Bebek Beslenmesi Önerilen bebek kiyafet sitesi

Bebek Beslenmesi, Ek Besin Önerileri, Mamalar, Anne Sütü, 3 yaştan büyük çocukların çok yeme ya da yememe, obezlik, iştahsızlık, okulda beslenme, beslenirken dikkat edilecek konuların yani her türlü yeme problemlerinin paylaşıldığı alan.

Kucuk annee

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
5 Eylül 2019
5
4
29
Arkadaşlar şimdi ben siteyi yeni katıldım aslında bebeğimin kıyafetler alabilmek için ucuz site arıyorum ve hiçbir şekilde bebek ucuz site bulamıyorum eğer önerdiğiniz güvenilir bir site varsa lütfen bana yazabilir misiniz

Bir yer var, ancak gönderim süresi uzun : wish.

dolap, gardrops gibi ikinci el uygulamalarında biçok anne hiç kullanamadığı, mevsimi uymadığı için giydiremediği yada hediye gelen kıyafetleri satıyorlar. etiketli olan ürünler bile oluyor, yada sadece yıkanıp ütülenmiş ama dolap beklemiş ürünler.. oralardan da bakabilirsiniz bence. bende almıştım daha önce. 1-2 kez giydirilmiş yepyeni şeyler de var, onları tercih eder misiniz bilmem. ben yeni&etiketli olanları tercih ediyorum genelde, hem elden çıkartmak için çok daha ucuza veriyorlar.
Bir de babymall uygun bence.

Teşekkürler

turunculimon arkadaşımızın dediği gibi ikinci el düşünürsen tutumluanne.com da da çok güzel yeni etiketli az kullanılmış ürünler de var. Onun haricinde ebebek'te de bazen çok güzel indirimler oluyor. 20tlye kışlık pijamalar aldım ebebekten. Civil ve soobe de takip edebilirsin dönem dönem güzel indirimler oluyor.

Teşekkür ederim cnm

Bende hem Gardıropstan alıyorum hemde Dolaptan. Ama gardıropsta komisyon kesilmediiği için daha Ucuz oluyor. Ayrıca satıyorum da küçük gelenleri hediye gelip giydirmediklerimi bakabilirsiniz. Kullanıcı adım rengarengarenk

Dilebebe den alabilirsin.. ben doğacak kızıma aldım zıbın yazlık battaniye takım vs. Beğendim ince kumasli tercih ettim.. dokusu e bebektekiler gibi olmasa da gayet kaliteli ve pamuklu.. dene istersen.. takımlar 13 TL 20 TL arası değişiyor.. bı de ipeksibebe isminde site gördüm ama henüz alışveriş yapmadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…