ÖNCE RABBİM SONRADA İNCİR HAVUÇ VE KEÇİ BOYNUZU KÜRÜ SAYESİNDE HAMİLEYİM

Cokk tesekkur ederim, aydinlandim valla..
Saracoglu havuc kurunu eslerinde kullanmasini oneriyor? Spermler canlaniyormus icirsek mi onlara da
Canmm havuç kuru değil eşine keciboynuzu alacaksun bir hafta sabah aksam birer bardak içecek miktarda kaynayan suya 3-4 tane kurup sadece 3 dakika kaynatacaksiniz içecek bir hafta sonunda da sadece akşamları yatağa girerken bir bardak içecek o kadar biz garanti olsun diye keciboynuzu pekmezi de aldik soğuk pres olanindan alacaksın 10 lira fiyati...biz esinle ayni donem kurlerimizi yapmaya basladik eşimin sayisi çok düşüktü düzenli olarak bunu uyguladi çok şükür ki sonuç aldik sizde mutlaka yakin gerçekten çok arastrdim ben o yüzden boyle bilmiş bilmiş yaziyotum :) Allah'im emeklerimizi boşa cikarmasin

Canim Dediklerimi uygularsak sonuc alacagina inaniyorummmm

Supersin canimm bugün eczanede gordum de tereddut ettim.. Yarin aktara bir ugriyim

2-3 gun kadar yaptım bu kürü ve sonuc pozitif...7 ay boyunca gebe kalamadım bu arada hipotiroidi hastası olmama ragmen RABBİM bahşetti:)birde nasıl olsa olmaz düsüncesi yani stres yapmadım buda etkılı olmus olabilir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…