Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
evet uzatmali bu kadina yarar cunku erkek zaten kolay fisekleniyo :KK14:

Aynen öyle erken boşalan erkeğe kadın yardım edebilir,hemen icine girmesine izin verme mesela,oral sexi uzun tut,penis sertlesip 15-20 dk bosalmayinca,icine girdiğinde kolay kolay bosalamiyo,ortalama 40dkyi yakalayabilirsiniz bu şekilde.

evet uzatmali bu kadina yarar cunku erkek zaten kolay fisekleniyo :KK14:

Aynen öyle erken boşalan erkeğe kadın yardım edebilir,hemen icine girmesine izin verme mesela,oral sexi uzun tut,penis sertlesip 15-20 dk bosalmayinca,icine girdiğinde kolay kolay bosalamiyo,ortalama 40dkyi yakalayabilirsiniz bu şekilde.

Kızlar haklısınız bizimkinin zamanını söylemeyeyim:))Ama ne kadar uzun o kadar..........:)))))))

evet yvrum yada 2.nci iliskide uzun olabiliyo kimi kain 2.ciyi istemiyo ama 2.ci gelsin 3 4 te gelir :-) :KK9:

21 yaşında olup da sex yapmaması zaten buyuk bi sorun.ayda bir sex mi olur yni.o adamın yerinde olmak istemem.adamın benim gibi hatunu olsa muhtemelen sex yapmaktan aleti asinacak:))ama yok yani şimdiki kızlar garip.oral yok anal yok erkek napsin yazik.

yok be canım bende hepsi var :) hepsi olmadan seksin ne anlamı var zaten.ben tadını çıkararak yapmayı severim hiç çekincem yoktur o konuda:)

merhaba arkadaşlar. Bir kaç gündür bu konuyu takip ediyorum bende malesef aynı sorundan muzdaribim. 3 senelik evliyim bir çocuğum var. 3 senedir ilişkiden hiç birşey anlamıyorum. Üstünede düşmedim açıkçası. Ama artık bu sorunu çözmek istiyorum kocam kadar bende istekli olayım bunu bir görev gibi değilde istediğim için yapayım istiyorum. Kocami çok seviyorum anlayışlıda erken boşalmada yok ama ben içime girdiğinde hiç birşey hissetmiyorum. Zevk filan almıyorum. Içinde değilken klitoristen orgazm oluyorum ama içimdeyken ne klitoris ne vajinal hiç biri olmuyor. Burada yazan bir çok seyi okudum uygulamaya çalıştım ama henüz bir durum yok:KK43: sizce bende mi bir sorun var tavsiyeleriniz varsa merakla bekliyorum...

ne anlıyorlar bilemiyorum burda olmaktan
belkide kendi eşleri kızkardeşler veya ablaları anneleri akrabaları burdalar
gitsinler kendi cinslerinin bulunduğu yerlere
:KK47::KK47::KK47::KK47::KK47:

önleyemezsin şekerim bunları..erkek milleti..nereye gitsek peşimizden geliolar :) dışarda 2 meme görcekler diye yapmadıkları yok bari burda rahat bıraksalar...

merhaba arkadaşlar. Bir kaç gündür bu konuyu takip ediyorum bende malesef aynı sorundan muzdaribim. 3 senelik evliyim bir çocuğum var. 3 senedir ilişkiden hiç birşey anlamıyorum. Üstünede düşmedim açıkçası. Ama artık bu sorunu çözmek istiyorum kocam kadar bende istekli olayım bunu bir görev gibi değilde istediğim için yapayım istiyorum. Kocami çok seviyorum anlayışlıda erken boşalmada yok ama ben içime girdiğinde hiç birşey hissetmiyorum. Zevk filan almıyorum. Içinde değilken klitoristen orgazm oluyorum ama içimdeyken ne klitoris ne vajinal hiç biri olmuyor. Burada yazan bir çok seyi okudum uygulamaya çalıştım ama henüz bir durum yok:KK43: sizce bende mi bir sorun var tavsiyeleriniz varsa merakla bekliyorum...

tatlım tavsiye çok var ama burada nasıl yazim bilemem..vajinal orgazm olamama bazılarımızda var (ben hariç :)) tersi de var tabi, ilişki sıradında defalarca orga zm olanlarımız gibi..

X