Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
bı de bı çok msjımda yazdıım gıbı her erkekler ne düşünür dememelı bn acaba esım bole yaparsam hosuna gıder mı bole yaparsam sevmezmı acaba hoşuna gıtmıyomu dıye düşünmemeli

Ufff ben bunu cok dusunuyorum iste :) kendime guvensizlik belki de. Bisey daha sorucam sana canim.. eger bahsetmek istemiyorsan cevaplamayabilirsin ama hangi pozisyonda yapabildigini merak ediyorum. Ben alttayken hissedebilmistim icimdeki o noktayi.... uff birdahaki sefere olabilirim umarim..

Peki bu sekilde orgazm olmak daha mi tercih edilir sence? Ugraslarin devam etmesini tavsiye eder misin? Ben mesela icerideki o zevk veren kismi hissetmeyi cok sevdim. Disaridan hissettigimden cok daha farkli geldi. Daha derin geldi, ne biliyim. Orgazmi nasil hissettin peki hani boyle tahmin ettigin gibi miydi? hani hayatla baglantilarin koptu mu? uzun mu surdu? (bu kadar cok dusunmemek lazim aslinda demi?) Kafamda buyutuyorum...

klıtoralın içerde olanı bence ama his şu sebeble çok güzellesiyo özür dıleyerek söylüyorum eşinın kollarında o içindeyken orgazm oldugun için çok etkıleyıcı oluyo elbette kı tercıh edılır ama sen o noktayı hissedıyosan artık merak etme az kalmış demektır orgazma yol katetmıssın bunun yolu bende şu ki bn şöyle yaptım bi sure mesela bı hafta özle ara ver sonra zaten ıstıyosun psıkolojık özledığın zaman kendını tahrık et ilişkiye basladığındada eşini düşünme zevk iste kendın zevk almana bak evet anlık uyuşuyosun 5 10 sn sanırsam

Ufff ben bunu cok dusunuyorum iste :) kendime guvensizlik belki de. Bisey daha sorucam sana canim.. eger bahsetmek istemiyorsan cevaplamayabilirsin ama hangi pozisyonda yapabildigini merak ediyorum. Ben alttayken hissedebilmistim icimdeki o noktayi.... uff birdahaki sefere olabilirim umarim..

evet bnde en çok oyle sevıyorum alttayken yani
evlımısın şunun için sordum cınsel hayatın düzenlımı çünkü ben çok denemenın sonunda olabıldım

evet bnde en çok oyle sevıyorum alttayken yani
evlımısın şunun için sordum cınsel hayatın düzenlımı çünkü ben çok denemenın sonunda olabıldım

Canim evliyim evet. bakalim ben de denemeler sonucunda ulasicam isallah. Ama sen de demissin ya onceden konsantre sorunum var sanirim benim de. bazen aklima en alakasiz seyler geliyo uf.. bilincalti mi ne.

Canim evliyim evet. bakalim ben de denemeler sonucunda ulasicam isallah. Ama sen de demissin ya onceden konsantre sorunum var sanirim benim de. bazen aklima en alakasiz seyler geliyo uf.. bilincalti mi ne.

evet evet hala var çok zorlanıyorum hoşuna gıtmeye basladıgında kendını kontrol etme acaba oluyomuyum dıye oh daha cok zevk alıyım de.orgazm oluyomuyum dıye düşünürsen bıtıyo gıdıyo dagılıyo.

ARKADASLAR COK BASİT Bİ OPERASYON İLE g NOKTASI BİRAZ BÜYÜLÜTÜP UYARILIR ŞEKİLE GELİYORMUŞ, NE DİYORSUNUZ ?

bence yaradan nasıl yaratmışssa öyle kalsın, belkide fazla orgazm kadına faydadan çok zararv verecek kim bilir.:KK51:

ARKADASLAR COK BASİT Bİ OPERASYON İLE g NOKTASI BİRAZ BÜYÜLÜTÜP UYARILIR ŞEKİLE GELİYORMUŞ, NE DİYORSUNUZ ?

ben ic istemem ameliyat olmayi. ilac bile kullanmak istemiyorum. Zaten ararsan buluyorsun g noktasini. buyultursen belki de bedeninin hazir olmadigi seyler yasayacaksin. Yani dogal olmayan seylere karsiyim ben biraz. botoks, silikon, estetik ne gerek var ki vücudu yormaya? İsteyince hersey olur demisler. Ben buna inaniyorum hayatta. :) ama gercekten kalpten istemek sonra da inanmak ve umutlu olmak :)

ben hemen hemen her ilişkimde oluyorum. tabii çok sık beraber olunca olamıyorum ama genelde özlediğimi hissedip kendim istediğimde oluyor.[/QUOTE

Cok afedersiniz, affiniza siginarak soruyorum: orgazmin bir sifresi, tuyosu var midir acaba? Yani su olunca raht olur bu olunca ilmaz gibi?... Ben de uzun zamandir cinsellik yasiyorum ama malesef orgaZm denen seyi bilmiyorum:KK43:( Ozelden mesaj atamiyorum siz yazabilirseniz cok sevinirim...

ben hemen hemen her ilişkimde oluyorum. tabii çok sık beraber olunca olamıyorum ama genelde özlediğimi hissedip kendim istediğimde oluyor.[/QUOTE

Cok afedersiniz, affiniza siginarak soruyorum: orgazmin bir sifresi, tuyosu var midir acaba? Yani su olunca raht olur bu olunca ilmaz gibi?... Ben de uzun zamandir cinsellik yasiyorum ama malesef orgaZm denen seyi bilmiyorum:KK43:( Ozelden mesaj atamiyorum siz yazabilirseniz cok sevinirim...

canım burda herkes aynı şeyden muzdarip basarıya ulasan bi kaç kişiyiz bastan sona oku konuyu bnce önerılerı uygula basarırsın:)

Ya ben nasıl desem yazılanları ve bir kaç siteyi gezdim de meğer ben bugüne kadar hiç orgazm olmamışım:S

Üstelik evliliğimin 4.yılındayım ve eşimle bu konuları konuşmaktan fena halde utanıyorum.

Zaten normalde çok utangaç ve çekingen biriyim. Hala eşime karşı bazı şeyleri yapamam utanırım.

Şimdi ben iki soru soracağım lütfen bu konuda bana yardımcı olun.

1- Bu orgazm olayı tam olarak nasıl yaşanır yani ne olunca anlarız orgazm olduğumuzu

2- Eşimizin boşaldığı ana orgazm oluşumuzu denk getirebilir miyiz?

3- Orgazm olamama sorununu gidermek için en etkili yöntemler nelerdir?

arkadaşım eger sen buduyguyu hiç hissetmediysen, ya daha 25 yaşına basmadın, yada gereçkten şanssız oldugunu düşünüyorum

o duyguyu kimse burda anlatamaz ki sana, yaşamadan hiçbirtürlü anlayamazssın söylenenlerden, çok farklı bir karmaşık bir durum. anlık bi duygu .ama güzel

eminim bunu tadacaksın ve o duyguyu anladıktan sonra nasıl olabilirim nasıl denk getirebilirim gibi sorularını yanıtlayabilecegiz,

çünkü sen patlıcanı tanımadan patlıcan dolması yapmak istiyorsun.

en yakınındaki veya içini açabilecegin bir arkadaşınla bu konuyu konuş, ve ya jinekologuna söyle veya bir seks hocasına baş vur, belki o seni bu konuda bilgilendirmekle kalmaz aynı zamanda hissettirir bu duyguyu, onların kendi yöntemleri vardır

sevgiler.

Ya ben nasıl desem yazılanları ve bir kaç siteyi gezdim de meğer ben bugüne kadar hiç orgazm olmamışım:S

Üstelik evliliğimin 4.yılındayım ve eşimle bu konuları konuşmaktan fena halde utanıyorum.

Zaten normalde çok utangaç ve çekingen biriyim. Hala eşime karşı bazı şeyleri yapamam utanırım.

Şimdi ben iki soru soracağım lütfen bu konuda bana yardımcı olun.

1- Bu orgazm olayı tam olarak nasıl yaşanır yani ne olunca anlarız orgazm olduğumuzu

2- Eşimizin boşaldığı ana orgazm oluşumuzu denk getirebilir miyiz?

3- Orgazm olamama sorununu gidermek için en etkili yöntemler nelerdir?

canım orgazm oldugun zaman oldugunu öyle bir anlarsın kı sormassın oldummu dıye eşinın boşalma anına denk getırme olayına gelınce o da bıraz zor sanırım ama orgazmı öğrendıkten sonra zamanla o da olabılır

arkadaşım eger sen buduyguyu hiç hissetmediysen, ya daha 25 yaşına basmadın, yada gereçkten şanssız oldugunu düşünüyorum

o duyguyu kimse burda anlatamaz ki sana, yaşamadan hiçbirtürlü anlayamazssın söylenenlerden, çok farklı bir karmaşık bir durum. anlık bi duygu .ama güzel

eminim bunu tadacaksın ve o duyguyu anladıktan sonra nasıl olabilirim nasıl denk getirebilirim gibi sorularını yanıtlayabilecegiz,

çünkü sen patlıcanı tanımadan patlıcan dolması yapmak istiyorsun.

en yakınındaki veya içini açabilecegin bir arkadaşınla bu konuyu konuş, ve ya jinekologuna söyle veya bir seks hocasına baş vur, belki o seni bu konuda bilgilendirmekle kalmaz aynı zamanda hissettirir bu duyguyu, onların kendi yöntemleri vardır

sevgiler.

tetemı canım neden 25 yaş dedın böyle bir dönum noktası var mı orgazm için?

arkadaşlar espri yapmıyorum, ben tecrübelerimden, vede bazı bilgilerimden kaynaklanarak söylüyorum,

25 yaşına kadar orgazm olmamış birisi o kadar dolar ki, bir erkek afedersiniz, içine girer girmez boşalabilir hemde vajinal.

ama 20-21 yaşında evlenmişsse vede hala orgazm olamıyorsa bu 25 inda patlak verir, çünkü beyindeki seks zevk bölgesi 25 yaşında yeteri kadar gelişmiş oluyor, tabi bu bir kanun degil. son noktadır diyebiliriz

haaa yok ben 35 yaşımdayım bende hiç patlama falan olmadı diyosanız, ya gerçekten Anorgazmi hastalıgından müzdaripsiniz (ki tıpta bu yok yanlış bi kelime bu saglıksız insanda vardır bu, dogru beslenmeyen yanlış hayat tarzı stresli insanlarda olur) ya da genel olarak tabiatınız cinseelige soguktur.

başka soru olursa aydınlatayım arkadaşlar.

Ben 6 yaşımdan beri biliyorum bu duyguyu...Çünkü mastürbasyonu 6 yaşımda keşfettim..Orgazmı yaşamak için illa evli ya da biriyle ilişkide bulunmak gerekmiyor..Mastürbasyonu insan kendi kendine de keşfediyor ve bunun sonucu olarak orgazmı da...İnsanın eşiyle olan ilişkisinde daha önce orgazmı hiç yakalayamamış olması orgazmı hiç bilmediği ya da yaşamadığı anlamına da gelmiyor..Tabi insan madem şu işi eşimle yapıyorum,eşimle birlikteyken yaşayayım diyor.......

X