önerdiğiniz hamilelik testi var mı?kesin sonuç veren??

reyyan_melek

orkide
Kayıtlı Üye
13 Haziran 2011
18
0
arkadaşlar test alıcam ama eczanede satılan 3 liralık testler ne kadar güvenilir?önerdiğiniz bildiğiniz bir marka var mı?benim adetim 3 gün gecikti ama şimdi ara ara kahverengi akıntım geliyo.hiç böyle bir akıntım olmamıştı.üstüne görme olayınımı yaşıyıorum acaba diye tereddüt ediyorum.idrar testi yapmak istiyorum ama daha erken olduğu için güvenilir sonuç vermez diye düşünüyorum.tecrübeli arkadaşlar lütfen mesajıma cevap verin.:2:

predicdor un çok duyarlı olduğu söyleniyor, yalnız 3 gün gecikmeyleçoğu test doğru sonuç verir, kahverengi akıntı hamilelik belirtisi olabilir,ben de olmuştu, düşük yapmıştım sonra çok dikkat et kendine yerleşme kanamsı için uygun zaman şu an, hemen test yap ona göre önlem al

çok teşekkür ederim.yarın hemen test yapayım ozaman.sonuç ne olacak çok merak ediyorum.

bu arada çok geçmiş olsun.yeni mi düşük yaptı?.Allah sağlıklı bir çocuk nasip eder sana en kısa zamanda inşallah.

üstüne görme degldr yerleşme kanamasıdr tatlım erken degl günün geçmiş inan arkadaşlar yaptı 4 gün varken çıktı

üstüne görme degldr yerleşme kanamasıdr tatlım erken degl günün geçmiş inan arkadaşlar yaptı 4 gün varken çıktı

canım şimdi geldim.hadi yaa tamam ozaman yarın hemen test alayım gerçi hiç hamileymişim gibi gelmiyo bana ama yinede şüphelendim işte.inşallah şu testler doğru sonuç verir.bu şüpheden kurtulup emin olma istiyorum.Allah hayırlısını verir inşallah.

bugün test yaptıma ama tek çizgi çıktı.doğru sonuçtur heralde.daha bebek düşünmememize rağmen üzüldüm.kim bilir isteyince ve böyle negatif sonuç alınca nasıl üzülür insan?Allah herkese hayırlı evlatlar nasip etsin yaaa.:44:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…