Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737

slm başka doktora görünseniz belkide ufakta olsa enfeksiyon falan vardır o sebeplede sürtünmeyle acı oluyordur veya giriş kısmınız dardır basit bir jelle veya kısa bir antibiyotik tedavisiyle bu sorundan kurtulursunuz çok geçmiş olsun

cvbın için çok tşk ederim...zaten bende sürekli bi mantar hastalığı var fitil falan kullandım geçti,sonra tekrar başladı,yani bi geçiyo bi başlıyo...ayrıca devamlı idrar yolu enfeksiyonum var..bunlarla alakalı olabilirmi bilmiyorum ama,üzülüyorum bu duruma,beyin olarak hiç odaklanmıyorum ilişkiye...

bence idrar enfeksiyonu mantarla alakalıdır çok iyi bir doktora gidip iyice bir tedavini olursan mutlaka düzelecektir

slm kızlar sayfayı takip ediyorum bişeyler bulmaya calışıyorum daha iyi olabilmek için tüyolara bakıyorum. demekki sanslılar var orta sanslılar var birde hiç sansı omayanlar var bu konuda direk cözüm olabilecek birseyler olsa keske cogu kişi bu durumdan rahatsız doktora gidilse hangi doktora gitcez bunun branşı ne ki bende her cesit uyarılma mümkün ama bilmem belki az olmustur fakat tam anlamıyla vajinal olmadı sanırsam yarım yamalak zaman mı lazım ne lazım anlamadım bu duruma

Tabular, kültürümüz, erkeklerin aterkil bir toplum olmamızın verdiği benmerkescilikleri maalesef kadınlarımızı pek çok yönden sekteye uğratmakta.

Sanıyorum Mecidiyeköy Duru Danışmanlık'da Eylem diye bir psikolog vardı. Epey başarılı olduğunu duymuştum. Fakat soyadını hatırlayamıyorum.

size tavsiyem bol bol klitoral orgazm yaşayın ama eşinizle değil kendiniz tek başınıza. Ve zevk aldığnz yerlerinizi keşfedin vucudunuzda. Kendinizi iyice bir keşfetmeniz gerekiyor yoksa olmaz.

size tavsiyem bol bol klitoral orgazm yaşayın ama eşinizle değil kendiniz tek başınıza. Ve zevk aldığnz yerlerinizi keşfedin vucudunuzda. Kendinizi iyice bir keşfetmeniz gerekiyor yoksa olmaz.

canm haklısında bir süre sonra matüasyonada alışabiliyorsun zevk azalıyor

Onu bol bol yaşadım da olmuyor yine valla eşimle deneyince... Adam geciktirici sprey kullanmasına rağmen erken boşalıyor...Bir ikincisi asla olmuyor...Benim de isteğim sönüyor bu yüzden.......Öpüşmekten bile soğudum o derecede............

Son düzenleyen: Moderatör:
Erken boşalma problemi çözülmeden kadının orgazma ulaşması çok zor, hatta psikolojik olarakta etkilediği için nerdeyse imkansıza yakın sanırım. Erken boşalma için mutlaka doktora gidip tedavi olunmalı. Erkek önce kadını boşaltmalı daha sonra kendi boşalmalı.

Eğer erken boşalma problemi yoksa kafanızda hoşlanacağınız ya da hoşunuza giden bir fantezi oluşturun arkadaşlar ve sadece ona odaklanın. Beyin çok önemli sekste. Ön sevişmeyi bayağı uzun tutup kafanızdakine odaklanırsanız iyice tahrik olmuş oluyorsunuz zaten. Bu da orgazma ulaşmayı kolaylaştırıyor. Ya da bir müddet vajinal yaşamaya başlamadan önce klitoral orgazm için eşinizin sizi eliyle boşaltmasını da deneyebilirsiniz. Hem daha çabuk ulaşırsınız orgazma hem de psikolojik olarak boşalamıyorum düşüncesini atarsınız kafanızdan.

Kızlar ben hiç vajinal yaşamadım, hep klitoral orgazm yaşadım. O da zamanla olacak inşallah :) . Sizlere bu konuda önemli olan şeyleri paylaşmak istiyorum. Öncelikle kendinizi eşinize bırakmayın. Eşiniz sizi değil, siz eşinizi becerin :) . Çıkın üstünde hoplayın zıplayın böylece sürtünme yoluylada uyarılmış olursunuz. Sürekli pozisyon değiştirin. Aynı pozisyonda takılı kalmayın. Bu erkeğin boşalmasını birazda olsa geciktirmiş olur çünkü tam odaklanamaz. Ayrıca sizin istekli olmanız gerekiyor. Olaya konsantre olmazsanız boşalamazsınız. Burada ön sevişme çok önemli. Aklınızı başka şeylere yönlendirmeyin, herşeyi unutun sadece o anın zevkini çıkarın :) . Ve de erkeğe oral seks yapmak erkeği mutlu eder, kadını etmez. Erken boşalmaya sebep olur. Sağlık açısından da bir çok zararı vardır. Zaten dinimizde de caiz değildir. Bir not daha :) .. Bu işte erkeğin penisinin boyu veya kalınlığı önemli değil. Uzmanlar 10 cm'in ilişkide yeterli olduğunu söylüyor. Böyle şeylere de takılmaya gerek yok, eşinizi seviyorsanız gerisini boşverin :) . Birazda olsa bu konuya katkıda bulunmak istedim. Çok açık yazdım sanki :)) .

yani bikaç pozisyon olması gerek. ön sevişme çok önemli. klitoral masturbasyon sayesinde hassaslaştı vajina ve uyarılabiliyorum : ) öpüşmekten soğuma derecesine bende gelmiştim ara verdik bikaç ay onu özlemeye başlayınca tekrardan aşk duygularım canlandı

Maşallah Allah bozmasın aşkınız her daim olsun

eczacı olmanızdan dolayı size soruyorum bu internet sitelerinde satılan orgazm kremleri ne derece etkilidir.almayı düşünüyorum.çok iddialı olanlar var.femore jel kullandım ama hiç birşey hissetmedim. berbat bişeydi.

Sen oral yapma yapana yada yaptırana mani olma mantığa bak yahu!!!Benim çok hoşuma gidiyor hem yapmak hemde yaptırmak niye burada din bezirganlığı yapıyorsun???

Sen oral yapma yapana yada yaptırana mani olma mantığa bak yahu!!!Benim çok hoşuma gidiyor hem yapmak hemde yaptırmak niye burada din bezirganlığı yapıyorsun???

Ben burada herkes gibi derdimi ve nasıl çözümler bulduğumu yazıyorum. Arkadaşlara faydalı olmaya çalışıyorum. Sana mani olan yok. Kabul etmiyorsan etme seni zorlayan da yok. İsteyen katılır isteyen katılmaz. Sen insanların işediği deliği yalamaktan zevk alıyorsan banane? İki sayfa öncede bunun davası yapılmış zaten. Tekrar konuşmaya gerek yok. Ayrıca anorgazmi problemin yoksa bu başlıkta ne arıyorsun?

herkes birbirinin tercihlerini kınamakla eleştirmekle mesgul kimse de demıyo kı ben ilişkide şöyle düşünüyorum da kendımı adapte edıyorum yardımcı olan falan yok kendınııbırakmak tan kasıt ne mesela gercekten g noası dıye bı yerın varlıgını hissedıyomusunuz klıtoral orgazmdan farklı ml

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…