Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

Anladım canım aceleden olabilir birde benim oğlan 0 tuşunu çıkartmış laptopun bazen basmıyor
Masaj kremini kendim süremiyorum benim kocaya söyledim oda iki sıktı bir vurdu tamam yeter dedi.Adam masaj yapmasını bilmiyor üşengeç benimki üşengeç.

tamam seyrencim kurutmalıktanda 1 kilo.
domates sosundanda 2 kavanoz çok gelir mi ki bize?
2 kişiyiz.
ayrıca camda olmasına gerek yok.sen camdan plastik şişeyede aktarip yollayabilirsin.ben onu alınca gene cama koyarım: )

O zaman en iyisi pet şişe canım.Ben petlere koyarım sen gelince hemen kullanmayacaksan camlara koy ve bulunduğuın şehir serindir serince yerde muhafaza et.Sıkıntı olmaz.
2 kg size çok olmaz canım beğenirsin tekrar isteyeceksin biliyorum

tamam seyrencim 2 kilo olsun o zaman.
domates ve patlıcan kurusununda fiyatını söyle onuda bugün yarın aktarırırım inşallah.
pet şişeye koy sanada zor olmasın.
benim mutfağımda bayağı serin bişey olmaz inşallah

Adamı nasıl kandırdığın belli

ehehhehehh
şimdi bu iletini sesli okudum,kurban olurmuş sesime
sende öyle canımm duygular karşılıklı,öylesine doğal öylesine içtensin ki taa buralardan hissettim inan içtenliğini..
pestillerim,pekmezim,balım gelince seni ekstradan sevicem

Sen bana listeni ve kaç kilo yada gram tam olarak yazda ben sen dönene kadar hazırlayım canım olurmu.
Vallahi ne yalan diyim şu kk daki kızların çoğu ile telde konuştum Allahım hepinizin ayrı bir sesi ve samimiyeti vardı.Bunun için Kazene ne kadar teşekkür etsem azdır.Bana bir sürü bacı kazandırdı.Bu yaz tatile çıkma planlarım var.Hergün birinizin kapısındayım

Canımm çok teşekkür ederim yakın ilgine...
Bizde seni kazandık fenamııı:)
Zaten annemin adını taşıyorsun,ayrıca memnun oldum bu duruma
Bu arada her zaman her daim kapım açık sonuna kadar canım,başım üstüne..buralara yolun düşerse bi alo de tamam

Oyy oyyy ananı biraz daha fazla sevdim ellerinden öperim
Allah kısmet ederse neden olmasın canım ya birgün bir yerlerde Rabbim birileri ile karşılaştırır mutlaka

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…