Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
10 aylık evliyim her ilişkiye girdiğimizde orgazm oluyorum şanslıyım bu konuda,eşim beni rahatlatmadan,kendisini rahatlatmaz.

10 aylık evliyim her ilişkiye girdiğimizde orgazm oluyorum şanslıyım bu konuda,eşim beni rahatlatmadan,kendisini rahatlatmaz.

sizin adınıza çok sevindik ama sorununuz yoksa eeeeee !! o zaman neden buraya bunu yazma geregi duydunuz anlamış değilim
burası bu sorunu yaşayanların sorunlarını paylaşma ve derman bulma yeridir nispet yapma yeri değil sanırsam :26:
amam amacınız nispet yapmak değilse her seferinde orgazmolmayı nasıl başardığınızı veya eşinizin sizi mutlu etmek için neler yaptığını paylaşırsanız mutlu oluruz

ben sanırım bu konuda şanslıyım.9 aylık evliyim her ilişkimizde vajinal olarak boşalıyorum.bilinçli olmasada hep böyle oluyor.çoğu yorumları okudum sanırım şanslıyım.
gelelim nasıl olduğuna.1.si erkeğin dayanmasıyla ve pozisyon önemli bence. genelde köpek pozisyonu dedikleri pozisyonda boşalıyorum.kalçalardan sert bir tutuş ve çıkan sesde yardımcıda oluyor sanırım.klitoral yok denecek kadar az olmuştur.genelde başın dönüyomuş gibi titremeyle gelen eliniz ayağınız boşalır ya bir anda öyle oluyosunuz mükemmel bir duygu.ön sevişme tabikide çok önemli uyarılmak bir kadının vazgeçilmezi bencede.ama bu karşılıklıda olması gerekiyor erkeğide gaza getirmek lazım :) örneğin erkeğe oral sex yapmak gibi :) buda çok etkili oluyor sanırım.etkisi var mı bilmem ama penisin biraz kalın olmasıda bir faktör mü?bilmiyorum.herkes yaşar inşallah böyle güzel şeyler...
Kimi de gelir eşinin penisini tarif eder böyle...Gelir nispet yapayım der..Tövbe tövbe... Zaten kadınların orgazm sorunundaki en büyük etken eşlerinin erken boşalmasıdır...Karşınızdaki adam erken boşalıyorsa mıçınızı yırtsanız orgazm olamazınız...

Kimi de gelir eşinin penisini tarif eder böyle...Gelir nispet yapayım der..Tövbe tövbe... Zaten kadınların orgazm sorunundaki en büyük etken eşlerinin erken boşalmasıdır...Karşınızdaki adam erken boşalıyorsa mıçınızı yırtsanız orgazm olamazınız...

haklısın canım aslında sorun erken boşalma değilki veya şey büyüklüğüde değil sorun eşin düşünceli olmaması bencil olması yoksa her anlamda ilgi gören kadınlar neden orgazm olmasınki
bide buraya gelip nispet yapar gibi yazan arkadaşlarıda anlamıyorum herhalde nisper yapınca egoları yükseliyor daha çok mutlu oluyorlar

Son düzenleme:
sizin adınıza çok sevindik ama sorununuz yoksa eeeeee !! o zaman neden buraya bunu yazma geregi duydunuz anlamış değilim
burası bu sorunu yaşayanların sorunlarını paylaşma ve derman bulma yeridir nispet yapma yeri değil sanırsam :26:
amam amacınız nispet yapmak değilse her seferinde orgazmolmayı nasıl başardığınızı veya eşinizin sizi mutlu etmek için neler yaptığını paylaşırsanız mutlu oluruz

allah allah hem nispet diyorsun hemde anlat diyorsun,nispet yapmak gibi bir amacım yok ihtiyacımda yok..
şimdi merak edenlere anlatim bizi orgazm eden yer klitorius sizin orayı uyarmanız gerekiyor,burda eşinizin penisi devreye giriyor..
ilk olarak eğer eşiniz önce tatmin olursa sizin orgazm olma ihtimaliniz çok az olur..
önce sizin olmanız gerekir
bunun içinde ön sevişmeyi uzun tuttarak vede üstte sizin olup penisin üzerine vajinanızı sürtünmeniz gerekiyor..
ben bu yöntemi ebe olan kuzenimden öğrendim..ve kaç arkadaşımla paylaştıysam başarılı olmuştur..
umarım yardımcı olmuşumdur..

Şunu da söylim bu zamanla olacak bir şey,benim eşimdede erken boşalma sorunu var..siz siz olun önce kendinizi rahatlattın cinsel hayatınız konusunda bencil olun..öteki türlü hiç bir şeyden zevk almazsınız..eşiniz rahatlar döner arkasını uyur peki ya siz?

Unutmadan bazı uyarıcı noktalar vardır kadınlarda..kiminin ensesi,kiminin parmakları,kimin bacakları,kimin daha başka başka yerleri..
ön sevişme uyarıcı yerlerinizi bulmanızı sağlar..uzun tutun gerekirse zaten erkeklerin rahatlaması 5 dkk,o yüzden önce siz.

Eğer erkek bencilse bunların hiç birini yapamadan boşalıyorsa kadın ne yapsa ne etse nafile....Adam ön sevişmede bile sürtünür sürtünmez boşalıyorsa nafile..Kadın olarak istediğimiz kadar bencil olmaya çalışalım..Nafile.......Zaten ön sevişmeyi uzun tutup,sürütünüp de boşalmayan erkek için erken boşalıyor demek doğru olmaz..

Son düzenleyen: Moderatör:
yahu herşey sizin elinizde siz kendinizi geri çekin bakalım düz duvara tırmanmıyolar mı biraz bencil olun ya çıkın şu erkek egemenliğinden..
benim eşimde başlarda sürtünürken boşalıyordu diyorum,sonra konuşs konuşa aştık..artık ben üstteyken aklına başka şeyler getirdğini söyledi yani beyinde bitiyor olay..ikna etmezseniz sürekli yastık konumunda yaşarsınız.

Testesteron düşükse düz duvara da tırmanmazlar........ 2 ay -3 ay-4 ay....Yeterli mi ??? İşe yaramıyor.... Ki anaerkil yetişmiş biriyim...Erkek egemenliği de nedir ?? :KK34:

allah allah hem nispet diyorsun hemde anlat diyorsun,nispet yapmak gibi bir amacım yok ihtiyacımda yok..
şimdi merak edenlere anlatim bizi orgazm eden yer klitorius sizin orayı uyarmanız gerekiyor,burda eşinizin penisi devreye giriyor..
ilk olarak eğer eşiniz önce tatmin olursa sizin orgazm olma ihtimaliniz çok az olur..
önce sizin olmanız gerekir
bunun içinde ön sevişmeyi uzun tuttarak vede üstte sizin olup penisin üzerine vajinanızı sürtünmeniz gerekiyor..
ben bu yöntemi ebe olan kuzenimden öğrendim..ve kaç arkadaşımla paylaştıysam başarılı olmuştur..
umarım yardımcı olmuşumdur..

yahu herşey sizin elinizde siz kendinizi geri çekin bakalım düz duvara tırmanmıyolar mı biraz bencil olun ya çıkın şu erkek egemenliğinden..
benim eşimde başlarda sürtünürken boşalıyordu diyorum,sonra konuşs konuşa aştık..artık ben üstteyken aklına başka şeyler getirdğini söyledi yani beyinde bitiyor olay..ikna etmezseniz sürekli yastık konumunda yaşarsınız.

evlılıgımızın ılk yıllarında ben de cok zorlanıyordum belkı de alısma bıraz da ama sımdı rahatım o konuda tabı esımın de etkısı buyuk arkadasın dedıgı gıbı..erkek aklını mesgul edecek bıraz konsantre oldukları zaman anında bosalıyorlar fakat kadın ustte oldugu anda erkek kafayı bıraz dagıtırsa uzun suryor..erkek aslında kendını beyın olarak kontrol edebılme yetenegıne sahıp fakat bunu ıstemıyorlar bencılce davranıyorlar...kadının psıkolojık bır nedenı yoksa tek problem erkektedır bu olayda bence...yaratılıs bakımından bıraz sanssızız bayanlar ama zamanla aşılıyor bu iş.

Testesteron düşükse düz duvara da tırmanmazlar........ 2 ay -3 ay-4 ay....Yeterli mi ??? İşe yaramıyor.... Ki anaerkil yetişmiş biriyim...Erkek egemenliği de nedir ?? :KK34:

İstediğimiz kadar öz sevişmeyi,g noktasını,,incelikleri bilelim..Evdeki hesap her zaman çarşıya uymuyor..........

Yahu sen umutsuzsan neden diğer okurlarıda umutsuzluğa sürüklüyorsun ki?
kızlar pes etmeyin testesteron dışında bencilce davranan eşlerinizin boşalmasına izin vermeyin..
ohh ya ne ala adam rahatlasın sonra arkasını dönsün uyusun ne kötü ne bencilllik..
aşın bunları aklınızı kullanın ve de eşinizle sürekli bunu sorun hale getirin sizi anlıyacaktır..
iş eşlerinizin beynine girmekte bitiyor..
aşılmıcak bişey değil yeterki inanın ve alıcağınız sonuç müthiş :)

evlılıgımızın ılk yıllarında ben de cok zorlanıyordum belkı de alısma bıraz da ama sımdı rahatım o konuda tabı esımın de etkısı buyuk arkadasın dedıgı gıbı..erkek aklını mesgul edecek bıraz konsantre oldukları zaman anında bosalıyorlar fakat kadın ustte oldugu anda erkek kafayı bıraz dagıtırsa uzun suryor..erkek aslında kendını beyın olarak kontrol edebılme yetenegıne sahıp fakat bunu ıstemıyorlar bencılce davranıyorlar...kadının psıkolojık bır nedenı yoksa tek problem erkektedır bu olayda bence...yaratılıs bakımından bıraz sanssızız bayanlar ama zamanla aşılıyor bu iş.

aynen öyle işte bu kadar :)

Buradakilerin eşleri de hemen hemen benimki gibi..O yüzden buradayız..Kimseyi umutsuzluğa sürüklemiyorum..Bazı şeyler umut edip etmemekle alakalı değil...İnsan yaşamadan anlayamıyor...Gayet sağlıklı,istekli biriyim ayrıca....

olmuyo olmuyoo ne kadar uzun tutarsak tutalım ön şevişmeyi olmuyoo yahuu :KK43:(nasıl bir yaratığım bilmiyorum bi kadın hiçmi bir yerinden zevk almaz hoşlanmaz öpüşmekten bile nefret eder duruma geldim artık ne yapacağımı şaşırmış durumdayım bir kere bile vajinamın ıslandığını görmedim birde bayanlar şunu sormak istiyorum sevişmeden sonra penis içeriye girer girmez hemen mi başlıyo bu zevk alma olayı yoksa gelgitler devam edipde birkaç dakikayı buluyormu .bazen kendimi kasarsam birşeyler hissediyorum ama ilişkiden bir 5dk sonra falan normalmi buu

haklısın canım testeron düşükse dünyanın en sexsi kadınıda gelse adamlarım kılı kıpırdamaz bu arada 4 ay neki seneler geçmiş yine aynı yine aynı .....

Buradakilerin eşleri de hemen hemen benimki gibi..O yüzden buradayız..Kimseyi umutsuzluğa sürüklemiyorum..Bazı şeyler umut edip etmemekle alakalı değil...İnsan yaşamadan anlayamıyor...Gayet sağlıklı,istekli biriyim ayrıca....

canım bende senin gibiyim seni çok iyi anlıyorum ayrıca kendi adıma diyeyim beni umutsuzluğa sürüklemiyorsun aksine birazda kader arkadaşlığı yapıyoruz
her konuda olduğu gibi bu konudada yaşamayan anlamaz

Son düzenleme:
ya bnce önsevişme erkegın uzun tutması falan degılde sanırım kadının cok ıyı konsantre olması gerekıyor bende aynıyım zevk alıyorum vajınal ama sonu yok zevk artarken acaba oluyomuyum dıyorum falan dıkkat dagılıyo hadı dıyorum esıme benı bekleme 2 yıllık evlıyım hıç yasamadım vajınal orgazm klıtoral de artık ugrasmıyoruz

X