Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
Arkadaşlar orgazm olmak psikolojinizle alakalı bir durum sadece ana odaklanın benim eşimin erken boşalma sorunu var buna rağmen her ilişkide orgazm olurum formülü yeni öğrendim eskiden olamadığım zamanlar oluyordu yapmanız gereken ana odaklanmak :nazar:

canım senin adına çok mutlu oldum ama erken boşalma sırasında ana nasıl odaklanılırki :26:
o anda ay yine bitecek hemen ana odaklanmalıyım hadi olacak oluyor derken odaklanmaya fırsat kalmadan olay bitiyorsa kızlar ne yapsın
sen nasıl başardığını formülünü biraz daha açarsan burdaki üyeler ve ziyaretçilerde yararlanır herkes adına şimdiden teşekkür ederim

canım senin adına çok mutlu oldum ama erken boşalma sırasında ana nasıl odaklanılırki :26:
o anda ay yine bitecek hemen ana odaklanmalıyım hadi olacak oluyor derken odaklanmaya fırsat kalmadan olay bitiyorsa kızlar ne yapsın
sen nasıl başardığını formülünü biraz daha açarsan burdaki üyeler ve ziyaretçilerde yararlanır herkes adına şimdiden teşekkür ederim

teşekkür ederim şimdi biraz ayrıntı olur diye yazmadım eşim bir ilişki de ortalama iki veya üç kez boşalır ilkinde erken boşalır diğerlerinde bende uyarılmış oluyorum geriye bana sadece olaya odaklanmak kalıyor inşallah faydam olmuştur

teşekkür ederim şimdi biraz ayrıntı olur diye yazmadım eşim bir ilişki de ortalama iki veya üç kez boşalır ilkinde erken boşalır diğerlerinde bende uyarılmış oluyorum geriye bana sadece olaya odaklanmak kalıyor inşallah faydam olmuştur

cevap için sağol canım açık konuşmak gerekirse yardımcı olamadın çünkü senin eşin çok sağlıklı
nedene dersen ilkinde erken boşalmak normaldir eğer erkek sex 2. ke devam ederse kadında orgazm olabilir
erken boşalmada erkek sadece bir kere boşalıyor ve sexe devam edilmiyor işte bu aşamada kadın orgazm olamıyor çünkü sex sonlandrırılmış oluyor eğer erkek en az bir kere daha orgazm olmak için uğraşırsa kadında ana kendini kaptırıp orgazm olabilir
kızlar bunları yazarken çekinmiyorum burda yazamayan arkadaşların sesi olarak yazıyorum sonuçta çok doğal olaylar değilmi

arkadaşlar ben de vajinal orgazm olamıyorum. bekaretim bozulalı neredeyse iki ay oldu, vajinismus gibi bir dertle de uğraştım. çok istekli olmama rağmen kendimi öyle bir kasıyormuşum ki duvar gibi oluyordu. yavaş yavaş parmaklarımla kendimi alıştırarak ve kegel egzersizleriyle geçen hafta tam birleşmeyi gerçekleştirmeyi başardım. bunda bu forumda yazılanlar oldukça yardımcım oldu. beş, altı kere de sevgilimi memnun ettim, e gel gelelim sıra bana geldi. egzersizler sırasında da vajinal orgazmı kendime öğretmeye çalıştım ama başarılı olamadım. onu geçtim bacaklarım açıkken klitoral de olsa orgazm olmayı bile başaramıyorum. bacaklarım kapalıyken orgazm olmaya o kadar alışmışım ki bacaklarımı açtığım an tüm iştahım kaçıyor. klitoral orgazmı da okuyarak araştırarak çalışarak başarmıştım, vajinismusu da yenmeyi başardım. umarım bunu da başarıcam.

arkadaşlar ben de vajinal orgazm olamıyorum. bekaretim bozulalı neredeyse iki ay oldu, vajinismus gibi bir dertle de uğraştım. çok istekli olmama rağmen kendimi öyle bir kasıyormuşum ki duvar gibi oluyordu. yavaş yavaş parmaklarımla kendimi alıştırarak ve kegel egzersizleriyle geçen hafta tam birleşmeyi gerçekleştirmeyi başardım. bunda bu forumda yazılanlar oldukça yardımcım oldu. beş, altı kere de sevgilimi memnun ettim, e gel gelelim sıra bana geldi. egzersizler sırasında da vajinal orgazmı kendime öğretmeye çalıştım ama başarılı olamadım. onu geçtim bacaklarım açıkken klitoral de olsa orgazm olmayı bile başaramıyorum. bacaklarım kapalıyken orgazm olmaya o kadar alışmışım ki bacaklarımı açtığım an tüm iştahım kaçıyor. klitoral orgazmı da okuyarak araştırarak çalışarak başarmıştım, vajinismusu da yenmeyi başardım. umarım bunu da başarıcam.

canım kendine güvenin sonsuz umarım en kısa zamanda sende zevk alırsın

Bence her bayanınn büyükk sorunuu bende yenii evlendiğimde hemenn orgazm olacağımm sanmıştımm nerdeeeee tam 13 yıl geçtii halenn olamadımmmm

Senin eşinde erken boşalma sorunu falan yok canım..Bir ilişkide üst üste boşalabildiğine,ilişkiyi tek boşalmayla sonlandırmadığına göre.. O yüzden orgazm olabilmen gayet kolay...

Son düzenleyen: Moderatör:
Bence her bayanınn büyükk sorunuu bende yenii evlendiğimde hemenn orgazm olacağımm sanmıştımm nerdeeeee tam 13 yıl geçtii halenn olamadımmmm

aynen canım bende öyle sanıyordum evlenenli 11 senem bitecek daha vajinal orgazm olmadım
ben erkeklerin toplumda anlatıldıkları gibi sorunsuz güçlü sanıyordum bir baktımki erkekler bizden o konuda daha güçsüzler
bazen kkda yazan cinsel ilişiki yaşmamış kızlarda hep erkeklerin onları arzulayacaklarını hatta cinsel birleşmede erkeklere yetersiz kalacaklarını sanıyorlar hatta bir tanesi şöyle yazmıştı ay beni alan yaşadı ben çok doyumsuzum demişti yazık üzüldüm kızcağıza kendisini neler bekliyor haberi yok :))))))

Son düzenleme:
Senin eşinde erken boşalma sorunu falan yok canım..Bir ilişkide üst üste boşalabildiğine,ilişkiyi tek boşalmayla sonlandırmadığına göre.. O yüzden orgazm olabilmen gayet kolay...

Canım arkadaşa bende aynısını yazdım ama cevap yazmadı arkadaş ilk boşalmada 2. ve 3. boşalmaya göre kısa olmasından dertlenerek erken boşalma var sanıyor
bizim yaramıza daha çok tuz basıyor

sorun gençliginde varmıymıydı canım

canım bu soru banamı en son ben yazmıştımda
eğer banaysa cevplayayım ben 22 yaşında evlendim ilk ve son cinselliğimide eşimle yaşadım ama hep böyleydi
zaten cinsellik orgazm kadında herşeyle bir bütündür bence
sadece ilişiki süresi değil eşin romatzmi ufak jestleri herşeyiyle bir bütündür

canım bu soru banamı en son ben yazmıştımda
eğer banaysa cevplayayım ben 22 yaşında evlendim ilk ve son cinselliğimide eşimle yaşadım ama hep böyleydi
zaten cinsellik orgazm kadında herşeyle bir bütündür bence
sadece ilişiki süresi değil eşin romatzmi ufak jestleri herşeyiyle bir bütündür

bence erkek kendini düşünüyor ilişki sırasında bazen geç gelmek için tavana bakan tv bakan erkekte var canım hadi sende mutlu ol diye ondan dolayı yaz<dım

bence erkek kendini düşünüyor ilişki sırasında bazen geç gelmek için tavana bakan tv bakan erkekte var canım hadi sende mutlu ol diye ondan dolayı yaz<dım

evet erkekler çok benciller sanırsam
ne kötü demi erkek tv ye bakıyor hadi sende zevk al sanki kadına sadaka veriyorlar kadıncağızda o arada ana kaptırayımda orgazm olayım diyor :KK9:

evet erkekler çok benciller sanırsam
ne kötü demi erkek tv ye bakıyor hadi sende zevk al sanki kadına sadaka veriyorlar kadıncağızda o arada ana kaptırayımda orgazm olayım diyor :KK9:

bazende tv de yada internette gördüklerini uygulamaya kalkıyorlar

hadi salak olursunda bukadar salakta olunmazki canım sonucta bizde insanız

ya birşey soracağım ben hep klitoral yaşıyorum.bu da bi çeşit biliyorum ama eşim içimdeyken olmayı çok istiyorum bunun için yapabileceğim yada eşimin yapabilieceği birşey var mı?

ya birşey soracağım ben hep klitoral yaşıyorum.bu da bi çeşit biliyorum ama eşim içimdeyken olmayı çok istiyorum bunun için yapabileceğim yada eşimin yapabilieceği birşey var mı?

ah canım bizde senle aynı şeyi istiyoruz ama başaramadık umarım sen başarırsın
canım diğer sayfalarda bunu yaşayan arkadaşlarınıda paylaşımları var bir göz geçir istersen işine yarayacaktır eminim

X