Orgazm olamama(anorgazmi)nedenleri ve tedavisi

SİZ ANORGAZMİ YAŞADINIZMI?

• HER ZAMAN BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 373 50,6%
  • HİÇ BÖYLE BİR SORUNUM YOK

OY: 123 16,7%
  • ARASIRA BU SORUNU YAŞIYORUM

OY: 241 32,7%

• Ankete Katılan
    737
tatlım tavsiye çok var ama burada nasıl yazim bilemem..vajinal orgazm olamama bazılarımızda var (ben hariç :)) tersi de var tabi, ilişki sıradında defalarca orga zm olanlarımız gibi..

Lütfen banada ozelden yazarmisin benimde problemim ayni yani klitoral orgazm var ama digeri yok

Son düzenleme:
sitenin adı kadınlarklubu.com değil %50kadınlarklubu.com olması lazım..uyelerin yarısı erkek galiba...bu ne ya!!

???? Biri bana yardim etse öyle superolur ki

bu cevabımı tekrar yazıyorum lütfen deneyin...erkek arkasını biyere yaslayarak yarı yatar yarı oturur pozisyonunda olsun.üstte siz olun ve sürtünme hareketini hissedin fantaziler kurun kafanızda ve hakimiyet sizde olsun..sadece size dokunma müdehalesinde olsun eşiniz..sonra zevk aldığınız yere odaklanın ve sürtünmeye devam edin.bu işin sırrı konsantrasyonunuzu hiç düşürmemek.zevk almaya başladığınızda hiç kesmeden devam edinsonra başlar baş dönmeler o büyük zevk :KK16:
. ben sadece bu şekilde orgazm oluyorum hiç şaşmaz tek ilişkide birkaçsefer olabiliyorum.. gerçekten zor bişey önceleri bende alamıyodum bu zevki ama geliştirdim iyi şanslar

sex yapma amacınız sizin rahatlamanız için olsun kızlar hep kendinizi düşünün zaten erkekler sonunda mutlu oluyo.. Ne giyersen giy erkek ne yaparsa yapsın iş kafanızda kurduğunuz fantazi çok önemli o hayali yaşa :KK3: En Büyük TÜRKİYE

sex yapma amacınız sizin rahatlamanız için olsun kızlar hep kendinizi düşünün zaten erkekler sonunda mutlu oluyo.. Ne giyersen giy erkek ne yaparsa yapsın iş kafanızda kurduğunuz fantazi çok önemli o hayali yaşa :KK3: En Büyük TÜRKİYE

konsantrasyon ve erkeğin eşini düşünmesi onun orgazm olması için çaba göstermeside çok önemli bence

klitoral orgazma inanın.. genital bölge sadece vajinadan ibaret değil.. klitoris aracılığıyla duyulan zevk, erkeğin yaşadığı orgazmla eşdeğerdir.. keşfedin..
Klitoral orgazma inanıyorum, zaten oluyorum da...Ama eşim illaki vajinal orgazm olmamı istiyo:KK53:Onunla yaşadığımız şeyden zevk duymadığımı düşünüyor... Klitoristen orgazm olmam ona basit geliyo... Bir de aynı anda olalım istiyor...2 yıllık evliyim, 1yıl kadar ilişkiye giremedik, vajinismustum...1 yılı aşkın zamandır da sık olmamak kaydıyla ilişkiye giriyoruz ama her seferinde acı hissediyorum:2: bu sefer acı olmıcak diye kendimi şartlandırsam da gene oluyo gene oluyo...ilk girişte hele o kadar çok zorlanıyorum ki anlatamam...:KK14:eşim de "her seferinde niye böyle oluyo" diye sorup duruyo...zarım esnekmiş yırtılmadı, ondan mı acaba diyorum... acı hissi bazen girişten sonra hemen geçiyo...bazen de ilişki boyunca devam ediyo...geçtiğinde, vajinal orgazma odaklanmaya çalışsam da olmuyor...sıraladığın maddelerin hepsini deniyorum, yapıyorum ama sonuç sadece klitoral orgazm... neler yapılabilir başka? kızlar hepinize soruyorum...

biz eşimle ilişkiye girme sorununu yeni aştık yani tamamını yeni alabiliyorum.. eskisi kadar acı yok ama bişey de hissetmiyorum.. zevk almaya calısıyorum psikoljık olarak caba gösteriyorum ama zevk alıncak bi noktaya dokunmuyo ki :) klitoristen uyarılarak orgazm olabiliyorum yani olma konusunda sıkıntım yok ama ilişkide olmuyo.. olanlara sorum şu? bu durum ilerde mi oluyo yani vajina genişledikçe? çünkü içerde zevk alıncak bi yer yok gibi geliyo sanki..:44:
:KK50:
Şekerim aynı şeyleri yaşamışız... Ben de vajinismustum, yendim...vajiyken de klitoral orgazm oluyordum, gene oluyorum...ama eşim vajinal orgazm diye tutturuyor... o da bende yok...napıcaz bilmiyorum...

bunları yaptırıp da hala orgazm olamayan varsa bana ulaşın:):)

Benim eşim yaklaşık 1 saat kendini tutabiliyor...bu durum bana zevk vermesi gerekirken, benim için eziyete dönüşüyor onu napçaz:KK14:adam bi an evvel boşalsın da kurtulayım diye bekliyorum of ya...:26:eek:ral sexi o yapmak istiyor ama ben istemiyorum, rahatsızlık duyuyorum nedense...genelde yatağı tercih ediyorum en rahat orası çünkü benim için...ilk girişte zorlandığım ve tedirgin olduğum için, abuk sabuk mekanlarda ve pozisyonlarda yapamam gibi geliyor...yatakta kontrol bende oluyor...kontrolü kaybedersem canım acıyor...kendimi tamamen eşime bırakamıyorum anlayacağın...napabilirim?

Klitoral orgazma inanıyorum, zaten oluyorum da...Ama eşim illaki vajinal orgazm olmamı istiyo:KK53:Onunla yaşadığımız şeyden zevk duymadığımı düşünüyor... Klitoristen orgazm olmam ona basit geliyo... Bir de aynı anda olalım istiyor...2 yıllık evliyim, 1yıl kadar ilişkiye giremedik, vajinismustum...1 yılı aşkın zamandır da sık olmamak kaydıyla ilişkiye giriyoruz ama her seferinde acı hissediyorum:2: bu sefer acı olmıcak diye kendimi şartlandırsam da gene oluyo gene oluyo...ilk girişte hele o kadar çok zorlanıyorum ki anlatamam...:KK14:eşim de "her seferinde niye böyle oluyo" diye sorup duruyo...zarım esnekmiş yırtılmadı, ondan mı acaba diyorum... acı hissi bazen girişten sonra hemen geçiyo...bazen de ilişki boyunca devam ediyo...geçtiğinde, vajinal orgazma odaklanmaya çalışsam da olmuyor...sıraladığın maddelerin hepsini deniyorum, yapıyorum ama sonuç sadece klitoral orgazm... neler yapılabilir başka? kızlar hepinize soruyorum...

Seni çok ıyı anlıyorum :KK66:)Çünki bende 2 yıl ilişkiye gıremeyen bir kadınım,ve son bir buçuk senedr cinsel hayatım var çok mutluyum eşim zevk alsın o bana yeter dıyebılıyorum ancak bu saatten sonra.Ama allah bana da nasıp ettiki hamile kaldım,6 haftalık..:KK66:)) Şimdi bak canım esin sana oral seks yaparsa bu klıtoral orgazmdır evet çabuk zevk verir anında ucabılırsin şayet ıilşki anında zevk almak ıstersen ben bile yasayamadım o duyguyu halen, genelde orta yas kadnlar vajınal orgazm yasıyormş kii oda çok enteresan...tabı bnmde haz aldgm pozısyonlar var acıyı seveerim keske acısa ama rahatm dıye hssetmıyom bıle ılk bşkarda sızıdan ölürdüm.Dizleerini kır ve arkanı dön yatakta en ıyısi budr.:));-)

Seni çok ıyı anlıyorum :KK66:)Çünki bende 2 yıl ilişkiye gıremeyen bir kadınım,ve son bir buçuk senedr cinsel hayatım var çok mutluyum eşim zevk alsın o bana yeter dıyebılıyorum ancak bu saatten sonra.Ama allah bana da nasıp ettiki hamile kaldım,6 haftalık..:KK66:)) Şimdi bak canım esin sana oral seks yaparsa bu klıtoral orgazmdır evet çabuk zevk verir anında ucabılırsin şayet ıilşki anında zevk almak ıstersen ben bile yasayamadım o duyguyu halen, genelde orta yas kadnlar vajınal orgazm yasıyormş kii oda çok enteresan...tabı bnmde haz aldgm pozısyonlar var acıyı seveerim keske acısa ama rahatm dıye hssetmıyom bıle ılk bşkarda sızıdan ölürdüm.Dizleerini kır ve arkanı dön yatakta en ıyısi budr.:));-)

Canım çok tebrik ederim...allah sağlıkla kavuştursun inşallah:KK49::emir_bebek:

Ben de öyle diyorum eşime, sen kendi zevk almana bak diyorum ama adam ben zevk almadan yapmak bile istemiyo bunu...ben de bırak zevki, acı sızı hepsi var...
Of amanın son dediğin pozisyonu hiç yapamıyorum:KK50:...çünkü hep kontrol bende olsun istiyorum, o şekilde kontrolü elden kaybederim diye korkuyorum...aslında eşim de istedi bir kaç kez de, ben yapamadım...kendimi bırakamıyorum onun ellerine maalesef...vajiyi yendikten sonra sende de devam ettimi ilk girişte zorlanmalar, ağrı,sızı filan?

X