Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
slm,sana katılıyorum,benim eşimde geç boşalıyo ama ben bişi anlamıyorum,oral sexi ne yapmayı ne de yaptırmayı seviyorum,eşim çok sevmesine rağmen ben hiç sevmiyorum ve yapmıyorumda,sevişirken de sıkılıyorum ben ya,seninde dediğin gibi ellerini kullanarak da gayet iyi zevk alıyo,fakat bende tık yok,ben gıdık alıyorum boynumu falan öptüğünde,bi de sert öpüyo ondan da alabilir sanırım,bende orgazm olmadım olamıycam da sanırım...

Ama siz de armudun sapı üzümün çöpü,onu sevmiyorum,bunu yapmıyorum derseniz sekste bir bütünlük sağlayamazsınız.Bu şekilde de orgazm olmayı beklemeyin bence de...

beş senelik evliyim üç yaşında kızım var evlendikten sonra kızım olana kadar (iki sene) her ilişkide orgazm oluyordum çocuk olduktan sonra orgazm da gitti nedeni ne olabilir, bir de çocuktan sonra ilişki isteğimde kayboldu eşim bu durumdan rahatsız istediği zaman sürekli atlatmaya çalışıyorum

canm normal dogumdan sonra vajideki kaslar esneligini kaybediomus oyuzden zevk alamiyo yada daha az olabiliyosun kegel egzersizleri var bi arastir istersen isineyarayabilir kaslari guclendirryo ve kontrol edebilmeni saglio

sizleri çok iyi anlıyorum bende erkek arkadasımla birlikte sevişmekten zevk alıyordum ama orgazm olamıyordum gerci 3 aydır birlikte oluyorduk, neyse ben sanıyordum ki erkek kadınının içine girdiğinde kadın zevk alır, megerse kadına zevk veren erkeğin içeri girip cıkması değilmiş, içeri girip cıkarken klitorise yaptıgı baskıymıs, bende buna gore pozisyonlar almayı öğrendim mesela dün üste çıktım buna gore pozisyonu ayarladık ve sonuççççç ilk defa orgazmı yasadım, yalnız üstteki pozisyon iyi ayarlanmalı , yoksa yine orgazm olamazsınız, tamamiyle bilgisizlikten kaynaklanan birsey orgazm olamama, zamanla öğrenilecek birsey, bu arada sakın orgazm olamıyoruz diye üzülmeyin çünkü bende üzülüyordum ama klitoris orgazmından pekte farkı yok sadece erkeginize ait oldugunuzu hissediyorsunuz ruhsal olarak bir bosluk oluyor

kendimi gördüm sen de. sen de benim gibi çok fena takmış durumdasın bu konuya, herkes de oluyor da neden biz de olmuyor? sevdiğini biliyorum, bizim ilişkimiz de oldukça romantik ama yatakta hayvan oluyor.

bir keresinde bir ay kadar uzak kalmıştık, ondan sonraki ilişkimizde biraz bir şeyler hissetmiştim. şimdi sınav dönemi falan yine birbirimizle çok ilgilenemiyoruz. bir de sınavlardan sonra deneyeceğim. acaba özlemek bir şeyleri değiştirir mi? bir de üstte pozisyonları deneyin diyorlar hani ritmi kadın ayarlasın. ama ben üstte yapamıyorum. kollarım bacaklarım çok yoruluyor, valla bir süre sonra hissettiğim tek şey kas ağrısı oluyor. bu zor görevi ona devrettim. denememiş arkadaşlar denesin, belki işe yarıyordur.

bir fikrim daha var ama çok mu egzantirik olur diye düşünüyorum. fantazi falan diyerekten yatağa mı bağlasam benimkini, nasılsa hareket edemeyeceği için ben istediğim ritmde istediğim şekilde bencilce yaparım.

aynen cnm hemde ne fena taktım allah baska sıkıntı vermesın şu sıralar baska bişi düşünmez oldm valla
napım bnde merak edıyorum
üstteykende aynı dedıgın ggıbı yoruluyorum cnm yaaa üstte olmuyo fazlada hoşlanmıyorum zaten zevk almıyorum dur bbakalım bnde senın gıbı sex dıyetı yapım bı ay kadar belkı ozlerım

sizleri çok iyi anlıyorum bende erkek arkadasımla birlikte sevişmekten zevk alıyordum ama orgazm olamıyordum gerci 3 aydır birlikte oluyorduk, neyse ben sanıyordum ki erkek kadınının içine girdiğinde kadın zevk alır, megerse kadına zevk veren erkeğin içeri girip cıkması değilmiş, içeri girip cıkarken klitorise yaptıgı baskıymıs, bende buna gore pozisyonlar almayı öğrendim mesela dün üste çıktım buna gore pozisyonu ayarladık ve sonuççççç ilk defa orgazmı yasadım, yalnız üstteki pozisyon iyi ayarlanmalı , yoksa yine orgazm olamazsınız, tamamiyle bilgisizlikten kaynaklanan birsey orgazm olamama, zamanla öğrenilecek birsey, bu arada sakın orgazm olamıyoruz diye üzülmeyin çünkü bende üzülüyordum ama klitoris orgazmından pekte farkı yok sadece erkeginize ait oldugunuzu hissediyorsunuz ruhsal olarak bir bosluk oluyor

klıtorıse baskıyla orgazm olduysan bu vajınal orgazm degıldırkı klıtoraldır ole degılmı canım bılmıyorum yanı soruyorm klıtoral orgazmı yasıyoruz zaten

Kızlar, orgazm olanların büyük çoğunuğu kendileri üstteyken olabildiklerini yazmış.. Ben bunu denemege calisiyorum ama yapamiyorum.. Biraz utaniyorum.. Sanki beceremiyormuşum gibi geliyor. Tempoyu ayarliyamiyormusum gibi geliyor. Kendime guvenim mi yok bilmiyorum.. üstte olmadigim zamanlarda zevk alabiliyorum ama orgazm olamiyorum. Ben üstte oldugum bir pozisyon denemek istiyorum ama hani çok dikey pozisyonda yapamiyorum. Utaniyorum, beceremiyorum. Nasil duracagimi, ayarlayacagimi bilemiyorum. Cok kez denenik ama cabuk pes ediyorum yapamiyorum diyorum. Yapanlar nasil yapiyorlar, dikey mi duruyorlar? Yani dizlerinin üstünde mi ayarliyorlar tempoyu? (çok rahatsiz edici yazdiysam kusura bakmayın ama bilemedim nasıl anlatacağımı da)

evet cnmben senı anlıyorum bnde utanmak degılde tempoyu ayarlayamama problemi var çok özur dılerım bıraz gıt gel yoruluyorum hem hem de cok düzensız oluyo bellı bı tempoda ayarlamıyorum

ilişkinin başında kadın üstte olursa canı yanmaz mı ? Yani önce kadının alıştırılması gerekmez mi ? Şahsen ben şak diye üste oturamam..Canım yanar..Çok açık yazdım ama böyle durum...:KK17: Ve bana göre çok rahatsız edici bir pozisyon..Sanırım bende bir anormallik var...
Canım ön sevişme sonrası zaten ıslanacağın için birleşmede üstte olman canını yakmaz.
Aslında daha güzel bir pozisyon o, sen üstte olduğun zaman baskıyı, sürtünmeyi daha iyi ayarlayabiliyorsun.

yalnızca ben üstte,yüzüstü uzanmış haldeyken orgazm olabiliyorum ben alttayken de olabilmeyi isterdim ama ne yazık ki olmuyor

yalnızca ben üstte,yüzüstü uzanmış haldeyken orgazm olabiliyorum ben alttayken de olabilmeyi isterdim ama ne yazık ki olmuyor

becerebilsem buna bile razıyım, sexten sonra kendi kendime boşalmaktan usandım artık. eşim yardımcı olurken de sıkılıyor çünkü onun hevesi geçmiş oluyor, üf püflerini mi dinliyeyim, konsantre mi olayım şaşırıyorum.

aynen cnm hemde ne fena taktım allah baska sıkıntı vermesın şu sıralar baska bişi düşünmez oldm valla
napım bnde merak edıyorum
üstteykende aynı dedıgın ggıbı yoruluyorum cnm yaaa üstte olmuyo fazlada hoşlanmıyorum zaten zevk almıyorum dur bbakalım bnde senın gıbı sex dıyetı yapım bı ay kadar belkı ozlerım

şöyle bir boyutu daha varmış olayın, mastürbasyon yaparken nasıl boşalıyoruz? mesela ben bacaklarım açıkken boşlamıyorum mastürbasyon yaparken de olabildiğince bacaklarımı birbirine yakın tutuyorum. acaba sorun bu kısımda mı?

becerebilsem buna bile razıyım, sexten sonra kendi kendime boşalmaktan usandım artık. eşim yardımcı olurken de sıkılıyor çünkü onun hevesi geçmiş oluyor, üf püflerini mi dinliyeyim, konsantre mi olayım şaşırıyorum.

eşiniz gerçekten üf püfmü yapıyor
ne kadar ayıp ya ona bir sorsanıza kendisi o anları yaşarken siz üf püf yapsanız oda zevk alırmıymış
işte ben bu şeyleri yaşamamak için hiç oralı olmamayı hatta orgazm olmak için çaba harcamamayı kendime tercih ederim yinede eşimde olsa kimsenin üfünü püfünü çekmem çünkü çok kalp kırıcı
bence sizde o anı yaşarken üfleyin püfleyin alsın cezasını:KK34:
umarım yanlış bişe demedim ama erkek bencilliklerini okuyunca elimde olmadan sinirleniyorum
gerçi Allah başka dert vermesin :KK9:

Son düzenleme:
eşiniz gerçekten üf püfmü yapıyor
ne kadar ayıp ya ona bir sorsanıza kendisi o anları yaşarken siz üf püf yapsanız oda zevk alırmıymış
işte ben bu şeyleri yaşamamak için hiç oralı olmamayı hatta orgazm olmak için çaba harcamamayı kendime tercih ederim yinede eşimde olsa kimsenin üfünü püfünü çekmem çünkü çok kalp kırıcı
bence sizde o anı yaşarken üfleyin püfleyin alsın cezasını:KK34:
umarım yanlış bişe demedim ama erkek bencilliklerini okuyunca elimde olmadan sinirleniyorum
gerçi Allah başka dert vermesin :KK9:

direk üf püf demiyor da "kolum yoruldu, daha var mı? e hadi ama" falan diyor. ben üf desem bir sene konuşmaz benimle farkımız da burada işte.

Bu arada ben mast....on da yapamam.
Sadece esım sayesınde bu oluyor ya da ben surtunme ıle bunu saglıyorum..

arzu bnde sendenim.anormal bi durummu bilmiyorum ama bn hiç ilişkide orgazm olmadım aynen senin dediğin gibi yapıyorz.ama iyi bişey değil bnce.bu hep böle sürmezki..nasıl bi çözüm bulucaz bilmiyorum.

slm laurana..yazdıklarını okudum da imrendim doğrusu,bende eşimi çok seviyorum ama bi isteksizlik var,o içimdeyken hiç bişi anlamıyorum,hiç hissetmiyorum bile..herkes öyle bi anlatıyoki,bende mi sorun anlamadım gitti,hatta birleşme esnasında adet sancısı gibi ağrı oluşuyo bende,bırakın orgazmı zevk bile alamıyorum,ama bende mutlu olmak,orgazmı yaşamak istiyorum ama ne zaman kim bilir,hatta eşim de çok üzülüyo bu durumuma,bazen rol yapıyorum zevk alıyomuşum gibi...üstelik eşimde erken boşalma da yok uzun tutabiliyo ama bende sorun var işte,oofff neyse içimi dökeyim dedim.........

arkadaşım o ağrıyı bende çekiyorm ve bu yüzden orgazm olamıyorum.aynen..dr a söledim.pozisyondandır fln dedi ama bnm her zmn her şekilde öle oluyor. afedersin açık konuşucm ama partnerin penisi biraz büyükse ağrı ve orgazm olamama kaçınılmaz olurmuş.ama bunu bşka bi arkdştan duymuştm.sanırım ikimizde böle bi sorundan dolayı bunları yaşıyor olabiliriz.

arzu bnde sendenim.anormal bi durummu bilmiyorum ama bn hiç ilişkide orgazm olmadım aynen senin dediğin gibi yapıyorz.ama iyi bişey değil bnce.bu hep böle sürmezki..nasıl bi çözüm bulucaz bilmiyorum.

evet cnm bızde oyle yapıyoruz bnde dıyorum kı acaba kendımı beynımı buna alıştırıyorum da ondanmı vajınal olmuyo...

şöyle bir boyutu daha varmış olayın, mastürbasyon yaparken nasıl boşalıyoruz? mesela ben bacaklarım açıkken boşlamıyorum mastürbasyon yaparken de olabildiğince bacaklarımı birbirine yakın tutuyorum. acaba sorun bu kısımda mı?

bekarken olurdu şimdi mstrbsyn yapmıyorum eşimin eliyle ancak o da yıne senın dedıın gıbı yorulmassa beyefendının kıymetlı kolu yoksa kendım yapmam bı de kendı kendıme yaparsam bıterım yaaa neden evlendım kı ben onun sex ıhtıyacını karsılamak ıcın mı benı memnun etmek zorunda.. o esnada da bacaklarımı sanırım bnde acmıyorum..
problemın kaynagı bu mudur kı ben zevk alıyorum ılışkide baska bışi yok.....
kac yıllık evlısın sen ben yaklasık ıkı yıldır beklıyorum.

bı de ben dıyorumkı esıme once ben dıyorum o boşalmadan ilişkiye gırmeden yoksa gıt olmaz dıyorum o da once senın deyımınle bana yardımcı oluyor o zaman yanı onun en ısteklı oldugu sabırsızlandıgı zaman ben de kolay konsantre oluyorum yoksaaaa o boşaldıktan sonraa hayatta ugrasmaz çünkü senın dedıın gıbı ıstegı bıtmıs oluyo......

mrb canım ya bişi sorcam,ben hiç boşalmadım sanırım,yani bilmiyorum açıkçası...orgazm olmadığım için boşalamıyorum galiba değil mi? ay

X