Onunla Birlikteyim Çünkü...

Yelizz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
19 Aralık 2006
444
5
Onunla Birlikteyim Çünkü...

Sevgilinizle neden beraber olduğunuzu oturup hiç düşündünüz mü? İlişkinizi ayakta tutan asıl duygunun ne olduğunu... Herkes kendi ilişkisini, kendi duygularını yaşayıp duruyor.

Sonsuza dek sürecekmiş gibi gözüken ilişkiler bir anda biterken, "Nasıl birlikteler" diye baktığınız çiftler yıllarca birbirlerinden kopamıyorlar. Beraberliği sürdüren sebepler iyi ya da kötü olabilir. Bir test havasında sürüp giden yazıda, siz de kendinizi, ilişkinizi sınayabilirsiniz. İşte şıklardan bazıları:

İlişkiniz devam ediyor çünkü siz ona tapıyorsunuz:

Bu araştırmaya göre birlikte olmanız için kötü bir sebep değil. Yalnız her seçenekte olduğu gibi bunun da olumlu ve olumsuz yanları var. Olumlu çünkü bu bir aşk olabilir. Olumsuz çünkü, "tapma" dediğiniz şey onun sosyal statüsü, yakışıklılığı, mesleği ile ilgili olabilir. Bu da büyük bir risk.

Birliktesiniz çünkü o sizi seviyor:

Aslında mantıklı bir sebep çünkü sevdiğiniz insanın sizi seviyor olması iyi bir durum. Ancak birlikteliğin tek sebebi bu ise korkulacak bir durum.

Onunla birlikteyim çünkü daha iyi birini bulabileceğimi düşünemiyorum:

Berbat bir sebep. Berbat olduğu için de hiç olumlu bir yanı yok. Böyle bir cevap veriyorsanız şu sorulara da mantıklı cevaplar bulmanız gerekiyor. Ondan daha iyi birisi kim? Birini bulmak ne demek? Birini bulmak gerekli mi?

Onunla birlikteyim çünkü o çok iyi bir baba olacak:

Bu çok korkunç bir sebep. Tek olumlu yanı sadece evliliğin söz konusu olduğu bir ilişkide kendini gösteriyor. Çünkü bir çocuk olacaksa ona iyi de bir baba gerekiyor. Olumsuz yanı ise bu mantıktan yola çıkıldığında yanlış kararlar veriliyor olması. Çünkü görüntüler yanıltıcı olabilir. İyi bir babadan kötü bir eş olabilir, dikkat!

Siz neden onunla birliktesiniz ....... ???

çünkü, ruh ikizim ,aldıgım nefesim ben olmadan o yada o olmadan ben hiçbişeyiz.....

Onunla birlikteyim çünkü;

biz birbirimizin yaşama sebebiyiz...!

:içelim::içelim::içelim:

çünkü
hem seviyorum
hem seviyor
hem ahlaklı, güvenilir
hem de sanki iyi baba olurmuş gibi hissediyorum
çok şanslıyım, çok şükür :nazar::asigim:

çünkü onsekiz yıl önce tanıştığımız günden beri,gözleri bana aynı sevgiyle bakıyor ve yine o günden beri her gün,en çirkin ve en bakımsız olduğum anlarda bile bana dünyanın en güzel kadınıymışım gibi hissettiriyor..
Onunla paylaşıp ona anlatabilmek için yaşıyorum her anı ve o yanımda yoksa,hiç bir şey güzel olamıyor.Onun yorumu,onun tepkisi,onun fikri olmadan hiç bir şeyi hiç bir duyguyu tam hissedemiyorum.

onu cok sevıyorum cünkü benı güldürüyor aglarken bıle hemde:) seviyorum asıgım tadına doyamadıgım cikoltam cunku o benım

X