Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737

Bnde yapamadım ılk zamanlar o pozısyonu utanıyordum arkamı dönmeye.kontrol bende olması hoşuma gıden bişey değil, ılşkiyı erkeğin yönetmesi yanı kadınına hükmetme çabası benm için daha mantıklı. Tabı bu durum her bayanda farklıdır.. Erkekler bu pozsyona bayılır, bence denemelısın zevk açısından... Anı yaşa. Üç günlk dünya.Kontrol erkeğinde olsun kı erkek oldugunu anlasın. Arkanı dön ve kendi elinle içine koymaya çalış yavaş yavaş daha da bırakamazsın bıkez yaparsan bnden soylemesi

Ben de olmuyorum.çok araştırdım okudum kegel egzersizleri istek artırıcı kahveler erotik filmler ne demediysem olmadı napcam yaa numara yapmaktan sıkıldım

Merakmerak

1 senedir bu sorunu yaşıyorum...artık umudum azaldı bir ömür böyle gidecek sanırım..burda ve nette bulduğum çoğu şeyi denedim ama sonuç aynı..
hiç kimse mi yok bende başlarda öyleydim sonradan orgazm olabildim diyen? cesaret istek verecek olan? çünkü sonu olmayınca isteğimde azaldı..

ben varım. ilk 6 ayı belki sadece bir kez olabilmişimdir.
hep o noktaya geliyordu ve kaçıyordu hatta bu yüzden ümitsiz yaklaşıyordum cinselliğe.

ben hep ön sevişmeyi önemsememiştim. ne kadar önemli olabilir ki? olan her türlü olmalı diye düşünüyordum ama yanlışmış.
hep filmlerde gördüğümüz gibi iki öpücük sonra huop olacak sanıyoruz ama kadın için öyle değil. yani ön sevişmeyi uzun tutmak tadını çıkarmak lazım. amaç orgazm olmamalı ilişkide ve her ilişki de orgazmla sonuçlanmak zorunda değil böyle düşünürseniz -eğer fiziksel bir probleminiz yoksa- inanın çok rahat olursunuz

cinselliğe vakit ayırmak lazım. mesela birbirinize tatlı sözler söyleyip, okşayıp, belki beraber bir şeyler içmek falan güzel olabilir çünkü aradaki gerilimi arttırıyor

yeni yeni alışmış biri olarak naçizane tavsiyem, kendi bedenini tanımak ve ön sevişmeyi uzun tutmak...

bir de kafa boş olmalı tabi

Bu arada bir şey söyleyeceğim klitoral ve vajinal orgazm diye iki orgazm yok. Aslında ikisi de aynı orgazm birinde sadece içten diğerinde dışarıdan kasılıyorsunuz. Bunla ilgili bir topic mi açsam ne yapsam gerideki sayfalara bir baktım da çoğu kadını yetersizlik hissine itmiş bu sanki klitoral orgazm immature vajinal orgazm maturemış gibi. Ama öyle değil. klitoral orgazm olan biri çok rahat vajinal orgazm da olabilir demek çünkü klitoris vajinal boşluğun etrafını saran bir yapı. Penetrasyon olduğunda aslında yine uyarılan klitoris, vajinanın iç kasları değil...

şöyle de bir resimle özetleyelim. bu gördüğünüz sarı yapı klitoris bütün maharet de onda

canım ya yazmaya utanıyorum ama bende devamlı klitoris orgazm oluyor.yani eşim gibi ilişki anında olmuyor.hatta bitsin diye dua ediyorum :26:

canım ya yazmaya utanıyorum ama bende devamlı klitoris orgazm oluyor.yani eşim gibi ilişki anında olmuyor.hatta bitsin diye dua ediyorum :26:

maalesef ben de ilk dönemler öyleydim. aslında maalesef doğru kelime olmadı ama sıkılıyordum bir yerden sonra ee sonu yok bunun diye. acaba nerede hata yapıyorsunuz ki?
ben geri sayfalara bakınca üzüldüm, taklit yapanlar, kendini yıpratanlar vs.
bi topic açıp yardımcı olucam
cinsel terapistliğe soyunmadığım eksik kalmıştı

bence aç.ben gibi çok vardır burada eminim :))) eşimden kaynaklanıyo bence bunuda biliyorum ama neyse konuşuruz hadi aç :))

teşekkür ederim cevabınız için..inanın umutlansırdınız beni yoksa 30 yıllık evliler gibi olcam..
ön sevişmeyi önemsiyoruz ama akışınada bırakmak istiyorum aklımda zamanı uzun tutmalıyız olunca da olmuyor öyle anladım
bende sorun kafada sanırım :) keşke erkekler gibi her türlü olsaydı ohh ne güzel..

bütün maharet :
klitoriste
eşimizde
ve bizim beynimizde
anın tadını çıkarabilmeliyiz

cinsel hayatım çok şükür yerinde . bi ara menopaza girmiş gibiydim östrojen hormonun azalmıştı ve kupkuruydum.
herşey yolunda ama ben ilişi sırasında klitorise dokunmadan orgazm olamıyorum .bunu başarabilen var mı ?

cinsel hayatından memnunmuşsun boşver gerisini

Vallaha mı diyon şekerimdeneyeyim bari ben de...doğru diyosun üç günlük dünyada anı yaşamak lazım...

KIZLARRR

valla benim kocam benle çok kavga ediyor...boşalmıyorsun diye...

kilitiral yolla olucam fakat o esnada delirecek gibi oluyorum ve kendimi çok sıkıyorum ya bırakamıyorum kendimi çok sesim çıkıyor bu noktada ne yapmalıyım beynim yerinden fırlayacak gibi patlayacak gibi oluyorum beynim yerinden mi fırlamalı yoksa ben orgazm mı oluyorum valla anlayamadım arkadaşlar yardımcı olun yaaaa:26::26::26:

orgazm olamama anlamında yaşanılan psikolojik sıkıntıyı aşmak adına masturbasyon bi çözümmü yapanlar varsa aramızda yaşadıklarıı ve yaptıktan önceki veya sonraki psikolojik durumlarını paylaşsınlar lütfen

yani masturbasyon ile bizler eşimize karşı olan o zevk doyum yoksunlugunu aşabilirmiyiz bi çeşit tedavi olmaktan söz ediyorum aslında ?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…