Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
internetten bakıyorum ama bişey bulamadım magic masaj aleti diye sorgullattım bildiğimiz masaj aletleri var

yani evet, orgazm olamama konusunda psikolojik sıkıntıyı aşmak için mastürbasyon yapmak en önemli çözüm bence.

eşimden ayrıldıktan sonra aynen böyle bir sıkıntı çekmiştim

yani evet, orgazm olamama konusunda psikolojik sıkıntıyı aşmak için mastürbasyon yapmak en önemli çözüm bence.

eşimden ayrıldıktan sonra aynen böyle bir sıkıntı çekmiştim

orgzm olamama konusunda mastürbasyon yapmak psikolojik sıkıntıları aşar diyorsunuz ama malesef bende olamıyorum sanırım bende de anorgazmi sorunu var

ordamısınız bilmiyorum ama masaj aletinin adı hitachi magic wand üstünde bu şekilde yazıyor fotoğrafını da becerebilirsem yükliycem.

ksura bakmayın 10 gün falan oldu özgecan olayı falan derken bu tür konulara girmek ne derece doğru olurdu.

hitachi magic wand hv-250r diye geçiyor cihazın etiketinde bilginize,

konudan biraz uzak kaldık ama kusuruma bakmayın..

hitachi magic wand hv-250r diye geçiyor cihazın etiketinde bilginize,

konudan biraz uzak kaldık ama kusuruma bakmayın..

titreşimleri çok güçlü olduğu için baştan ilk zamanlar iç gıcıklaması gibi gülesin geliyor

hoş gülsek ne olurki, sonra tabi zamanla alışılıyor.

evet vibratör değil,

yani içine sokulmuyor dış yüzeyden değdiriliyor

ve

titreşimleri çok güçlü olduğu için baştan ilk zamanlar iç gıcıklaması gibi gülesin geliyor

hoş gülsek ne olurki, sonra tabi zamanla alışılıyor.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…