Ön yargili olduğunuz burclar var mı? 😃

İkizler burcuyum tutarlarsa tutarliyim tutmazlarsa tutarsizim 🤣🤣 Boğa erkeginden nefret ediyorum bencil lüks meraklısı konfor.delisi hep bana hep bana (ex eş) akrep erkeği en çok aldatan en hırslı, başak evlerden ırak belki temizlik düzen için 🤣🤣 oğlak hırslı başarılı ama cimri fazla kuralcı , yengeç oğlum inşallah çok duygusal olmaz, koç kadinlarini seviyorum bilge ve dostaneler, balıklar kendi hallerinde su altında gibi yorumsuz, kova erkeği tembel miskin, bunlar gözlemlerim geri kalanı gozlemleyemedim 🤣

Bak oglak burcu olsaydın "sen ta bılmem milattan once bana kalem tıras vermemıstın o zaman beş yasındaydık ama affedemiyorum" deyip Instagram takıbini reddederdın. Atlatmışsın işte 😂
Benim lisede bir Oğlak kız arkadaşım vardı. Kalem tıraşını bana vermemişti, yıllar geçti ben bu olayı hâlâ atlatamadım. Kız resmen bende kalem tıraş travması oluşturdu😂Yıllar sonra instagramdan takip isteği attı şimdi takipleşiyoruz ama kız benim aklımda hâlâ öyle kalmış 😂😂

Ay çok üzüldüm ya, inşallah eşiniz ile aranız iyidir 😃 oglak kadını bir tane tanıdım hayatımda ne iyi diyebilirim ne kötü, canı isteyince arar sorar canı istemeyince aklına bile gelmezsin
Ya şimdi gördüm mesajınızı eşimle aram iyi ama aşırı ketum ya ben her şeyimi hemen anlatırım eşimede arkadaşımada. İradem yoktur isterim aslında bende onun gibi olmak ama olmayınca 🤪 olanı eş yaptım kendime.

Siz herkese cevap vereceğim diye mesajları karıştırdınız galiba.
Herkese cevap verme cabam yoktu
Siz oglak oldugunuza emın mısınız bence degılsınız dıye ısrarcı oldugunuz ıcın aa ketumluk özelliği de bende yok bak konusahibi demiştim.
Kurdugunuz diyalog ve ıletısımi balık gibi unutacagınızı ne bıleyım ben 😂kolay gelsın sıze ve cevrenize, cok irite edici bu kafası güzelliğiniz🤮
Hele Bi ömür katlanmak çok zor, yazık çocugunuzda olacak

Siz oglak oldugunuza emın mısınız bence degılsınız dıye ısrarcı oldugunuz ıcın aa ketumluk özelliği de bende yok bak konusahibi demiştim.
Kurdugunuz diyalog ve ıletısımi balık gibi unutacagınızı ne bıleyım ben 😂kolay gelsın sıze ve cevrenize, cok irite edici bu kafası güzelliğiniz🤮
Ben sizin için ne kadar tatlı biri demiştim yalnız? Size cevap vermemiştim. Demek ki herkese insan gibi konuşmamak gerekiyor.

Gerizekali yaprak kafası seni. Senin için ne kadar iyi demiştim. Sen benim çocuğum ile ilgili yorum yapamazsın, senin o ağzını yırtar eline veririm varoş. Ekmek mi çıkmadı buradan sana

Burçlara inanmamakla birlikte koç ve oğlaklarla hiç anlaşamıyorum ve sevmiyorum. Önyargılıyım
Bende 😀 az önceki mesajları okursanız anlarsınız, hanımefendiye siz öyle demiştiniz demiştim. Sonra herkese cevap yazıp kendini yırtmış, en son benim mesajımı yanlış alıntılayıp bana laf etmis

Yengeç burcuyum yukselenim akrep. Oglaklari sevmiyorum. Tabii herkes öyle değildir de benim tanıdığım kadın sinir biraz. Erkeğini bilmiyorum ama farklı olacağını sanmam. Kadın bende travma oluşturdu. Sanki enerjimi emdi. Ay yine bastı beni 😭

İkizler burcuyum tutarlarsa tutarliyim tutmazlarsa tutarsizim 🤣🤣 Boğa erkeginden nefret ediyorum bencil lüks meraklısı konfor.delisi hep bana hep bana (ex eş) akrep erkeği en çok aldatan en hırslı, başak evlerden ırak belki temizlik düzen için 🤣🤣 oğlak hırslı başarılı ama cimri fazla kuralcı , yengeç oğlum inşallah çok duygusal olmaz, koç kadinlarini seviyorum bilge ve dostaneler, balıklar kendi hallerinde su altında gibi yorumsuz, kova erkeği tembel miskin, bunlar gözlemlerim geri kalanı gozlemleyemedim 🤣
Benim en çok sevdiğim arkadaşım İkizler, kahvemi yaparım çayımı yaparım hemen onu arardım aynı yerde yaşarken, muhteşem keyifli bir sohbet, asla yadırgamaz hiç bir şeyi. Aslında çok sevecen ve insan canlısı insanlar, kardeş ve arkadaş olarak gerçekten harikalar. Iliski içindeki durumları bilemiyorum 🩷 ben terazi kadınıyım

Yengeç burcuyum yukselenim akrep. Oglaklari sevmiyorum. Tabii herkes öyle değildir de benim tanıdığım kadın sinir biraz. Erkeğini bilmiyorum ama farklı olacağını sanmam. Kadın bende travma oluşturdu. Sanki enerjimi emdi. Ay yine bastı beni 😭
Az önce bende oğlaklarin sinir bozucu olduğuna kesin kanaat getirdim. Kadın buradaki herkese cevap verme derdinde, kadına siz oglak gibi değilsiniz tatlısınız dedim mesajı yanlış anlayıp bana sövmuş, doğmayan çocuğumu şanssız görmüş cücük kadar aklı ile. Gercek hayatta karşıma çıkmaz böyle insanlar çok şükür.

Nokta ve virgül kullanmadan, bir hışım konu açan insanlar hangi burçtansa, onları sevmiyorum 😅

Ben yengecim, en sevdiğim arkadaşım akrep 😌

Yengeç kadınları insanların hayatına burnunu sokmaz, merak etse de gidip kurcalamaz. Çok iyi sır saklar. Bir insanı baştan sevmedilerse oluru yok sevmezler.

Sanat severler. Müzik ve kitap tutkunudurlar.

10 kez düşünüp 1 kez konuşurlar. Karşımdaki bu lafıma kırılır mı diyerek düşünür, pat diye ortaya lafı atıp andavallık etmezler.
Biraz sabırsız oldukları doğru ama 😅 Haa bir de çabuk sinirlenir hemen sönerler. Kin tutmak küsmek bilmezler.

Erkeklerden de tanıdığım Boğa burcu var.
Öfkeleri fena oluyor, inatçılıkları da. Ama çok dürüstler, cebinde 10 lira olsa 5 ini ihtiyacı olana verirler. Çok konuşmaz, dedikodu yapmaz, milletin işine burnunu sokmazlar. Sosyal medya ile araları yok denecek kadar azdır 😅

Nokta ve virgül kullanmadan, bir hışım konu açan insanlar hangi burçtansa, onları sevmiyorum 😅

Ben yengecim, en sevdiğim arkadaşım akrep 😌

Yengeç kadınları insanların hayatına burnunu sokmaz, merak etse de gidip kurcalamaz. Çok iyi sır saklar. Bir insanı baştan sevmedilerse oluru yok sevmezler.

Sanat severler. Müzik ve kitap tutkunudurlar.

10 kez düşünüp 1 kez konuşurlar. Karşımdaki bu lafıma kırılır mı diyerek düşünür, pat diye ortaya lafı atıp andavallık etmezler.
Biraz sabırsız oldukları doğru ama 😅 Haa bir de çabuk sinirlenir hemen sönerler. Kin tutmak küsmek bilmezler.

Erkeklerden de tanıdığım Boğa burcu var.
Öfkeleri fena oluyor, inatçılıkları da. Ama çok dürüstler, cebinde 10 lira olsa 5 ini ihtiyacı olana verirler. Çok konuşmaz, dedikodu yapmaz, milletin işine burnunu sokmazlar. Sosyal medya ile araları yok denecek kadar azdır 😅
Ben akrep sevmiyorum ama yengeçleri çok seviyorum. Yengeç kız kardeşim var bayılıyorum sohbet etmeye, çok içten ve candan. Başlık acma konusunu pek anlayamadım ya insallah bana dememissinizdir 😀😀😀

Ben akrep sevmiyorum ama yengeçleri çok seviyorum. Yengeç kız kardeşim var bayılıyorum sohbet etmeye, çok içten ve candan. Başlık acma konusunu pek anlayamadım ya insallah bana dememissinizdir 😀😀😀
Yok yok size demedim :)
Bdv de konu açarken ne dediği anlaşılmıyor yardım bekliyor bazıları deli oluyorum 😂
Aslında ben sevdiğim ya da sevmediğim insanların burçlarını bilmiyorum :) Şimdi en sevdiğim arkadaşımın burcuna baktım akrepmiş. Yanımda sadece o olsun kimseyi istemem diyorum O'nun için :)
Belki de uzak olduğumuzdandır bilmiyorum

X