Önemli Fikir Almam Gerekli..

Evet aslında tamamen varsayım ve başka şehir muhtemelen bize çok uzak bir durum işlerimizden dolayı ama sadece ben beni anlamasını kıyas yapamamasını istiyorum annem ile bir problem yok aksine babamın vefatından sonra benden daha çok düşündü annemi yalnız bırakmamak adına ben sadece eşim annem ve eşimin ailesi arasında doğru bir denge tutturmak istiyorum

Hayır misafir olarak ağırlamak değil aksine o durumlarda benden hevesli sadece sırf aynı binayı kabul etmediğim için olurda memleketimiz harici bir ile gidersek annem demişti bende gelirim sizinle bir ev tutarım bunu istemem diyor ben aynı binayı kabul etmem dediğimden çok içli dışlı oluruz ben böyle bir hayat istemiyorum demiştim şimdi diyor ki başka şehir de tanımadığımız sadece annen olursa aynı hesap olacak içli dışlı olunacak ama ben durumun aynı olmadığını bu konuda taviz vermeyeceğimi annemi de hiç bir zaman yalnız bırakmayacağımı net ifade ettim
Sen içli dışlı olmak istememişsin, o da istemiyor. Adam da kendince haklı. Sen taşındığında kaynananın arkandan apar topar aynı yere taşınmasını ister miydin? Konudan bağımsız olarak ben eşine hak verdim. Ama misilleme olarak söylüyorsa ve daha önceden kabul etmişse yanlış.

X