Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
Onlar bence de fazla film izlemiş canım öyle erkeklerin gibi hele ki tazyikli filan yuh artık yani olmaz öyle şey o gördükleri filmde başka bir şeydir neyse demiyim şimdi onu.

Son düzenleme:
birde sözlükten bu yorumu buldum ekleyeyim;
10.kadın orgazmından farklı olan olgudur. karıştırılmaması gerekir, orgazm ile bu çıkan sıvı yani sidik[evet sidiktir efendim, aynı delikten çıkmakta ve bildiğin sidik ile aynı maddeleri içermektedir] her bayanda olmaz, çıkmaz. ya da o denli fışkırmaz. o çıkan sıvıdan sonra kadına bir titreme gelir ve o anda sinek konsa üstüne hisseder ve kendinden geçirir. bu denli enteresan olan bu olayın ise dünya çapında istatistiğe vurumu çok ama çok düşüktür. yani her gördüğünüz bayanda olmaz[fazla kurcalamayın]

anlayacağımız üzere kadın boşalması, orgazm değildir. orgazm farklıdır ve onun oranı bu fışkırma olayından farklıdır.[ne enretesan kelimelere sahibiz. fışkırma, attırık, fışkırtık, ıkın, bunlar ne yahu]

yellow valla sana sasırdm şimdi gidip sözlükten mi aradın bosalmayı yaw onlar herseyle dalga gecerek yzıyorlar sende ordan mı ögrenmeye calısıyorsun ne kadar anlatılasada sen ikna olmayacaksın o izledigin filmlerden etkilendin sanırım onlar işiyor canım bosalmıyorlar

Onlar bence de fazla film izlemiş canım öyle erkeklerin gibi hele ki tazyikli filan yuh artık yani olmaz öyle şey o gördükleri filmde başka bir şeydir neyse demiyim şimdi onu.

bilmiyorum cnm hani bunları duyduktan sonra o evli arkadaş evet bende boşalıyorum dedikten sonra e bende doğal olarak orgazm ı kadın boşalması sanıyodum
başka bişeymidir ordan başka ne çıkarki acep ay ne karışık işler

canım başka sitede pek bulamadım filmler çıkıyor öle yazınca bende orayı buldum yazı olarak....filmi 2 kere falan gördüm cnm ama rengi sidik renginde değildi...
şimdi de islam istesinde okudum ama kopylanamıyor linki vereyim sizde okuyun
slama Gre Kadn Boalr m?, slamda Kadinlarin Boalmasi, slamda Kadn ihtilam olur mu?, slama Gre Kadinlarin Boalmasi

Yukarda bir arkadaş bile demiş idrardır o canım öyle tazyikli erkekler bile boşalamaz yani sonuçta çok da sıvı su gibi bir şey değil bu kıvamlı bir şey yani ordan bile onun idrar olduğu anlaşılabilir.

sen ilişki yaşamadan anlamayacaksın zaten ama yasarsan görursun o izledigin filmler gercek deil bide erkekler gibi bosalmaz kadın

sen ilişki yaşamadan anlamayacaksın zaten ama yasarsan görursun o izledigin filmler gercek deil bide erkekler gibi bosalmaz kadın

tamam kızlar öyledir ozaman ben bukadar sordum ettim size ama şu kafamdaki soru işaretini gidermem lazımdı böyle bişeyin olmadığını bildiğim iyi oldu çünkü evlenince bunun olmaasını bekleyecektim ve neden olmuyor diye sorun yaratacaktım belkide aydınlattığınız için teşekkürler kızlar

Şoklardayım!!!
Gerçekten mi????

ayyyy,kızlar benim bi komşum var,Allah sizi inandırsın 45 dk inleyip bağırıyor kadın.nasıl bi olay bunlarınki bilmiyorum,tanışsam utanmayuıp soracağım siz nası yapıyorsunuz diyebütün apartmanı uyandırıyorlar artık iyice insanlıktan çıktılar valla

nasıl olduğunu banada özelden yazarmısınız benim mesaj az ben özelden yazamıyorum.

nasıl olduğunu bana özelden mesaj atarmısınız.sağolun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…