Organik Ve Doğal Ürünlerim Var

Afiyet olsun canım,başka ne diyeyim ki
Unutmadan mantıyı soracaktım ertesi gün geldi ama bir sıkıntı yok değilmi canım.

Bu arada Çınarı doğurdun ama alttaki takvimin hala doğuramamış hayatım
Canım mantıyı bugün pişireceğim ama bir sıkıntı yok gibi. Kokusu falan normal
Evet canım, takvim öyle gösteriyor 10 gün sonra bi daha doğuracağım

canım yaa su pestili bende merak ettim elinde suanda ne pestili var sipariş alamıyorum erik için dedin galiba ama ben az bişey elinde başka ne pestilin varsa çeşidini öğrenip almak istiyorum bide domates kurusu ne kadar canım ??? diğerleriyle aynımı fiyatı hani o ipe dizilmiyo ya ondan sordum canım kolay gelsin ellerine sağlık

Canım mantıyı bugün pişireceğim ama bir sıkıntı yok gibi. Kokusu falan normal
Evet canım, takvim öyle gösteriyor 10 gün sonra bi daha doğuracağım

Mantı piştimi mantı.Yediğin içtiğin senin olsun gördüğün güzellerden bahset canım

İpe dizili değil canım paket yapıp yolluyorum 500 gr 12 tl.
Elimde şu an pestilim yok canım.Şeftalide yapmayı planlıyordum ama havalar malum gel git olunca birde pestili serince yağmur başlar korkusu olunca cesaret edemedim.Şuan o kadar yoğunki sipariş dün yenisini serdim ama sırada Elossa Ferideei Eslem Liva(o özellikle kırmızı dedi bunun rengini beğenmez ise )sana ve Amonracım isterse ona yollarım.Kırmızı olan 1 dönem çıkıp bitiyor hemen o yüzden ondan pek fazla yapamadım canım.Söz vermiyorum ama çıkarsa azda olsa sana yollarım olurmu.
Senin beklediğin şu an cevizli sucuk var.Ve mantı olursa listene pestilde ekliyorum.Haberleşiriz

karışık olsun seyrencim: )
sabırsızlıkla bitirmeni bekliyorum,herkes alıp alıp lezzetlerini yazıyor kıskandım: (

Kadersiz civcivim sen ve Cincikki ne kadar beklettim değilmi.Turşuyuda beklicen şimdi hayatım.
En kısa zamanda kargonu halledeceğim inşallah canım.

sey_ren topicin hayırlı olsun, bol kazançlar...
Salça hariç her şeyim hazır şükür. Hem çalışıp hem hazırlık yapmak zor ama yaptım
(Salçayı da yapardım belki cesaret edemedim takip istiyor.)

Domates salçası istesem ne zaman olur?

Mantı piştimi mantı.Yediğin içtiğin senin olsun gördüğün güzellerden bahset canım

Pişirdik canım. Gördüğüm güzeller ise, hamur olmayan, mideyi rahatsız etmeyen, şişirmeyen, bol kıymalı harika bir mantıydı. Yiyeli 1,5 saat oldu; annemin midesi hamur işi yediği zaman kaynar, rahatsız olur, hazımsızlık çeker ; onu bile rahatsız etmedi. Ellerine sağlık canım

Son düzenleme:
Teşekkür ederim canım Alah razı olsun,
Salça Ne zaman dersen o zaman olur canım,

Son düzenleme:

Hıh mantımda okey aldıysa daha rahat olabilirim artık afiyetler olsun paşamıza sütler olsun canım

Canım özel mesaj yazamıyorum arkadaş listende olmadığım için.
Siparişlerin hazır haber vereyim dedim.

*1 kg erişte
*1 kg İsot
*Pekmez(harnup)
*Domates kurusu

Eksik fazla yok değilmi canım.

Son pestillerim,kurutulmuş dolmalık biberim,kurutulmuş domatesler veee incir kurusu

Eklentiler

• $5.jpg
    90,3 KB · Görüntüleme: 18
  • $6.jpg
    112,2 KB · Görüntüleme: 22
  • $8.jpg
    75,7 KB · Görüntüleme: 16
  • $9.jpg
    97 KB · Görüntüleme: 18
  • $12.jpg
    66,6 KB · Görüntüleme: 18
  • $13.jpg
    62,9 KB · Görüntüleme: 17
  • $3.jpg
    110,4 KB · Görüntüleme: 19
  • $4.jpg
    99,5 KB · Görüntüleme: 19
  • $7.jpg
    75,6 KB · Görüntüleme: 16
  • $11.jpg
    84,6 KB · Görüntüleme: 34
Canım özel mesaj yazamıyorum arkadaş listende olmadığım için.
Siparişlerin hazır haber vereyim dedim.

*1 kg erişte
*1 kg İsot
*Pekmez(harnup)
*Domates kurusu

Eksik fazla yok değilmi canım.

canım tamam arkadaşlık talebini kabul ettim teşekkür ederim. canım yemeklik kuru biber de istemiştim ama kalmadıysa sorun değil kuşum bana hesap bilgilerini gönderir misin bi de canım

seyren,pttden parayı yatırdım canım. umarım almışsındır. cuma yattı. bundan sonraki-i siparişlerimde lütfen kapıdan ödeme olayını direterek söyle ki,bir hata daha yapmasınlar.
salçalar harikaydı. aldım ve anında kısır yaptım. hayatta yaptığım en güzel kısırdı. teşekkürler tekrar. mantı buzlukta. henüz pişirmedim.

seyren merhaba ben de sipariş vermek istiyorum ama tam listen ilk sayfada mı ona mı bakıcaz
bir de tursu da isteyen olmus ben de istesem yaparmısın
bir de şunu sormak istiyorum
bulgurların nasıl
bir de nerelisin bunu merak ettim

canım tamam arkadaşlık talebini kabul ettim teşekkür ederim. canım yemeklik kuru biber de istemiştim ama kalmadıysa sorun değil kuşum bana hesap bilgilerini gönderir misin bi de canım

Bak unutmuşum işte,ama biberin hazır canım da yazmayı unutmuşum
Yemeklik kuru biberini salçalık etli köy biberinden yaptım yeşile dönüktü çoğu ama güneşte kızardılar canım
Özelden mesaj yazıyorum sana yarın kısmet olursa yollarım canım.PTT deki arkadaş izne çıkmış bakalım kızla nasıl savaşıcaz.Alt üst ediyor ne var ne yok herşeyi

Canım hoşgeldin geçmiş olsun.Kıza söylediğim halde iki defa ama hata yapmış kusura bakma ne olur.Bundan sonra olursa özellikle kağıdında üzerine kocaman yazarım .
Teşekkür ederim canım evet ödemeni gördüm.
Yolladıklarımı beğenmene ayrıca çok sevindim afiyet olsun.Ama yapıyorsuınuz biz burada melul melul bekliyoruz hani resimlerkısır bende istiyorum ne etcez

Tam listem ilk sayfada ara sayfalarda da bazen oluyorda istediğin burada yazmayan farklı birşey varsa yazabilirsin canım.
Turşu ben yaparım sorun değil ama kargodaki arkadaş izne çıktı o dönünce yollarım sağolsun kolaylık sağlıyor.Beklerim 10-12 gün dersen sen ne turşusu istediğini yazabilirsin.Bulgurum köy bulguru ve esmer resimlerim sana yine.Ve ben Adanalıyım canım.

Meyve marmelatı ne dersen onu yaparım ama havalar biraz daha serinlesin öyle yollayım.Çünkü kargoda beklediğinden geçen arkadaşıma yollamıştım biraz bozulmuş dedi.Onada yollıcam ama havaların soğuması lazım.Mevsim meyvesi istersen yaparım şimdiden yazarsan ben hazırlar dolapta saklayabilirim.

tamam kuzucum canım bi de daha önce yazmıştım benim pek dışarı çıkmaya olanağım olmuyor ikizlerden dolayı eşim banka hesabından eft yapacak ptt hesabına eft olmuyormuş senin ya da eşinin banka hesabı varsa iban numarasını yaazarsan sevinirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…