Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
şimdi ben anlamadım boşalmayla orgazm olma aynı değilmi yada ilişkide duydugun hazın bitmesi boşlama olmuyormu

Ben orgazm olamıyorum :KK58:

Biri bana yardım etsin lütfen anlatsın şu işi.

Klitorial orgazma alıştım hep, şimdi ilişki sırasında hiç orgazm olamıyorum. Tam doruk noktasına geliyorum ama ileri gidemiyor nedense.

Hayatımızda bi orgazm bilem göremedik yaaaa :KK59:

Ben orgazm olamıyorum :KK58:

Biri bana yardım etsin lütfen anlatsın şu işi.

Klitorial orgazma alıştım hep, şimdi ilişki sırasında hiç orgazm olamıyorum. Tam doruk noktasına geliyorum ama ileri gidemiyor nedense.

Hayatımızda bi orgazm bilem göremedik yaaaa :KK59:

canım bu nasıl anlatılır bılmem ki. ben bazen de olsa vajınal olarak yasıyorum orgazmı. ama nasıl anlatacagımı bılmıyorum.
:26::26::26

ben de hiç vajinal orgazm olmadım, hatta bunun bi efsane oldugunu fln düşünmeye başlamıştım ama bi sorunmuş sanırım. klitoral orgazm oluorum.. vajinal da olsun isterim, nasıl olur kii.. öğrenilen bişiy mi??

Tüm konuyu her yazılanı okudum ve şaka olmalı dedim bazı yazılanlara öyle iki satırda anlatılacak bişi diil ki bu biraz zaman alır, Ben yaşadımmı? evet 30 yaşındayım 1 oğlum var ve şu an ne istersem onu yaşıyorum sevgilim de benimle ilgili hassas ve çok başarılı (maşallah)

1.EvreKızlar rahat olun demekle olmuyor biliyorum ama eşinize karşı açık olun rol yapmak en son çareniz bile olmasın sevişmeye başlamadan önce giyinikken yada yarı çıplakken ön sevişme sırasında veya öpüşürken birbirinize dokunmaya başladığınızda onun elini yavasca alıp malum yerinize koyun sonra sıcaklığı hissedip hissetmediğini sorun sizi çok heyecanlandırdıgını yada bu cok guzel gibi bişiler söyleyin kulağına sonra öpüşün derin derin nefes alıp verirken yüzüne yüzünüzü sürün amaaa yavas olun hız yapmak yasak :)
merak edenler gelip bir gelişme varmı diye bakıp da yazdıklarımı denerlerse gelişmeleri de yazssınlar bir zahmet
haftaya 2.evreye geçeceğiz:) haftaya see you soon girls!

bende olamayanlardanımmm beceremiyomuyum neee olmuyo bitürlü nerdeyse 2 yıllık evliyim tam anlamıyla birleşme olmadı korkudan hep kasıldım kendiliğinden geçermi acaba kıslarrrr

Canım pardon okumaya bir dalıyorum unutuyorum walla,

Vaginusmus olduğunu kim söledi sana? Vaginusmus nedir tam olarak bunu biliyomusun?
Ayrıca kafanda ben vaginusmusum bu nası geçecek diye bi dusunce olursa geçmez insan grip bile olsa grip oldugunu unutuyo bi bakıyo geçmiş gitmiş, unut sende eger gercekten boyle bir teşhis varsa. Ve yazdıklarımı iyi oku yukarda bak haftaya yine yazıcam kimisi orgazm olamıyor kimisi birleşemiyor nedir bu kızların hali? üzülüyorum ben de bu ülkede büyüdüm gidip yurtdısında bişi öğrenmedim ki bende yaşadıkça okudukça öğrendim. ama tekrar tekrar okumak ve okuduklarını yapmak zamanla rutin oluyor ve alısıyorsun bakıyorsun o sorunun bitmiş bu sefer saçın dökülüyor ona başlıyosun bu sefer :) hadi bakalım oku ve uygula bana bi allah razı olsun duası yeter. Öpücükler.

Ayrıca eşiniz kocanız evdeyken internet yada tvye dalıp adamla ilgilenmemezlik etmeyin sizin bık diye attığınızı hap diye kaparlar biliyosunuz.
Siz eşinizin gönlünü hoş edin her anlamda, onu dinleyin, konusurken gözlerinin içine bakın, onaylayın, gülümseyin, somurtup çıkışmayın.
Güzel sözlerle kedi gibi başını okşaya oksaya ne istediğinizi nası olmasını istediğinizi anlatın. öpücükler bye!

Ps: bunu niyemi yazdım çünkü bazen biz kadınlara birilerinin ilişkimiz hakkında akıl vermesi gerekiyor, yoksa partnerimizin yaptıgı ufacık bir umarsızlığı yada çorabını kirliye atmamasını gözümüzde büyütüp büyütüp kafaya takıyoruz sonra her hareketi batıyor adamın uzaklaşıyoruz. Sakın sakın ha benden söylemesi..

Son düzenleme:
Tüm konuyu her yazılanı okudum ve şaka olmalı dedim bazı yazılanlara öyle iki satırda anlatılacak bişi diil ki bu biraz zaman alır, Ben yaşadımmı? evet 30 yaşındayım 1 oğlum var ve şu an ne istersem onu yaşıyorum sevgilim de benimle ilgili hassas ve çok başarılı (maşallah)

1.EvreKızlar rahat olun demekle olmuyor biliyorum ama eşinize karşı açık olun rol yapmak en son çareniz bile olmasın sevişmeye başlamadan önce giyinikken yada yarı çıplakken ön sevişme sırasında veya öpüşürken birbirinize dokunmaya başladığınızda onun elini yavasca alıp malum yerinize koyun sonra sıcaklığı hissedip hissetmediğini sorun sizi çok heyecanlandırdıgını yada bu cok guzel gibi bişiler söyleyin kulağına sonra öpüşün derin derin nefes alıp verirken yüzüne yüzünüzü sürün amaaa yavas olun hız yapmak yasak :)
merak edenler gelip bir gelişme varmı diye bakıp da yazdıklarımı denerlerse gelişmeleri de yazssınlar bir zahmet
haftaya 2.evreye geçeceğiz:) haftaya see you soon girls!

baya etkileyici bir yazı olmuş :KK3:

Ayrıca eşiniz kocanız evdeyken internet yada tvye dalıp adamla ilgilenmemezlik etmeyin sizin bık diye attığınızı hap diye kaparlar biliyosunuz.
Siz eşinizin gönlünü hoş edin her anlamda, onu dinleyin, konusurken gözlerinin içine bakın, onaylayın, gülümseyin, somurtup çıkışmayın.
Güzel sözlerle kedi gibi başını okşaya oksaya ne istediğinizi nası olmasını istediğinizi anlatın. öpücükler bye!

Ps: bunu niyemi yazdım çünkü bazen biz kadınlara birilerinin ilişkimiz hakkında akıl vermesi gerekiyor, yoksa partnerimizin yaptıgı ufacık bir umarsızlığı yada çorabını kirliye atmamasını gözümüzde büyütüp büyütüp kafaya takıyoruz sonra her hareketi batıyor adamın uzaklaşıyoruz. Sakın sakın ha benden söylemesi..

sen cariye filan mısın, ya da daha doğrusu cariye mi arıyorsun?

X