Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
yaaa vajınal orgazmı yasayanlar
ay ben yasıyorum çok da guzel bı duygu tarzında cümlelerden baska söyleyecegınız hiç bi şi yok mu orgazm olamayanlara...
bı yolu yok mu bunun...

Eczaneden Femore jel alın kızlar
her eczanede olmuyor ama isterseniz getirirler
Bende memlekette bi arkadaşa alıp göndermiştim orada bulamamıştı haliyle
Hmm kullanımı yazıyordur sanırım da ben kolaylaştırdığını duymuştum
arkadaşım memnundu

Yine burda bi konu paylaşılmıştı
Zamanla kullanmana gerek kalmıyormuş sanırım

Bi araştırın çok bilmiyorum bende baya oldu konuyu okuyalı

bende 7 aylık evliyim.ilk başlarda vajınısmus sorunu ile ugraştım şimdide buu :KK43: vajıyı yenelı 2 ay oluyor.evliliğimizin ilk sıralarında çok istekliydm ama başaramayınca bende hüsran oldu bir isteksizlk başladı.halada öyle.ıslanma bile olmuyor.hiç bi şekilde zevk alamıyorum...bunun bi bitkisidir kürüdür ilacıdır yokmu bayanlar..yoksa ben daha ilişkide yenıyım ilerde olurmu diyorsunuz?

femore jeli tavsiye etmem hiç bir işe yaramıyor paranıza yazık.Çoğu kadına eczanemde tavsiye ettim fakat hep olumsuz yanıtlar aldım o yüzden tavsiye etmiyorum.yanlız şunu belirtmek istiyorum bizim toplumumuzda kadınlar çok isteksiz ve fantaziye çok uzaklar.genelde sorunu hep karşı tarafta arıyoruz ama birazda bizlerde var.mesela bir yerde okumuştum avrupalı ve amerikalı kadınların yüzde 90 ı ön sevişmede erkeğe oral sex yaptıklarını söylemişler.yüzde 75 de kendilerine oral sex yapıldığını söylüyorlar.sonuç olarak oral ön sevişmenin temelini oluşturuyor.demekki halen bizler tabuların kurbanıyız ve bunların ceremesini çekiyoruz...

femore jeli tavsiye etmem hiç bir işe yaramıyor paranıza yazık.Çoğu kadına eczanemde tavsiye ettim fakat hep olumsuz yanıtlar aldım o yüzden tavsiye etmiyorum.yanlız şunu belirtmek istiyorum bizim toplumumuzda kadınlar çok isteksiz ve fantaziye çok uzaklar.genelde sorunu hep karşı tarafta arıyoruz ama birazda bizlerde var.mesela bir yerde okumuştum avrupalı ve amerikalı kadınların yüzde 90 ı ön sevişmede erkeğe oral sex yaptıklarını söylemişler.yüzde 75 de kendilerine oral sex yapıldığını söylüyorlar.sonuç olarak oral ön sevişmenin temelini oluşturuyor.demekki halen bizler tabuların kurbanıyız ve bunların ceremesini çekiyoruz...

Oral sex ön sevişmenin temelini falan oluşturmaz..Bu sadece siz ve eşiniz hoşlandığınız için tercihinizdir..Oral sex yapmayıp gayet iyi orgazm olabilen insanlar var.. Ben tabu olarak değil,sağlık açısından tercih etmem.......Eşim de öyle...Ayrıca oral sex erken boşalmanın ilacı değildir............

bende 7 aylık evliyim.ilk başlarda vajınısmus sorunu ile ugraştım şimdide buu :KK43: vajıyı yenelı 2 ay oluyor.evliliğimizin ilk sıralarında çok istekliydm ama başaramayınca bende hüsran oldu bir isteksizlk başladı.halada öyle.ıslanma bile olmuyor.hiç bi şekilde zevk alamıyorum...bunun bi bitkisidir kürüdür ilacıdır yokmu bayanlar..yoksa ben daha ilişkide yenıyım ilerde olurmu diyorsunuz?

evet canım bnde önceleri öyleydım vajınısmus sorunum vardı 1 ay ılışkiye gıremedım sonra kupkuru bı sure devam ettım şimdi kuruluk bıttı zevk var ama sonu yok heyecanla o günü beklıyorum :KK70:DDDD
zamanla oluyo bişiler...

Oral sex ön sevişmenin temelini falan oluşturmaz..Bu sadece siz ve eşiniz hoşlandığınız için tercihinizdir..Oral sex yapmayıp gayet iyi orgazm olabilen insanlar var.. Ben tabu olarak değil,sağlık açısından tercih etmem.......Eşim de öyle...Ayrıca oral sex erken boşalmanın ilacı değildir............

bak arkadaşım sanırım okuduğunu anlamam gibi bir özelliğin var.direk anlamadan yazmışsın.ben orda yapılan bir araştırmadan bahsetmişim.yapılması iyidir yapsan iyi olur sağlıklıdır değildir yazdım mı? ayrıca sağlıksız bir tarafı yok.eğer sizin sadece pazarları yıkanma alışkanlığınız varsa bilmem tabi.normal sağlıklı temiz çiftlerde sağlık açısından problem teşkil etmiyor.

bak arkadaşım sanırım okuduğunu anlamam gibi bir özelliğin var.direk anlamadan yazmışsın.ben orda yapılan bir araştırmadan bahsetmişim.yapılması iyidir yapsan iyi olur sağlıklıdır değildir yazdım mı? ayrıca sağlıksız bir tarafı yok.eğer sizin sadece pazarları yıkanma alışkanlığınız varsa bilmem tabi.normal sağlıklı temiz çiftlerde sağlık açısından problem teşkil etmiyor.

Okuduğumu gayet iyi anlıyorum arkadaşım..Bu konuda endişeniz olmasın...Eski mesajınızda da oral sexten ve penis kalınlığından dem vurmuştunuz... Avrupalı ve Amerikalı bir bölüm kadınla yapılan anket şu şu demek başka,oral sex ön sevişmenin temelidir demek başka..Amerikalı ve Avrupalı kadınların tercihlerinin bu şekilde olması doğrusunu yaptıkları anlamına gelmez ki oral sex yapmasına rağmen orgazm olamayan kadınlar da azımsanmayacak kadar çok...Sağlıklı bulmadığımızı söylediğimde buradan sadece pazar günleri yıkandığımız sonucunu çıkarmanız komik oldu :)) Günde 24 saat yıkansam yine de yapmayız,sağlıklı bulmuyoruz...İsteyen yapar,istemeyen yapmaz...Ben de aksi yönde araştırma yapabilirim..Dediğim gibi siz bundan zevk aldığınız için durumu onaylayan araştırmalar yapıp önümüze sürebilirsiniz..

"Oral Seks ve Ağız Kanseri
Oral seks, ağız tümörlerine yol açabiliyor. Son yapılan bir araştırmaya göre insan papilom (meme başı gibi çıkıntılar yapan selim tümörler) virüsü ağız kanserine yol açabiliyor. Bilim adamları uzun süredir papilom virüsünün ağız kanserine neden olduğundan kuşkulanıyordu. İyi haber bu riskin çok küçük olması. Ağız tümörü her yıl 10.000 kişiden birinde görülüyor. Ve bu vakaların pek çoğu sigara ve içkiye bağlı olarak ortaya çıkıyor.

İnsan papilom virüsü (HPV) cinsel yolla geçen virüslerin en yaygını. Bu virüsün servikal kansere (rahim boynu kanseri) yol açtığı biliniyor. Bazı araştırmalar bu virüsün ayrıca ağız ve anal kanserlerine de neden olabileceğine işaret ediyor.

Fransa, Lyon'daki Uluslararası Kanser Araştırmaları Kurumu'nda çalışan bilim adamları ağız kanserine yakalanmış l670 deneği, l732 sağlıklı denekle karşılaştırdı. Hastalar Avrupa, Kanada, Avustralya, Küba ve Sudan'da yaşıyordu. Servikal kanserlerde görülen HPV-l6 olarak bilinen virüs, ağız kanserlerinde de tespit edildi.

HPV-16 virüsü taşıyan ağız kanserli hastaların arasında oral seks yaptığını açıklayanların sayısı, tümörlerinde HPV-16 virüsü bulunmayan hastalara oranla 3 misliydi. Virüsün kanserlere nasıl yol açtığı konusunda kadın ve erkekler arasında bir fark saptanmadı.

Söz konusu araştırmanın sonuçları "Journal of the National Cancer Institute" isimli bilim dergisinin aralık sayısında yayınlandı.. Bu sonuçlar HPV ile ağız kanseri arasındaki ilişkiyi kesinleştirdi.

Jenital (cinsel organ) HPV enfeksiyonu çok yaygındır. ABD'deki 25 yaşındaki kadınların yaklaşık üçte birinde bu virüs mevcuttur. Bu enfeksiyonların yalnızca yüzde 10'u kansere yol açan türdendir. Bu virüsü taşıyan kadınların yüzde 95'i bu enfeksiyondan bir yıl içinde kurtulur. Ancak bu bile niçin bu kadar az sayıda insanda kanserin geliştiğini açıklayamıyor.

Bu son bulgular ağız kanseri tedavisini de kolaylaştıracak. Dolayısıyla virüs kaynaklı ağız kanserli hastalara antiviral ilaçlar vermek iyileşme olasılığını artırabilir. Bu arada önlem olarak aşı üzerinde çalışmalar yapılıyor. Aşıların ağız enfeksiyonunun yanı sıra jenital enfeksiyonlara da iyi geleceği umut ediliyor. "

"
Oral sekste de diğer ilişkilerde olduğu gibi çeşitli mikrobik hastalıkların bulaşma riski vardır. Özellikle ağız, dişeti ve dudak mukozasında yara ve çatlaklar meydana gelir.

"

Son düzenleyen: Moderatör:
narmik arkadaşım neden bu kadar fevrisin ki kızma yaa arkadas da belkı tahrik edıcı buldugu ıçın oral sexi tavsıye edıyor konsantrasyon acısından

aynıyız bende yedi aylık evliyim bende vajinismus vss bişeyler hiç olmadı ama klitoral harici zevk alsanda orgazm vajinal orgazm yok bu baska anladım kadarıylaaa cok değişik anlatıyrlar bu durumu elektrik çarpması diyen var deprem gbi diyen var :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: bizimki ufak bir zelzele kalıyor yanında o zaman :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: bide su femore jeli sorarlım bakalım. ama bencede şin altında pisiko sosal nedenler de yatıyor kafa cok dolu roblemliyse oda bozuyor vucut dengesin arkadaslar :44:

aynıyız bende yedi aylık evliyim bende vajinismus vss bişeyler hiç olmadı ama klitoral harici zevk alsanda orgazm vajinal orgazm yok bu baska anladım kadarıylaaa cok değişik anlatıyrlar bu durumu elektrik çarpması diyen var deprem gbi diyen var :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: bizimki ufak bir zelzele kalıyor yanında o zaman :KK1::KK1::KK1::KK1::KK1: bide su femore jeli sorarlım bakalım. ama bencede şin altında pisiko sosal nedenler de yatıyor kafa cok dolu roblemliyse oda bozuyor vucut dengesin arkadaslar :44:

Ay abartmışlar yaaa,çok şükür ikisinide yaşadım:KK17:ama ne deprem oldu,ne de elektrik çarptı.:KK1:
Gayet mutlu,zevkli bi şekilde tatmin oldum ve oluyorum yani..

İnanmayın kızlar abartıya klitoral da vajinal da neredeyse aynı,vajinaldaki tek fark eşinin içerde olması tabi o da ayrı bi haz verir ondan kaynaklı bir fark oluşur o kadar.

Benim fikrim tabi bu..

Ay abartmışlar yaaa,çok şükür ikisinide yaşadım:KK17:ama ne deprem oldu,ne de elektrik çarptı.:KK1:
Gayet mutlu,zevkli bi şekilde tatmin oldum ve oluyorum yani..

İnanmayın kızlar abartıya klitoral da vajinal da neredeyse aynı,vajinaldaki tek fark eşinin içerde olması tabi o da ayrı bi haz verir ondan kaynaklı bir fark oluşur o kadar.

Benim fikrim tabi bu..

Peki ıslanma dışında tıpkı erkeklerde olduğu gibi şiddetli bir boşalma oluyor mu ya da oldu mu sen de? :KK17:

narmik arkadaşım neden bu kadar fevrisin ki kızma yaa arkadas da belkı tahrik edıcı buldugu ıçın oral sexi tavsıye edıyor konsantrasyon acısından

Fevri değilim.Sanalda olunca ve mimikler görülemeyince yazı diliyle duygular tam anlaşılamıyor haliyle..Ben kimsenin ne şekilde hangi pozisyonları kullanacağı konusunda söz sahibi olamam :) Tek söylediğim sağlıklı bulmadığım için tercih etmeyeceğim...Bana göre sağlıksızdır ,bir başkasına göre sağlıklı..Tamamen tercih meselesi....

gamzecgm bız vajınısmus yasadıgımız ıcın ılıskıye odaklanıyoruz ılk zamanlar derdımız bıran once alısmak bır sure tedırlınlık devam edıyor benı bılıorsun bende 7 ay once yendım. ılk zamanlar var olan ıstegımde gıtmıstı korkmaya baslamıstım tek dusundugum bugunde olsun bı oh cekeyım ılıskının olması bıle mutlu edıyordu ama baktım olmayacak e tabı bırde bebek ısteyınce sırf bebek ıcın olmaya basladı bende.

ama zaman gecınce ıyıce alısınca orgazm da oluyor ben ılk 5.ayımda yasadım...sımdı her ılıskıde olmasa da yınede o duyguyu yasıyorum sıkma kendını zamnla onuda asarsın ınsallah

Jeli kullanıp bıraktıkdan sonra tekrar ihtiyaç duymadım demişti kk dan bi arkadaş
Onun tavsiyesiyle tavsiye etmitim arkadaşıma o da memnun kalmıştı
Kimde ne etki yapar bilemem ama bi araştırsın kızlar belkiş sonuç alabilen olur

slm arkadaşlar...bende de aynı sorunlar var...nerden başlasam bilemiyorum...2 yıldır evliyim eşimi çok seviyorum ama cinsellikten onun kadar zevk alamıyorum,hatta sırf o istiyo diye birlikte oluyoruz...bazen farkında oluyo istemediğimin ama napim yani...bir de ilişki sırasında vajnamın girişi kıpkırmızı olup şişiyo,sızlıyo ve bana çok acı veriyor,doktoruma söylemiştim bi ara utana sıkıla,önemsiz dedi zorlamadan falan olmuştur dedi.bu yüzdende hiç bi zaman kendimi cinselliğe veremiyorum..bi an önce bitse diyorum...oysa bende orgazm olup tüm zevkleri yaşamak istiyorum ama olmuyo işte......benim gibi olanlar varsa içime su serpermisiniz :KK43:

X