Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
valla hic bir stresin yoksa hayatin guzel duzenli isee vede o konuya cok onem veren bir tipsenizz herkes bu duyguyu yasarr.. avrupada yasayan kadinlarr bu konularda turk kadinlardan daha yetenekli ve aktif neden dersenz onlar uckuruna duskun biz degiliz onlar erkekleri sirf onun icin yaninda tasiyo onun icin turk erkekleri yabanci kadin sevdalisi cok insanimz var ve bu durumlar aldatilmaya yol aciyo biz avrupadaki kadinlar gibi degiliz kizlarr genel olarak turkiyede butun kadinlar bu sorunu yasiyor ve orgazm nedir desen cvb veremeyen cok kisi bulabilirsinz..biz pek bu konularla hasir nesir olmadigimz icin bu duygulari yasayan cok az insan var ..

Orgazmı kafaya takmak onun olmayacagı anlamına geliyor, ve olmadıgı müddetce daha fazla kafaya takarak kronik hale getirilir.

İlişki sırasında orgazm degil zevk alıyorsan, o orgazma bedeldir. aynen böyle düşünün , beyin gücüyle bunu düşünürseniz hiç mutsuz olmayacaksınız.

Orgazm kendiliginde zamanla geri gelecek. aynı zamanda eger cinsel bir arzunuz yoksa erkek kadar zaten orgazm olamazssınız, demekki vucudun buna ihtiyacı da yok.

Vucudun ihtiyacı olsa afedersiniz 3-4 git gelde şak diye boşalırsın zaten.... hani uzun süre seks yapmayıp daha sonra çok arzularsın ya (tabi arzuluyorsan) o zaman o ilişkide illa orgazmı yaşarsın çünkü rahmin rahatlamaya kasılmaya ihtiyacı var.

sevgiler.

Herşeyden önce de onlara konuyu açıklamak gerek de nerdeee kıme ne anlatcan bı kere alışmışlar nasıl bir alışkanlıksa !!! gıt gel sora tamam ben yoruldum uyu ohh !! ama zannetmıyorumkı herkes burdakı gıbı boyle bı yasantı içinde sonucta burda olmamızn nedenı aynı konu başlıgndan.cok daha farklı fantastik yaşayanlar da var benım arkdaşm var anlattrırm zorla falan bazn once nazlansa da anltrken mutlulugnu gormelısnız... sanırım hersey eşlerın tam anlamıyla anlayışlı olmasından kaynaklanıyor.biz kadınlar bu işin inceliğini bulmamz gereklı de ne bıleyım sihiri bi değnek mi var bu iş için nedir bılmıyrm ki...kimi orgazm olamamaktan şikayetlenir kimi onu bi de fışkırtmaya ugrasır of yaa ://

klıtorıse baskıyla orgazm olduysan bu vajınal orgazm degıldırkı klıtoraldır ole degılmı canım bılmıyorum yanı soruyorm klıtoral orgazmı yasıyoruz zaten
kadının cinsel organı zaten klitoristir, vajina değil, erkeğin vajinaya girmesi neden zevk verir biliyormusun? klitorisine baskı yaptıgı için, bunu bende ilk öğrendiğimde çok şaşırmıstım, teyzem cinsel terapist, nasıl orgazm olması gerektiğini en iyi bilen kişi, üstteyken eşin içerideyken ,klitorisini de onun vücuduna yatay olarak ayarlayacaksın ki, klitorisin tamamiyle uyarılsın ve eşin içerideyken orgazmını kolaylastırsın, bu arada açık yazdım kusura bakmayın kızlar demiyorum,çünkü utanılacak sıkılacak birsey yok gayet doğal, alay etmek için değil sorunlarımıza care bulmak için yazıyoruz...

ben de erkek arkadaşım benimle birlikteyken o an da konuşmasını fısıldamasını çok seviyorum ama o fazla sevmiyor, çünkü konsantresi bozuluyor:) hatta size komik birsey anlatiyim, ilk defa cinselliği yaşadıgım zaman çok hosuma gitmişti kendimi kaybetmiştim, ve bana dediki lüften biraz sessiz olurmusun ? hıyara bak ya:) bana sessiz ol dedi aşkım:)

denemeye değer :)

ben eşimi cok sevıyorum bedensel olarak da onu cok begenıyorum . ama evlendıgımızden beri cinsel hayatımızda bıseyler eksık bunu cok ıyı bılıyorum 15 dk cınsellık . hızlandırılmıs tren gibi oldu bitti massallahhh:26::26::26::26:

teyzem cinsel terapist ve o daima şöyle der 21 dk önsevime yapan bayanların %93 ü orgazm olurmus cinsel ilişki de, sizinki toplam 15 dk, tabiki orgazm olmaz, bence bu konunun üstüne düşün, sonucta eşiniz mutlu olacak diye orgazm olma hakkınız dan vazgecmeyin...

daha once de soyledıgım gıbı eşlerın karsılıklı anlayışıyla çözulebılır bı sorun ama bunda psikolojık olarak da etken aramak gerekır sımdı hep karsı tarafa attık ama düşününce bızım de sanki biraz gayret etmemız gerekıyor gibi...

tebrikler :)... kllitoral baskıyla oldu büyük ihtimalle.

tek sır klitoral baskıda ama bizim ülkemizde boyle seyler ayıp günah sayıldıgı için, kız evlenene kadar bilmiyor evlenince de ben niye olamadım orgazm diye kafasına takıyor, tabii bilmezsin , nasıl yapılacagını öğrenmen gerekiyor zaman gerek:)

Klitoral baskıda klitoral orgazm olursun,vajinal değil....Çünkü vajinal orgazmın nasıl bir şey olduğunu biliyorum,yaşadım..İkisi farklı..Vajinal orgazmda kilitoral baskı olmadan da orgazm olunuyor..Şu an yaşayamıyorrum o başka..........

Vajinal orgazmda kesinlikle g noktası diye bir yer var..Vajina içinde en fazla zevk alınan nokta..Herkesin farklı yerde olabilir tabi..Ama klitoral orgazmdan farklı bu...

ben üstteyken , yüzüstü, uzanıyorum ve o içerideyken klitorisim partnerime değiyor ve klitorisim uyarılıyor, sonucta vajinal orgazma ulasıyorum onu anlatıyorum, klitorise baskı yapmaktan kastım bu, cinsel terapistlerde orgazma ulasırken bu pozisyonu anlatıyorlar uzman tv vs

21 dk sıkılırım ben ya .Ayrıca vajinal orgazm olan hiç duymadım denkte gelmedim varsayım mı aslı varmı çözemedim hala.

21 dk sıkılırım ben ya .Ayrıca vajinal orgazm olan hiç duymadım denkte gelmedim varsayım mı aslı varmı çözemedim hala.

Vajinal orgazm olunuyor ama uzun süre yapmadıgın zaman ve de çok istekli oldugun zaman evet, aynı zamanda partner çok devamlı seri yaparsa (afedersiniz) vajinal orgazm çok kolay olunabilir, ama uzun süre yapması lazım 10 dakika falan, bu da çok zor bişey bir erkek için....

en güzeli, o boşaldıktan bi yarım yada bi saat sonra ilişkiye girmek, o zaman onun fazla boşalma istegi olmuyor ve sadece size odaklanıyor,

birdeki vajinal orgazm sonrası bayagı bi adet sancısı gibi sancım oluyo benim, resmen adet sancısı yani rahim kasılmasındanmı, çok uyarılmadan mı bilmiyorum.

kısacası her iksiide olunabilir, ama klitoral orgazm normalde en kolayı.

Ben üstte değil alttayken yaşıyordum vajinal orgazmı..Klitoriste hiç bir baskı ,uyarı da yoktu..Klitoral orgazmdan faklıydı......Üstte olduğumda anca kendi çabamla klitorali yaşıyorum.............Uzmanların anlattıkları ,ben de araştırdım,izledim videolarını sadece orgazm olma tiyoları..Ki klitoral orgazmın tarifi...Vajinal orgazmda klitoriste hiç bir temas olmasına gerek kalmıyor...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…