Opu sonrası bekleme

Opuden sonraki gün başlattı cetroyu bir tane yazdı enox yazdı aynen bana da
Bana opudan sonra iğne veya ilaç vermedi rahim dinlendirme uygulayacağız sadece adetin ilk gününde başlamam gereken bir ilaç verdi 13.günde de kontrole gidip transfer günü alacağım. Pcos olduğum için olabilir mi acaba?

Ama sonuçta ilk adetle transfer planlamış doktorunuz öyle anladım ben doğru mu

Merhaba. Ben bugun yumurta toplama işlemi yaptırdım.4 yumurtam oldu. Doktor adetden sonra transfer yapılacağını söyledi. Kocamdada sperm problemi var. Çok korkuyorum.

Merhabalar, yumurta toplamadan sonra bi sıkıntı olmazsa taze transfer olacağını söyledi doktorum. Yani Allah kısmet ederse yumurta toplandıktan 5 gün sonra transfer planlanıyor. O arada iğne/ilaç/ kontrol var mı? Biliyor musunuz? Şehir dışından gelip tedavi oluyorum arada herhangi bir şey yoksa işe gitmek istiyorum. Tecrübeli kişiler varsa diye sormak istedim. Pazartesiyi bekleyemedim

Merhaba. Ben bugun yumurta toplama işlemi yaptırdım.4 yumurtam oldu. Doktor adetden sonra transfer yapılacağını söyledi. Kocamdada sperm problemi var. Çok korkuyorum.
Merhaba benim de adetten sonra transfer olacak kovamda da oligospermi var korkmayın inşallah olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…