Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
mrb canım ya bişi sorcam,ben hiç boşalmadım sanırım,yani bilmiyorum açıkçası...orgazm olmadığım için boşalamıyorum galiba değil mi? ay

boşalmak dıye bahsettıgımız şey orgazm degılmı kadın boşalmaz ki ole degıl mı erkek gıbı fıskırma falan oluyo mu yoksa???

ben de zevk almıyor değilim, dönem dönem zevk alıyorum ama genelde alamıyorum ve orgazmsa hayal. bacaklarım açıkken mastürbasyon yapmaya çalıştığımda da boşalamıyorum, sanırsam benim sorunum bu. evli değilim de sevgilimle yaşıyoruz, 6 ay kadar oldu. aslında daha yeni sayılır ama hayallerim çok daha farklıydı tabii. ilk iki ayı vajinusmus ile geçti. egzersizlere serçe parmağımla bile değil, kulak çubuğuyla başladım. böyle bir sorunsa bile aklımdan geçmiyordu, ilk gece korkum hele hiç yoktu. insanın aklına gelmeyen başına gelebiliyormuş demek ki.

bnde 1 ay kadar gıremedım ılışkıye esım hoşgördü saolsn senın gıbı degıldım ben parmakla alştm sonrasında bı ıkı ayda oyle bı acı oyle bı tahriş oluyodu kı eşimi iterdım o gunlerde esım bnm için herseyı yapar denerdı zaman gectı ben alıştım hatta ufak ufak zevk almaya basladım ama simdi de eşim düşüncesızlestı bencıllestı......

yok artık fıskırma tabi ki olmuyor, filmlerde gördüğünüz gerçek değil kızlar ..

yaa ne bılıyım bazı kişler olur falan demiş şimdi okudumda bazılarıda ona ole bi şi kesınlıkle olmaz demiş herkes fılmlerden bahsedıyo hiç fışkırma olan bı fılm gormedım o zamn o bahsettıgınız fılmlerdekı gercek dııl ne pekı bulabılsem de ızlesem.........

sen ne sordugunun farkında mısın acaba saçma sapan soruyosun.alıntı yaptıgın metnı değil diğerlerini inceleseydın cevabı pekâla bulurdun...

sana sorduğumu hatırlamıyorum,metinde boşalamıyorum diye yazınca merak ettim bende,öyle bişey olunuyormu diye...niye bu kadar celallendin kiiiii................

boşalmak dıye bahsettıgımız şey orgazm degılmı kadın boşalmaz ki ole degıl mı erkek gıbı fıskırma falan oluyo mu yoksa???

bende bunu merak ettiğim için sordum zaten,orada boşalamıyorum deyince ister istemez öyle anlaşılıyo,yani ben öyle anladım,orgazmla boşalmak farklı şeylermi diye..

evet cnmben senı anlıyorum bnde utanmak degılde tempoyu ayarlayamama problemi var çok özur dılerım bıraz gıt gel yoruluyorum hem hem de cok düzensız oluyo bellı bı tempoda ayarlamıyorum

ufff bilmiyorum.. denemeğe devam edelim o zaman.. hemencecik bırakmayalim.. Biraz biz uğraşalım.. hem kontrol senin elinde olursa erken boşalma durumunu da engelleyebilirsin.. Bosalamaz bence.. Bir de düşünme orgazm olabilecek miyim diye.. Ama ben de ne zaman gerçekten çok zevk almaya başlasam aaa orgazm mi oluyorum acaba diye dikkatimi dağıtıyorum .. lanet olasica....

sonuç olarak konu dönüyor dolaşıyor, erkeklerin bencilliğine geliyor. gerçekten de yatakta benciller buna laf yok, e peki biz neden bencil olamıyoruz? yaradılış mı bu? yoksa yetiştiriliş mi? geçen ay sadece sevişirken benimle konuşmasını istedim. ık dedi mık dedi, yapmadı yine sonuç olarak dikkati dağılıyormuş, beceremiyormuş. halbuki beni en çok tahrik eden şeylerden biri de onun ses tonu ya da o kelimeleri duymak onun ağzından. yatakta hiç bir isteğini geri çevirmedim şimdiye kadar, elimden geldiğince olduğu kadar yapmaya çalıştım ve o mutlu olsun diye gerçekten yapmaya çalıştım. yapamıyorum, olmuyor, erken boşalıyorum işte, bu şekilde yapmayınca hiç bir şey anlamıyorum falan diyorlar, tamamen palavra bence, denemiyorlar bile. vajinusmusu yenmek için çabaladığımın yarısı kadar çabalasaydı harika bi sex hayatımız olurdu.

pekı nasıl oluyor sen fışkırma olmuyor dıyorsan bılıyosun yasıyosun orgazmı nasıl pekı neler düşünüyosun da oluyosun o esnada çok mu özel oldu:)))

ön sevişmeyi biraz uzun tutup birde kendini işe vermen gerekiyor ayrıca eşin sen gelmeden gelmicek hepsi bu ..

Canim bence bir seferlik bir ricada bulun. Sen yap bütün istediklerini o gün. o günlük o, kendini hiç düşünmesin. Sadece seni düşunün ikinizde. Ve sen de cekinmeden butun herseyi istedigin gibi yap. bir kere de boyle olsun bakalim. O bosalamazsa bosalamasin (sanmiyorum ama) Bakalim o zaman ne oluyo, hersey senin istedigin gibi olsun. Bence bu renk de katacaktir hem. bakalim o sekilde ne oluyo.

Erkekler bu konuda butun istediklerini cekinmeden soyluyor ve yapiyorlar. Bizler ise o kadar cok sey takiyoruz ki kafamiza. Onlar o esnada seksten baska hicbir sey dusunmuyorlar canlari ne isterse onu da yapiyorlar. biz hep onlara ayak uydurmaya calisiyoruz sonuc onlar mutlu biz yine dusunceli..

böyle bir teklif götürmediğimi düşünmüyorsunuz sanırım defalarca denedik bunu, o kadar rol yapıyor ki ve sanırsam sırf beni rahatsız etmek için yapıyor yine deliriyorum. kendim oyalanmaya çalışılan bi çocuk gibi hissediyorum ve sağolsun bunu bir hafta kadar da başıma kakıyor. sabah, dün gece ne istediysen yaptım hadi sen de bana bi yumurta kır diyecek kadar yüzsüzleşiyor. şaka yapıyor kendince, kahvaltıyı yine beraber hazırlayacağız adı gibi de biliyor ama bunu demesi bile sinirime dokunuyor.

sanırım bu konudaki problemlerimiz yavaş yavaş ilişkimize yansımaya başladı. ben kendimi fazla fedakarlık yapıyormuş gibi hissetmeye başladım ve karşılığında başka şeyler bekler oldum çünkü yataktayken onun kadar zevk almıyorum. son zamanlarda da her istediğini her zaman yapmıyorum, o benimkileri yaptı mı ki? aslında yatak ilişkinin tüm temel problemlerinin açığa çıktığı bir yer. orada gizli saklı yok ya da bir başkası sadece ikinizsiniz, birbirinizi en çok mutlu edebileceğiniz ya da en çok kıracağınız yer yatak.

al işte aynı bırakıyım zevk çogalsın dıyorum yok hoşuma gıdınce dıyorum kı heralde oluyorum yok bu sefer kurumaya bıle baslıyo yaa sanırım bn omur boyu orgazm olamam

ay canım ınanamıyorum yaaa yoksa sen ben mısın hersey bu kadar aynı olur eşimde asla konusmuyo bnde ıstıyorum bişiler sole tahrık edıcı yok valla bı ıkı kere soledı soleyemıyorum dıyo yaaa normalde de yemın ederımdaha ağzından adımı duymadım yaaa askım bebegım bıtanem neler soyler sevısırken yok hatta o çok zevk aldığın zamanlarda konus barı hoşuna gıttıgını anlayım bındebır bazen ah uh der ya anlamıyorum normal zamanlarda o kadar romantık oyle guzel şeyler yaparkııııı

evet yaaa buna da katılıyorum ben bi şi yaparken hoşuna gıtmez mı ne düşünür bıle dıyorum oysa erkekler ben ne hıssederım hoşumamı gıdıyor gıtmıyormu düşünmüyor sadece aldıgı zev kı düşünüyor
ayrıce dedıın yontemı esıme soledım sen kendını boşvereceksın bugun bnı düşüne ceksın tamam dedı erken boşalması yok çok uzun surduhatta ıstedıklerımı ben ıstedım dıye yapmaya bıle calıstı ama tahrışten baska ışe yaramadı çünkü ben şöyle yap boyle yap dıyınce zevk alamıyorum surtunmekten içim nerdeyse yara olcaktı çunku ben onun zevkle ısteyerek sevıştığı zamanlar zevk alıyorum benım talımatlarıma gore hiç doğala olmayan bı sevışme benı etkılemıyo
bıde biş i var bızde benm bebegım var emzıklıyım ben göğüslerımden çok tahrık olurum ama artık memeler sevışme de devre dışı çünkü eşim sıksa ya da dokunsa süt akıyo moralım bozuluyo aklıma bebegım gelıyo sevışme ıstegım kacıyo

Senin için pek iç açıcı olmadi yani bu deneyim.. Aman ne bileyim ya.. Orgazmı takıntı haline de getirmemek mi lazım ki.. Ama olmuyor işte...
Herseyi düzgün düzgün konuşmak lazım. öyle şakalar yapmasın bari. belki rol yapmıyordur, sana öyle geliyordur diyecegim ama kocanı tanırsın bilirsin anlarsın.. Sen de başına kak bakalim nasil oluyormuş.. bütün evin işini onun yapması gerekebilir o zaman :)

Evet katılıyorum yatak ilişkinin temeli oluyor sanırım bi yerden sonra..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…