Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737

bu sorunumuz ile ilgili çok yazılar okudum, bu bilgilerin de bir kısmını biliyorum ancak yazın çok faydalı oldu inan. ben de WC ihtiyacı hissediyorum ilişki sırasında ve eşime pozisyon değiştirmesini söylüyorum böyle durumlarda ve kendimi kasıyorum o esnada. 1 dakika dayanılmayacak bir süre olmasa gerek.

öğrendiğim iyi oldu.tşk.ler

vajinal orgazm nasıl bişey peki? yaşıyoruz da farkında mı değiliz o zaman? klitorali bildiğim için, diğerini merak edirum. aradaki fark ne.............?

olabılır canım belkı yasıyor farketmıyorda olabılırsınız cunku dedıgım gıbı vacınal orgazm kılıtoral kadar kuvetlı degıl bence bıde kadının orgazm olması ıcın olumsuz butun dusuncelerden arınması lazım biılıncaltımız cok etkılı bızım yapımız erkekler gıbı degıl cunku bızım zevk almamız ıcın mutlu olmamız degerlı hıssetmemız pofpoflanmamız sart erkegın bosalmaması lazım bıde gereklı ıslaklık sart hatta gerekırse kayganlastırıcı ıce bosaltılan tupler var hazzı arttırıyor onlardan da kullanılabılır bıde kadın cabalamalı hareket etmelı kendıne zevk verecek hareketlerı bulmalı hafıf bır rıtım tutturmalı herkezın cınsellıkte mutlu olmasını cok ısterım

umarım pratiktede işine yarayacak bir bilgi olmuştur canım
denemeden sonra paylaşırsan seviniriz

Haklısın canım, şöyle bir durum oluyor bizde. Biraz sevişme sürecinden sonra ilişkiye girmeyi istemiyor. Yada yapsakda pek keyifle yapmadığını, hiç zevk almadığını görüyorum. Bunda benim hatam olabilir, şöyleki ilk ilişkilerimizde ben çok kasmıştım kendimi, daha yeni yeni tam bir birleşme yaşıyoruz. Fakat eşimde bir hevestir göremiyorum. Ona kalsa devamlı mastürbasyonla yürütecek ilişkimizi.Ben diyorum hadi yapalım diye böyle olduğundanmıdır nedir hiç zevk almadım, işin tuhafı oda almıyor. Yakın zamanda bir süre ayrı kalacağız, araya özlem girince belki düzelir yoluna girer inşallah. Olmadı doktora gitmesini önereceğim. Gerçi zor kabul eder gibi ya, hadi hayırlısı:26:

offff diyorum bu kadınların derdi oldu bende sizinle aynı durumdayım 10 senedir evliyim ama hiç vajinal orgazm yaşamadın
inşallah vajinal orgazm yaşarız diye dua etmekten başka çaremiz yok sanırım

offff diyorum bu kadınların derdi oldu bende sizinle aynı durumdayım 10 senedir evliyim ama hiç vajinal orgazm yaşamadın
inşallah vajinal orgazm yaşarız diye dua etmekten başka çaremiz yok sanırım

acaba diyorum ömrümün sonuna kadar almayacakmıyım bu soru beni yiyip bitiriyor.git gide uzaklaşıyorum eşimden oda sanki sorun etmeye başladı bunu hissediyorum...sen hiç doktora gitmedinmi canım onu soracaktım

Sadece benim esimdemi sikinti var 2-3 dk suruyor bana cozum yolu soylermisiniz ne yapmamiz lazim

cnm bizimde 5 dk sürüyor ama 2. ciye gittimizde 15 20 dk buluyor geçmiş konulardan bende bayanlar için femore jel varmış erkekler içinde delay sprey 30 dk falan uzatıyormuş internette içeriğini okudum.Jeli denedim ama gene bişi anlamadım yada jelden bekledim adapte olmadım azamadım yani sonra azmış gibi yaptım ama bidahaki ilişkide adapte olarak denim bakim belki orgazm olurum

acaba diyorum ömrümün sonuna kadar almayacakmıyım bu soru beni yiyip bitiriyor.git gide uzaklaşıyorum eşimden oda sanki sorun etmeye başladı bunu hissediyorum...sen hiç doktora gitmedinmi canım onu soracaktım

doktora gitmedim kadın için herşey beyinde bitiyor çünkü yaşanılan sıkıntılarımızı veya eşimize kızıyorsak kendimizi ve eşimizi farkında olmadan cinsellikle cezalandırıyormuşuz
büyük iş erkekte eğer erkek bencilse cinsellik yaşamayı sadece kendi için yaşıyorsa bu işi ihtiyaç giderme gibi düşünüyorsa ve öyle davranıyorsa işte o zaman kadın için orgazm hayal oluyor
dikkat ettimde eşi bu konuda özverili olan bayanlar vajinal orgazmı yaşıyor inan her ilişkide eşi gibi bunu yaşayan kadın var
eşinle konuştunmu belki özverili davranabilir sende biraz psikolojini rahatlat he bide tvde izlemiştim kadın rol yapacakmış orgazm oluyorum falan düşünecekmiş ilk zamanlar olmasada bir süre beyini kandırabiliyormuşsun sonraki ilişkilerde orgazm yaşanabiliyormuş

valla cnm partnerin çok önemli seni azirlamasi lazim azirladigi zaman orgazm çok kolay oluyor bazen ilişkilerimde 2 kere oluyorum ben

Bendede var bu problem ilk aylarda gayet iyidi cinsel yaşamımız ama ne zaman ki eşimin ailesi yüzünden ve eşimin düştügü boşluktan kaynaklanan problemler çıktı o zamandan beri bende bir isteksizlik var .Ne zevk alabiliyorum ne eşimi hissedebiliyorum.Çok problem yaratıyor bu ya napıcam bilmiyorum.Birde eşim daha çok kendi isteklerine kendi zevk alışına göre olmasını istedigi için kendimi mutlu olmak için degilde sadece karısı oldugum için yapmak zorundaymışım gibi hissediyorum.Gerçi bizde farklı bir problem daha varda söyliyemiyorum işte.Bir türlü aşamadık bu bencillligi.

anladim cnm problemini ama boş ver rahat ol hayatini yaşa

aylardır doktora gidiyorum enfeksiyon var diyor hep tekrarlıyor antibiyotik kullandım ama bir türlü geçmedi, çok fazla akıntım oluyor bu yüzden bu durum da orgazm olmama engel oluyor olabilir mi acaba???

aylardır doktora gidiyorum enfeksiyon var diyor hep tekrarlıyor antibiyotik kullandım ama bir türlü geçmedi, çok fazla akıntım oluyor bu yüzden bu durum da orgazm olmama engel oluyor olabilir mi acaba???

doktorunu değiştir derim ayrıca şekerinide ölçtür gizli şeker ataklarıda vajinal enfeksiyona sebep olabiliyor

valla cnm partnerin çok önemli seni azirlamasi lazim azirladigi zaman orgazm çok kolay oluyor bazen ilişkilerimde 2 kere oluyorum ben

bence de eş çok önemli bi faktör,ön sevişme yetersiz ise ya da o sıcaklığı,isteği eş gösteremiyorsa orgazm olmak zorlaşabilir.

ben bir türlü odaklanamıyorum yaa kafamda bin türlü şeytan dolaşıyoo kendimi şartlandırıyorum tamam şimdi olacak şimdi zavk alacağım başrmam lazım falan diye bu sefer hiiiç olmuyo...eşime gelince hemenn olsun istiyor şu 1.5senedir toplasan 5kere sevişme olmuştur yani oda son zamanlarda çok kafama taktığım için şimdi çok uğraş veriyor ama 1.5sene boyunca hiiç uğraş vermedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…