Opu islemi

Tugbalim

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
13 Mart 2019
985
366
Merhaba arkadaşlar bugün opu oldum..beş yumurta toplandı ucu dollenme yolunda denildi...bir buçuk ay sonra transfer yapilcak...opudan sonra karnım.baya ağrıdı..serum vs derken hafif geçti ara ara vurdu gine ağrı..parol verdi Dr. Sizdede ağrı oldumu nasıl geçti...ben opudan sonra yurumem gerekti bir şey olurmu ay tedirgin hallerdeyim

Gecmis olsun ben de cumartesi giricem az once catlatma ignelerimi yaptim, agrisiz oluyor diyorlar ama benim normal ultrason muayenesinde bile agriyor o yuzden normal diye dusunuyorum, hareketsiz olmamak da iyi diyorlar rahme kan gitsin :)

Hayırlısıyla kaliteli embriyolarin olur umarım
Benim bir buçuk gün kadar kasıklarım ağrıdı. 2 buçuk gün boyunca midem ağrıdı(narkoz etkisi). Opudan sonra yuruyosun normal hayatına devam zaten ? Hastanede yatmayı düşünmüyordun heralde

Gecmis olsun ben de cumartesi giricem az once catlatma ignelerimi yaptim, agrisiz oluyor diyorlar ama benim normal ultrason muayenesinde bile agriyor o yuzden normal diye dusunuyorum, hareketsiz olmamak da iyi diyorlar rahme kan gitsin :)
Çok teşekkür ederim canım...hadi insalah güzel gecer...benim karnım baya ağrıdı yanimdakide oldu..bende ağrı yok diyor...değişiyor besbelli..şükür parol öle geciyor

Aminn inşallah canım...evet ağrı yapıyor baya... pinpirikliyim çok keşke hastanede yatsaydim vallai

Merhaba bende ağrı olmamıştı hiç uyutuyorlar ya zaten ağrı sa hissetmiyorsunuz işlem sırasında. İnşlallaj hayırlı olur

Aminn inşallah canım...evet ağrı yapıyor baya... pinpirikliyim çok keşke hastanede yatsaydim vallai
Zaten ben uyanır uyanmaz tuvalete gittim. Doktorlar da tuvalete gitmeni bekliyorlar sanırım zaten kanama vs var mı diye soruyorlardı. Ağrının olması normal yani bende ne var ne yok bütün yumurtaları toplamislardi. Fazla yumurta olunca ağrı da ona göre fazla olabiliyor bence. Beni narkoz daha çok zorladı yan etki olarak ağzımin içi de yara olmuştu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…