Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
bazı kızlar kadın erkek gibi boşalmaz demişler.
vajinadaki kayganlaştıcı sıvı penisin gidip gelmesiyle yani sürtünme olmasıyla
ve hava ile teması sayesinde pelte kıvamını alıyor.Bir çeşit sperm kıvamı dıyelım ve üstde oldugunuz zaman
bu etkegın ustune akabiliyor.Bu da boşalma olarak algılanıyor yani en azından benim bu şekilde oluyor.

senin dediğin gibide olabilir ama bazı bayanlarda masturbasyon veya cinsel ilişkiyle oluşan orgazmdan sonrada beyaz bir sıvı geldiğini söylüyorlar başka bir formdada bu konu anlatılıyorduda orda yazılmıştı
ayrıca o beyaz maddenin bazı bayanlarda daha çok ıslanmanın etkisiyle dışarı atıldığı ve o maddede vajinayı koruyan bir vücut florasıymış belki seninkide bu koruyucu maddedir

biz eşimle birşey keşfettik.orgazm olmak için hemde vajinal orgazm olmak için ben kendime bayan azdırıcı jel aldım eşimde kendine geciktirici aldı.ikisi ilişkiden iki dk önce kullanıldığı zaman volkanik bir patlama yaratıyor.benden öyle çok su gelmiyor ama vajinal orgazmı yaşıyorsun ve çok rahatlıyorsun.bir deneyin isterseniz ama eczaneden alın :)

sayın burcuefe ve kk üyeleri

Bu satın alınan jelin markası nedir acaba? bilen var mı?

teşekkürler...

bence sadece erkek değil sorun olan
iş yine kadında bitiyor klitoral orgazmı yaşıyorum fakat vajinal daha hiç tatmadım 4.5 yıllık evliyim
zevk alıyorum ama sonu gelmiyor eşimle konuştum ön sevişmeyi uzun tuttuk geciktirici kullandı gereken neyse yaptı fakat benim beynim izin vermedikten sonra ne yaparsa yapsın.......
sanırım şöyle oluyor evliliğimizin ilk aylarında olmayınca hee tamam dahada olmaz deyip beyni odaklıyoruz şimdi ne yaparsak yapalım kitlenmiş vaziyetteyiz ama ben bu durumdan rahatsız değilim nasıl olsa klitoral yaşıyorum zaten pekte bi fark olacağını sanmıyorum önemli olan rahatlamaksa ha öyle ha böyle farketmez bence.

iş yine kadında bitiyor klitoral orgazmı yaşıyorum fakat vajinal daha hiç tatmadım 4.5 yıllık evliyim
zevk alıyorum ama sonu gelmiyor eşimle konuştum ön sevişmeyi uzun tuttuk geciktirici kullandı gereken neyse yaptı fakat benim beynim izin vermedikten sonra ne yaparsa yapsın.......
sanırım şöyle oluyor evliliğimizin ilk aylarında olmayınca hee tamam dahada olmaz deyip beyni odaklıyoruz şimdi ne yaparsak yapalım kitlenmiş vaziyetteyiz ama ben bu durumdan rahatsız değilim nasıl olsa klitoral yaşıyorum zaten pekte bi fark olacağını sanmıyorum önemli olan rahatlamaksa ha öyle ha böyle farketmez bence.

senin üstte olduğun pozisyonu denedinmi ?

senin üstte olduğun pozisyonu denedinmi ?

ben hem kılıtoral hem vajınal orgazmı yasamıs bırı olaraktan bunu anlatmaya calısayım vajınal orgazm olamayan arkadslar merak eden arkadaslar acaba daha mı guzel bır duygu acaba falan dıye uzulmeyın bence kılıtoral orgazm vajınal orgazmdan daha kuvetlı tıtretıcı vajınal orgazmda guzel esınızle tek vucut oluyorsunuz 2ınsanın aynı anda bırbırlerıne zevk vermesı kadar guzel bırsey yok ama kesınlıkle uzulmeyın vajınal olamayan arkadaslar cunku en uc noktalara cıkartan klıtoral orgazm bence

ben de buna katiliyorum klitoral kesinlikle daha vurucu, digeri de daha uzun sureli gibi oluyor hatta tam su saniye oldu diyemiyorum, yani bence boyle :)

tabii en carpicisi uzatilmis sevismeden sonra ikisini bir arada yasamak. O hepten vurucu oluyor.

var mi baska klitoral vajinal ayrimi yapacak olan?

ben de buna katiliyorum klitoral kesinlikle daha vurucu, digeri de daha uzun sureli gibi oluyor hatta tam su saniye oldu diyemiyorum, yani bence boyle :)

tabii en carpicisi uzatilmis sevismeden sonra ikisini bir arada yasamak. O hepten vurucu oluyor.

var mi baska klitoral vajinal ayrimi yapacak olan?

bende ikisini yaşayanlardanım bence aradaki fark tamamen psikolojik olabilir sonuçta her ikiside klitoris ile ilgili biri dışardan sürtünmeyle diğeri içerden klitorisin köküne sürtünmeyle olan bir şey,
orgazm bence olayın tamamı yani sevişmenin başlangıcından sonuna kadar geçen zamandır o süreyi ne kadar güzel geçirirseniz o kadar keyifli bir sonuç yaşarsınız
bu yüzden çok fazla takılmadan başından sonuna kadar olan hazzı yaşayın bence

orgazma ulaşmak için en doğru noktalar neresi göğüsten başka olmuyorum yardımcı olabilir misiniz bilmediğim yerler olabilir mi acaba?

X