Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
ben bir türlü odaklanamıyorum yaa kafamda bin türlü şeytan dolaşıyoo kendimi şartlandırıyorum tamam şimdi olacak şimdi zavk alacağım başrmam lazım falan diye bu sefer hiiiç olmuyo...eşime gelince hemenn olsun istiyor şu 1.5senedir toplasan 5kere sevişme olmuştur yani oda son zamanlarda çok kafama taktığım için şimdi çok uğraş veriyor ama 1.5sene boyunca hiiç uğraş vermedi

valla cnm partnerin çok önemli seni azirlamasi lazim azirladigi zaman orgazm çok kolay oluyor bazen ilişkilerimde 2 kere oluyorum ben

Bendede var bu problem ilk aylarda gayet iyidi cinsel yaşamımız ama ne zaman ki eşimin ailesi yüzünden ve eşimin düştügü boşluktan kaynaklanan problemler çıktı o zamandan beri bende bir isteksizlik var .Ne zevk alabiliyorum ne eşimi hissedebiliyorum.Çok problem yaratıyor bu ya napıcam bilmiyorum.Birde eşim daha çok kendi isteklerine kendi zevk alışına göre olmasını istedigi için kendimi mutlu olmak için degilde sadece karısı oldugum için yapmak zorundaymışım gibi hissediyorum.Gerçi bizde farklı bir problem daha varda söyliyemiyorum işte.Bir türlü aşamadık bu bencillligi.

canım bunları eşinle konuşamıyormusunuz böyle devam ederse birbirinizden uzaklaşacaksınız daha kötü sonuçlar doğuracak bu durum
böyle konularda eşler biribiryle konuşabilmeli ya lütfen bunları söyleyin eşinize bir sıkıntı olduğunu o da sende biliyorsun ama konuşamıyorsunuz
kötü bir durum

canım bunları eşinle konuşamıyormusunuz böyle devam ederse birbirinizden uzaklaşacaksınız daha kötü sonuçlar doğuracak bu durum
böyle konularda eşler biribiryle konuşabilmeli ya lütfen bunları söyleyin eşinize bir sıkıntı olduğunu o da sende biliyorsun ama konuşamıyorsunuz
kötü bir durum

Daha dün açtım bu konuyu okuttum bak bitanem bizdede aynı problem var halletmezsek eger daha kötü sonuçlar doguracak diye ama nerde.Problem bendemi ben napayım diyip geçiyor.Üstüne birde tavırlar aman allahım.Tek problemli benim sanki.Dünden beri konuşmuyoruzda zaten ben elimden geleni yapıyorum düzelmesi için ama bir tek benim yapmamlada olucak gibi degil malesef

yazıları okudumda vajinal orgazm klitoris orgazmı falan pardon orgazm nedir
kelime anlamını biliyorum da beş yıllık evliyim ama onu hiç yaşamadım
yıllardır evlilikte cinsel problemler diye nette taramadığım yer kalmadı böyle paylaşımyapılan bir yer görmek çok güzel
yavaş yavaş sayfaların hepsini okuyacağım kimbilir belki çözümü burada bulurum ilişkilerinde zevk yaşayan arkadaşlarada hayranım
eşimle biz hiç bu konuda uyuşamadık :KK14:

Daha dün açtım bu konuyu okuttum bak bitanem bizdede aynı problem var halletmezsek eger daha kötü sonuçlar doguracak diye ama nerde.Problem bendemi ben napayım diyip geçiyor.Üstüne birde tavırlar aman allahım.Tek problemli benim sanki.Dünden beri konuşmuyoruzda zaten ben elimden geleni yapıyorum düzelmesi için ama bir tek benim yapmamlada olucak gibi degil malesef

Erkek psikolojisi hep hata karşıdadır zaten anlamayan erkek aslasa anlamıyor
bence erkeğin içinde olmalı kadınında hakkı bu demeli ama türk erkeklerini anneler ve toplum olarak biz bencilleştiriyoruz sanırım
kadın cinsellik sevmez , yok masturbasyon yapan kadın terbiyesizdir fikri var bu tür konuşmak bile ayıp karşılanıyor ,erkeklerde içten içe böyle düşünüyorlar nede olsa karım istemezmi diyorlar tabi bizde ilk dönemlerde ayıp diye utanıp isteklerimizi söyleyemiyoruz sonrada eşlerimizi böyle alıştırıyoruz tabi artık değişmiyorlar ve sonrasındada mutsuz kadınlar bakımsız kadınlar oluyoruz
bu toplumda kadın olmak çok zor zaten bırakın cinsellik yaşamayı herşeyden ödün veren biz kadınlarız sanki bu marifetmiş gibi böyle yetiştiriliyoruz
erkek kız çocuk arasında bile bu fark var ama gittikçe eşitleneceğiz inşallah
vallahi sizin sorununuza cevap yazmak isterken bunları yazdım bende aynı sorundan müzdaribim iyikide kadınlar kulübü varda duygularımızı burda paylaşabiliyoruz birazda olsa rahatlıyoruz

Erkek psikolojisi hep hata karşıdadır zaten anlamayan erkek aslasa anlamıyor
bence erkeğin içinde olmalı kadınında hakkı bu demeli ama türk erkeklerini anneler ve toplum olarak biz bencilleştiriyoruz sanırım
kadın cinsellik sevmez , yok masturbasyon yapan kadın terbiyesizdir fikri var bu tür konuşmak bile ayıp karşılanıyor ,erkeklerde içten içe böyle düşünüyorlar nede olsa karım istemezmi diyorlar tabi bizde ilk dönemlerde ayıp diye utanıp isteklerimizi söyleyemiyoruz sonrada eşlerimizi böyle alıştırıyoruz tabi artık değişmiyorlar ve sonrasındada mutsuz kadınlar bakımsız kadınlar oluyoruz
bu toplumda kadın olmak çok zor zaten bırakın cinsellik yaşamayı herşeyden ödün veren biz kadınlarız sanki bu marifetmiş gibi böyle yetiştiriliyoruz
erkek kız çocuk arasında bile bu fark var ama gittikçe eşitleneceğiz inşallah
vallahi sizin sorununuza cevap yazmak isterken bunları yazdım bende aynı sorundan müzdaribim iyikide kadınlar kulübü varda duygularımızı burda paylaşabiliyoruz birazda olsa rahatlıyoruz

Haklısın valla herşeyin suçlusu biziz ya dünyada kadın olmak bile suç gibi.Neyseki o kadar tavır lafla anlayabildi çok şükür.Dün gece gelip özür diledi.Neyse problemimiz çözelim falan diye .Biraz araştırma yaptk beraber bu tür problemleri yaşayan tecrübeli bayanların yazdıklarından bir kaçını deniyecez eger yine çözemezsek doktora gitmeyi bile kabul ett i:) arada bir azarlamak lazım demekki yoksa anlamıyorlar.Odun gelmişler odun gidecekler valla.

:))))) ağlanacak halimize gülüyoruz :KK8:

kocalarınıza görev verin kızlar
ya ben nette bazı yerlerde okuyorum vajinal orgazm diye birşey varmış nasıl oluyormuş
biraz araştırsana deyin
onların birşeyler bulup uygulaması gururlarını okşayabilir :nazar::nazar:

Son düzenleme:
kendini tatmin etmeye çalıştı heralde yorumları ookuyarak zavallı mahlukat beyiğnsiz enbesil:KK57::KK57::KK57:

ah ah ah alemsin actractive :KK17:
bende şöyle bir yorum yapayım bu alıştıysa buraya ziyaretçi, olarak yine gelir
herhalde eşiyle ilişkiye giremiyor sorunları var burda tatmin oluyor salak :KK37:

ah ah ah alemsin actractive :KK17:
bende şöyle bir yorum yapayım bu alıştıysa buraya ziyaretçi, olarak yine gelir
herhalde eşiyle ilişkiye giremiyor sorunları var burda tatmin oluyor salak :KK37:
kız zaten kaçıncı üyeliğiymiş buraya dün dedi ya yönetici bizim topikte herkesede sorduğu şey
aynı bekar mısın
ten renginiz ne
çok almesiniz kızlar çok fantazilisiniz falan hep böyleler dedi
banada dedi sen güzelsindir yoksa seni kocan beğenmezdi dedi
halbuki bekarım işte ağız arıyor aptal enbesilll kahrolasıca:KK57:

kız zaten kaçıncı üyeliğiymiş buraya dün dedi ya yönetici bizim topikte herkesede sorduğu şey
aynı bekar mısın
ten renginiz ne
çok almesiniz kızlar çok fantazilisiniz falan hep böyleler dedi
banada dedi sen güzelsindir yoksa seni kocan beğenmezdi dedi
halbuki bekarım işte ağız arıyor aptal enbesilll kahrolasıca:KK57:

aaa haberim yok benim bizim topiği takip edemedim dün rahatsızdım biraz kızım bizim topikte maşallah yani hergün bir olay :KK52::KK52:
ağız arıyorsa onun ağzının ortasına .....................

Son düzenleme:
aaa haberim yok benim bizim topiği takip edemedim dün rahatsızdım biraz kızım bizim topikte maşallah yani hergün bir olay :KK52::KK52:
ağız arıyorsa onun ağzının ortasına .....................

evet ya varyaaa artık bizim topiğe gelen yeni üyelere bu erkek üyeler yüzünden bi şüpheyle yaklaşıyorum yani :KK31:

evet ya varyaaa artık bizim topiğe gelen yeni üyelere bu erkek üyeler yüzünden bi şüpheyle yaklaşıyorum yani :KK31:

haklısın valla ama bizim kadro güzel yaa herkes birbirini biliyor yeni gelenelre dediğin gibi bazı testler yapmak laızm ondan sonra başlasınlar sohbete
bi ne diyoruz dalın anacım sohbetin bir yerinden ondan sonra görüyoz günümüzü:KK53::KK53::KK53:

haklısın valla ama bizim kadro güzel yaa herkes birbirini biliyor yeni gelenelre dediğin gibi bazı testler yapmak laızm ondan sonra başlasınlar sohbete
bi ne diyoruz dalın anacım sohbetin bir yerinden ondan sonra görüyoz günümüzü:KK53::KK53::KK53:

yok ben bi kere dal muhabbete dedim birine banlandım sonra bana hararetler bilmem nelere eetti artık kimseye dal muhabbete demiyorum o günden sonra
testte tabi tutuyorum eğer kadın izlenimi veriyosa bana konuşuyorum işte:KK52:

yok ben bi kere dal muhabbete dedim birine banlandım sonra bana hararetler bilmem nelere eetti artık kimseye dal muhabbete demiyorum o günden sonra
testte tabi tutuyorum eğer kadın izlenimi veriyosa bana konuşuyorum işte:KK52:

neyse biz burayı boşuna işgal etmeyelim böyle sohbetle yerimizde devam ederiz En Büyük KK

bazı kızlar kadın erkek gibi boşalmaz demişler.
vajinadaki kayganlaştıcı sıvı penisin gidip gelmesiyle yani sürtünme olmasıyla
ve hava ile teması sayesinde pelte kıvamını alıyor.Bir çeşit sperm kıvamı dıyelım ve üstde oldugunuz zaman
bu etkegın ustune akabiliyor.Bu da boşalma olarak algılanıyor yani en azından benim bu şekilde oluyor.

X