Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

SEVCAN62(TATİL DÖNÜŞÜ YOLLANACAK)

*1 kg pestil
*1 kg biber salçası
*1 ip patlıcan

SİPARİŞİNİ GÖRMEDİĞİM EKSİK OLAN VARSA VE YAZARSA SEVİNİRİM.

Ve özellikle kurutulmuş patlıcan biber yolladığım arkadaşlarım size kargo ulaştığında ne şekilde geldiğini ezilme parçalanma olup olmadığını yazarsanız sevinirim.

NOT:Patlıcan ve biber kuruduğunda küçüldüğünden 1 ip olanların içinden yinede küçüklerini seçip olabildiğince dolmalık olanları yolladım.Bazı arkadaşlarım özellikle küçük dolmalık istiyorlar siparişleriniz olduğunda bunuda belirtirseniz çok sevinirim.

YENİ LİSTE

MELEKYAVRUM

*1 kg ince bulgur
*1 kg pilavlık bulgur
*1 ip patlıcan(dolmalık)
*1 ip biber(dolmalık)
*1 kg domates salçası
*500 gr petekli çiçek balı
*1 kg üzüm pekmezi

AMONRA

*500 gr pestil
*1 bağ adaçayı
*500 gr kuru domates

SEYDA_66

*5 kg erişte
*5 kg kurutulmuş fasulye
*5 kg kuru biber
*500 gr kuru bamya

BOREAS

*2 kg bamya
*1kg incir kurusu

ELOSSA

*1 Kg pestil
*Harnup pekmezi

FERİDEİİ

*Erişte

CİVCİVV

*Turşu
*Zeytinyağı
*1 kg patlıcan kurusu yemeklik
*2 kavanoz konserve domates
*1 Kg fasulye kurusu

Canlar siparişlere biraz ara vereyim.Bekleyen listemi hazırlayayım,ve Seydanın eriştesini keseyim.Çünkü o zamanımı alacak.Yeni siparişi olanları birazcık bekletsem ayıp olmaz değilmi.:26:

NOT:Seydacım,erişteyi hangi boyutlarda istiyorsun canım.Öncelikle onu sorayım.Çünkü ben küçük kesiyorum uzun yada kare istiyorsan ona göre yapacağım.
Kurutulmuş biber yeşilde alsam güneşte kuruduğu için kızarıyorlar canım.Yani kuru biber yolladığımda yemyeşil bir renk bekleme tatlım.Bamyanı da orta boy yollayacağım bilgin olsun.
Ülkene bunların girişinde sorun yoksa 30 kg kadar girişine izin varmış canım.
Siparişlerin kabul görüyorsa sorun yok,olmuyorsa (ülkeye girişi olmaz ise) gidiş geliş külfet olmasın.Ve normalden fazla kargo ödeyeceğiz biliyorsun tatlım.

PTT GÖNDERİ HESAPLAMADA KARGON AŞAĞI YUKARI BU TUTMAKTA CANIM

Hizmet:Koli
Ağırlık:16000 gr
Ücret:120,80 TL

kisa sureligine trye gelecegim bayramdan sonra donuyorum siparis almiyor musun artik

günaydinnnn
eriteyi kücük boyutlarda bekliyorum canim ellerine saglik artik kargoyu beklerim

Oyy oyyy ananı biraz daha fazla sevdim ellerinden öperim
Allah kısmet ederse neden olmasın canım ya birgün bir yerlerde Rabbim birileri ile karşılaştırır mutlaka

Sağol canım beniimm ben senin için öper koklarım inşlh bayramdaa:))
Yineliyorum her daim kapım sonuna kadar açık hayatım

Benim siparişimi 25 Eylül Çarşamba günü yollayabilirsiniz.Siparişimde adaçayı da vardı.
Listede onu atlamışsınız ilave ederseniz sevinirim.Hayırlı satışlarınız olsun inşallah.

kisa sureligine trye gelecegim bayramdan sonra donuyorum siparis almiyor musun artik

Canım böyle acil durumları alıyorum.Sen ne istediğini yazarsan ben hazırlarım seni bekletmem.
Ama şehir içlerini biraz bekleticem hem elimdekileri yollamak hemde Seydanın eriştesi vaktimi alacak o bakımdan kısa süre almayacağım dedim.
Sen listeni oluştur ona göre haberleşiriz.

Benim siparişimi 25 Eylül Çarşamba günü yollayabilirsiniz.Siparişimde adaçayı da vardı.
Listede onu atlamışsınız ilave ederseniz sevinirim.Hayırlı satışlarınız olsun inşallah.

Tamam canım burada elimdeki listede varda o listeyi kopyala yapınca atlamışım.Sen bana özelden ad soyad ve adres verirsen yollarım inşallah.Sevgiler.

2 kg eriste, pestil, 500 gr kurutulmus domates, 1 bag adacayi, dut pekmezi, kuru biber, patlican (dolmalik ikisi de) incir yarim kg
28 eylulde trde olucam odemeyi ne zaman gapmam lazim bir de fiyat nedir? tesekkurler

cnm bnm 1 nkilo pestili yazmayı unutmuşsun :)hazır dır ınsallah cbnm ya :)ben tatılden donunce senı ınsallah arıcam

Tamam canım burada elimdeki listede varda o listeyi kopyala yapınca atlamışım.Sen bana özelden ad soyad ve adres verirsen yollarım inşallah.Sevgiler.

Adresimi gönderdim.Sizi ve bu imkanı sunan site yönetimini kutluyorum.
Akşama kadar komşu,çarşı pazar gezip hayat pahalılığından yakınan
aile bütçesine faydası olmayan hanımlara örnek olsun.

sey_ren' cim kargo az önce elime ulaştı nasıl özenle paketlemişsin kuru biberler harika görünüyor onları yarın kahvaltıda yapıcam kendime buraya da resim eklerim :) khvaltıda kuru biber kavurması seven nadir insanlardanım herhalde :)

kurutulmuş domatesler kan kırmızısı nasıl güzel görünüyor ellerine sağlık erişte de aynı şekilde süper görünüyor. isotun da poşetini kokladım çok seviyorum kokusunu :)

pekmez şişede hiç akmadan bulaşmadan sağ salim geldi tam da civcivlerimin dut pekmezi bitti dün, yarın senin harnup pekmezini yiyecekler :)

erik pestilinden 5-6 dilim ardı ardına götürdüm harika olmuş bayıldım hem şeker koymadan yaptığın için eşim de yiyebilecek diyabeti var da. pestil mayhoş çok güzel bir tat bırakıyor ağızda ellerine kollarına sağlık hepsini de özenle yapmışsın belli bi güzel de paketlemişsin Allah bin bereket versin canım

kuru biber kavurmasini hemde kahvaltida süper bende cok severimm
benim oldugum ülkede bir kac denemem oldu kurumadi dura dura cürüdü
hava nemli oldugu icin kurumuyor zamanla ögrendimmm
eskiden annem yapar yollardi simdi sag olsun sey ren yapacak sag olsun

di mi çok güzel oluyor kahvaltıda bol bol da çay içiriyor yanında :)

günaydinnnn
eriteyi kücük boyutlarda bekliyorum canim ellerine saglik artik kargoyu beklerim

Tamam canım eriştenin yarısını yaptım bugün
Kalanını ve REPUTABLEninde eriştesini bitirirsem ara vereceğim açmak değilde kesmek mesele onu.Ellerim kabardı.Bir süre erişteye nokta koyacağım sizlerin işinide halledeyimde.

cnm bnm 1 nkilo pestili yazmayı unutmuşsun :)hazır dır ınsallah cbnm ya :)ben tatılden donunce senı ınsallah arıcam

Kız sus ben pestil yapmıyorum artık.Yağmur yağıyor seller akıyor.
Şaka bir yana isteyen arkadaşlarıma çıkardım çok şükür şu an isteyipte almayan kalmadı sanırım.Kırmızı eriklerin yenisi geldi yağmur olmaz ise Eslemliva ve Amonracığıma da yaparsam vede kurutursam maşallah diyeceğim kendime.
Geçenlerde bir yağmur muhabbeti vardı ya hani artık sipariş almıyorum dediğimde.İşte o zaman dama pestili serdim kızım ve yeğenim var.Kızlar bu pestili de yağmur çamur olmadan kurutursam valla takla atıcam dedim.Şimdi kızlar takla atmamı bekliyorlar.Bunlarıda kurutursam göbek atıcam napım.

Adresimi gönderdim.Sizi ve bu imkanı sunan site yönetimini kutluyorum.
Akşama kadar komşu,çarşı pazar gezip hayat pahalılığından yakınan
aile bütçesine faydası olmayan hanımlara örnek olsun.

Teşekkür ediyorum canım.Adresini not aldım.
Bende senin nazarında bir kez daha kocaman teşekkürlerimi KAZEN'e bana güvenip inanıp ve maddi açıdan böyle kazanç elde etmeme vesile olan tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum.Hani derler ya kul sıkışmayınca hızır yetişmez diye.Bu sayfa benim için öyle oldu.Kara kara düşündüğüm bir zamanda(oysa ikinci el ve sıfır kıyafetlerimi satmayı planlarken) umutsuzca açtığım bu konunun böyle güzel dostluklara,arkadaş kazanmama vesile olacağına,bu kadar yoğun talep olacağına vesile olacağını hiç düşünmemiştim.
Sonuçta ortada yaptığın işi beğenmeyen çıkabilir,güven olayı olmayabilirdi.Çok şükür şimdiye kadar ürün yolladığım tüm arkadaşlarım memnun kaldılar(olmayan varsa lütfen belirtsin ki bende kendimi ona göre ayarlayayım)bana sen gibi güvenip ürünü almadan ücretini yollayan da oldu,bende siz gibi güvenip ücretimi almadan ürününü yolladığım arkadaşlarım oldu.Şimdiye kadar karşılıklı hiç sorun yaşamadık dileğim bundan sonrada olmaması.
Hepinize tekrar çok teşekkür ederim.

Sanki senide 40 yıldır tanıyor gibiyim canım.O kadar hoş sohbetin muhabbetin içten samimiyetin ve mutlu gülüşün var ya işte bu herşeye değer.Hani derler ya mal mülk yalan,var birazda sen oyalan gün gelecek birbirmizi inşallah hep güzel anacağıZ.Rabbim dostluğumuzu daim etsin.Boreas,Ferideii,Elossa,Nfy,Civcivv,Elif..ve diğer telde konuştuğum tüm bacılarım nasıl diyim mükemmelsiniz.
O kurutulmuş domates küflenmesin böceklenmesin diye az kaslın damlarda yatacaktım hayatım
isot o ayrı birşey her isot aynı değil onunla birgün domates sosla birgünde çiğ köfte yap benide çağır canım
Allah güzel dileklerin için senden ebeden razı olsun canım.Civcivleri mıcıklayıp ısırabilirmiyim.

İnşallah yapacak yollayacağım canım.Anneciğin artık yapamıyormu canım,yoksa...:26:

Biber ve domatesi kurutmak meseledir canım ya,hava nemli olunca hemen çürüyor,çürümeye ve küflenmeye o kadar meyilli ki ikiside.Ben o yüzden çoğunu köyde kurutuyorum.Azar azar da bahçemde serin yerde ağaçların arasında yada tam güneşte akrabamın damlarına götürüp kurutuyorum.

Son düzenleme:
di mi çok güzel oluyor kahvaltıda bol bol da çay içiriyor yanında :)

O kadar pestil yaptım,erişte kestim,mantı döktüm,kurutmalık yaptım daha bana yemek nasip olmadı.Allah allah ne işkızlar hergün evde ne yemek yapacam derdine düşüyorum.Bir durum söz konusu ya....
bakalım eşimin.... bu nasıl yemek,hani bize pestil,arkadaşlarına mantı bize yumurtamı höyt nan narası ile kendime gelmesem bari

ellerine saglik canim annem cok hasta 3 yildir kiz kardesim bakiyor yaslilik iste aldigi nefes benim icin mutlulukkk
viyana öyle bir sehirki yaz yok bizde toplasan 5 veya 6 gün tam sicak görürüz yaz kis yagmurluu hep serinlige alistimzdan biraz sicak olsa bunalir daralirizzz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…