıyo da bu yuzden mı vajınal orgazm zor oluyo ya da olmuyo......

valla canım bılmıyorum erkenmı ılk adet oldugum zamanlardı o zamandan berıdır zaman zaman yapardım yoksa gercekten beyın ona alışıyo da bu yuzden mı vajınal orgazm zor oluyo ya da olmuyo......

onu pek bilemicem aslında olabilirde beyin o tarz bir orgazma alıştığı içinde vajinal olmuyor olabilirsin eee o zaman erken yaşta bu masturbasyon olayına başlamadan evlenenlermi vajinal orgazm oluyor diye bir soru geldi aklıma

hahahaaayyyy sen çok yaşa. dogru dıyosun valla ne bılım yaaaaa.....

mrb ben 1 yıllık evliyim eşimle birlikte olduğumuzda ben hiç orgazm olamadım yüzeysel birlikte olduğumuzda oluyorum ama. ben henüz aydınlıkta hiç eşimin karşısında soyunmadım eşimide hiç öyle görmedim naparsam yapayım bakamıyorum eşime yenemiyorum utanma duygusunu acaba bundan kaynaklanıyor olabilir mi

Bence burda erkege çok iş düşüyor, seni kendine daha çok alıştırması lazım,

olurmu öyle şey ,

aydınlıkta soyunamamak tüm kadınların olayı bu başka :), ama eşine bakmamak, onunn vucudunu tanımamak olmazki,

hani aşk öyle bir duygudur ki, o zaman her sınır perdesi kalkar,

ha bide psikolojik tarafı vardır, evlenmeden önce cinsel bir birlikteligin olmamışsa başka erkekle bu çok normaldir bazı psikolojilerde, bakın arkadaşlar BAZI PSİKOLOJİLER diyorum, şimdi sekerportak arkadaşdan önce yazan bir arkadaş var ona cevap vermedim dikkat ederseniz, çünkü yazılanların sadece 25 yaş kısmını anlamış ve oradan sırf bi mesaj yazmak için bişeyler yazmış,
onun bunun düşüncelerine takacagınıza kendi sorunlarınızı halletmeye çalışın burda, ben bilimsel ve psikolojik konuşuyorum, karşıma geçip kimse bunu yalanlayamaz, aklına yatmaması başka olay, ama yazılnaları tam okuyun, mesaj sayısını artırmak için ona buna takmayın.

okudugunuzda ne demek istedigimi farklı açılardan anlattıgımı göreceksiniz. neyse gelelim sana kardeş

dedigim gibi senin önce bir ilişkin olmamışssa başka erkekle ve ilk erkegin eşin olmuşssa bu durum psikolojik olarak (insandan insana degişir) etki eder, bi 5 yıl sonra farkı kendin hissedeceksin, utanma olayı büyük ölcüde azalacak.

yani burda anormal bir durum yok, önemli olan karşılıklı karanlıkta bile zevk alabilmenizdir :)

bir birinizi tatmin edebilmenizidir.

ama ne olursa olsun utanmak seksteki özgürlügü sınırlar, yıllar sonra kendini daha iyi keşfedeceksin (eger sadece 1 yıldır cinsellik yaşıyosan) ve bedenini daha iyi tanıyacaksın, o zaman eşinden taleplerin ve söylemek istediklerin olacak, işte o zaman seksi yine utanarak yaşarsan mutsuz olursun.

sen zamana bırak ve kocana alışmaya çalış,

bu olayda onunda efor sarfetmesi gerekecek, küçük dokunuşlarla tüm vucuduna dokunursa sürekli, okşarsa severse, zamanla ona ait olan bedenini artık saklamıcaksın ondan emin ol. aynısını sende yap, dokunmaktan çekinme.

bu arada ugurböcüü sana sesleniyorum (hesap sormak degil yanlış anlaşılmasın)

benim bu yazımı da begenmişssin kalkmış 25 yaş olayı aklıma yatmıyor diyen arkadaşın yazısını da begenmişssin,

şimdi sen yazıları begendigin zaman biz neyi ne anlamda begendigini nerden bilelim söylermisin?

burası facebook mu hatır kalmasın diye begeniyorsun yoksa gerçekten benmi yanlış anlıyorum burda otomatik olarak herkesin yazısını begen olayımı var da ben bilmiyorum,

kısacası senin psikolojini de anlamış degilim, bu yazıyı begenen birisi 25 yaş olayını anlamıyorum diyen birinin yazısını neden begenir, yada o kardeşin yazısını begenen birisi ve benimle aynı fikirde olmayan birisi benim yazımı neden begeniyor anlamış degilim.

sevgiler.

kizlar, buradan insanlar faydalanmaya çalisiyorlar, bilgi almaya çalisiyorlar. hatta kendilerine çare ariyorlar. Boyle konularin icinde tartismasak?

kizlar, buradan insanlar faydalanmaya çalisiyorlar, bilgi almaya çalisiyorlar. hatta kendilerine çare ariyorlar. Boyle konularin icinde tartismasak?
arpa iyi niyetinı anlıyorum, ama burada kimse tartışmıyor, 25 yaşla ilgili olay konuşuluyor, aynı zamanda senin çıkıp ortalıgı sakinleştirmen beklenmiyor, haberin olsun. laf kime degilmişsse o zaten üzerine alınmıştır, merak etme sen

canım ben senın mesajını begendım çünkü orda ben ve sanırım bı kişi daha bu senın 25 yas sözünü konusuyoduk ve bıze yazmıştın bu cevabı yanı mesajı bızım sorularımızdan sonra yazmıştın bu sebeble begendım yanı bıze açıklamada bulundugun için konularda karşiliklı konustugum kişilerın msjlarına begen dıyorum hep ancak 25 yas ile ilgılı yazdıklarına da açikcası bende ikna olmadım bundan yanı
ayrıca o arkadasın yazdıgı 25 yasla ılgılı soyledıklerın bnmde hiç aklıma yatmadı o na da cvp vermıyorum demıssın baskasına yazdıgın msjda bı dolu bişi yazmışsın cvp pekala vermışsın...yoksa senın yazdıklarını önerılerını hep takıp edıyorum canım ben snde benı yanlış anlama:)))

kızlar iyi diyosunuz da erkek orgazm olduğu anda kadının işi bitiyo.

bizde genelde böyle oluyo.eşimin pili bitiyo önceden, ben kalıyorum öyle.

bişey de demiyorum, benim isteğim gidiyo bu sefer.

kadnın orgazm olması için erkeğin boşalma süresinin uzun olması şart.

bişey sormak istiyorum sizlere.

siz orgazm olmadan önce eşiniz olduysa 2.ye devam ediyo musunuz.eşinizden talep ediyo musunuz.

evet bende eşimin yoruldugunu goruyorum bı de boşaldıktan sonra once kı gıbı ıstegı olmaz tabıkı eskıden derdım tekrar dıe devam ederdık ne gelırdı bılıyomusun aklıma benı kırmamak ıçin mi tekrar yapıyo acaba yorgunçunku bn ıstemesem yatıp uyuyacak yanı hatırım kalmasın dıye yapıoz bunu düşünürdüm o zaman da ben bi şi anlamazdım artık hiç demıyorum vajınal orgazmı gordum olabıldım ama esım uzun tutması gerekıyo uzun tutması da bı tarafa en çok onun ılk sefer kı o arzulu halı benı tahrık edıp havaya sokabılıyo onun o ısteklı halı bnm orgazm olmam ıçın çok önemlı oluyo yoksa ıstemedıgı halde yapmış benı etkılemıyokı ıstedıgı kadar uzun olsun orgazm olamıyorum...

ben de böyle düşünüyorum valla..
erkeklerle kadınlar bir değil..
kadınlar yapabiliyor 2 ya da 3 kere ama erkek boşaldığı anda uyuşuyor bizimki horul horul uyur hemen..

hani şöyle derler ya hep, kadın erkeğe cilveli olcak, alıp yatağa götürcek diye..ben bunu önceden yapıyodum ama bu sefer de düşünmeye başladım acaba çok mu istekli görünüyorum diye..
o yüzden artık bıraktım bunu..bi yaklaşımda bulunmuyorum..beyfendimiz istediği zaman oluyor..

işine bağlıyorum, cidden çok stresli, her an kafası dolu..

tatillerde öyle olmuyor çünkü..istekli oluyor..

ben orgazm oluyorum ama süreye bağlı, bizimki 3 gün yapmayınca zart diye boşalıveriyo..
dediğim gibi, ben kalıyorum ama 2.yi de talep etmiyorum..zorlandığını hissediyorum çünkü..

bnun doğru mu yanlış mı olup olmadığını da bilmiyorum..
siz ne düşünüyosunuz kızlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…