Önerebileceğiniz büyük aquaparklar???

shoppingmaniac

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
24 Ağustos 2013
38
5
tekrar meraba önceki açtığım konuya cevap bulan olmadı :26: mm şimdi sizlere sormak istediğim şey büyük, bol adrenalinli önerebileceğiniz aquaparklar (şehir o kadar da önemli değil, ama deniz bulunan bi yer olsa iyi olur ) lütfen yardııımmm :18:

ADALAND canım bu siteyi incele derim inşallah bizde eylülün 2. haftası gitmeyi planlıyoruz hepimiz bol bol eğlenelim

ADALAND canım bu siteyi incele derim inşallah bizde eylülün 2. haftası gitmeyi planlıyoruz hepimiz bol bol eğlenelim

adaland'e baktım canım yorumlarına falan da baktım, beğenen çoğunlukta gibi görünüyor.Ama yine de şu yorumlar var; yemekleri çok pahalı örneğin makarna 18, su 5, kutu kola 6 tl vs (her aquada pahalıdır zaten ) ve kötü :44: , çoook uzun kaydırak kuyrukları, asık suratlı ve sizi her an dövebilecekmiş gibi görünen çalışanlar, kaydıraklar arası uzun mesafeler ve buna bağlı olarak günün yarısını yürüyerek geçirme vs ama bunun yanında kaydıraklarından herkes oldukça memnun :* yağmur dansını önerenler fazlalıkta :* özellikle yeni yapılan loop kaydırakları kesinlikle denemek istiyorum

canım bildiğim kadarıyla Türkiyenin en büyüğü ee mağlum çokta kalabalık oluyor okadar insanla uğraşmak zor olsa gerek.kimi memnun kimi değil herkesi memnun etmek zaten zor zanaat giderseniz eğer olumsuzlukları görmeyip eğlenmenize bakın biz öyle yapıcaz artık napalım

ben de mükkemmel olmasını beklemiyorum, ama benim bütün aileyi memnun etmem gerek kimi deniz aşığı, kimi yemekleri mükemmel ister, benim için önemli olan aquapark vs arada kalıyorum hep :18: , eğer sadece bana bağlı olsa hiç düşünmem giderim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…