Ön yargili olduğunuz burclar var mı? 😃

damlaainkorea

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
26 Aralık 2016
479
247
Ya lütfen "burclara inanmak sacma, burclara göre insan seçilmez" diyenler bir çekilsin. Sorum inanıyor musunuz değil canlarım 😃 ben mesela akrep burçlarını asla sevemiyorum ama saygı duyuyorum. Akrep burçlarının genel olarak çok kolay yalan söylediğini ve rahatsız edici olduklarını düşünüyorum. Yengec, Boğa ve Balık, Aslan kadınlarını çok seviyorum.

Oğlak erkeği sevmem (eşim oğlak🤷🏻‍♀️) kadınıda ketum ve aşırı hırslı oluyor sevemiyorum.
Ay çok üzüldüm ya, inşallah eşiniz ile aranız iyidir 😃 oglak kadını bir tane tanıdım hayatımda ne iyi diyebilirim ne kötü, canı isteyince arar sorar canı istemeyince aklına bile gelmezsin

Yengeç burcuyum yukselenim akrep ikizler erkeği ni sevmiyorum başta çok eglenceliler ama sonradan arkadan is çevirme yalancılık söylediklerini inkar edip nezaman öyle soyledimkiler 😸

Ya lütfen "burclara inanmak sacma, burclara göre insan seçilmez" diyenler bir çekilsin. Sorum inanıyor musunuz değil canlarım 😃 ben mesela akrep burçlarını asla sevemiyorum ama saygı duyuyorum. Akrep burçlarının genel olarak çok kolay yalan söylediğini ve rahatsız edici olduklarını düşünüyorum. Yengec, Boğa ve Balık, Aslan kadınlarını çok seviyorum.
Kovaya aslanim. Akrep kadinlari kadar sadik ve dost baska burc bilmirem.

Kovaya ikizlerim, başaklarla asla anlaşamam o mukemmel olacagim hirsi beni cok geriyor. Evet sensin harikasi simdi git burdan diyesim geliyor. Baliklara karsi da on yargim var tanidigim butun baliklar asiri bencildi. Hep bana hep benim duygularim hep ben.
Genelde kova/ikizler/terazilerle iyi anlasirim.

Burç farketmez genel olarak insanlara gıcık olurum. Ama teraziye mesafeliyim. Aslan deyince şöyle bir dururum. Koça temkinli yaklaşırım. Eskiden çevremde pek yoktu ama tanıdıkça başakların çok sıkıcı ve gıcık olduğu kanısına vardım. Daha sayayım mı?

Oğlaklardan uzak olmak istesemde eşim oğlak böyle zor bir burç yoktur herhalde. Kızım akrep henüz ne anlayabiliyorum ne çözebilirim çok değişik oluyorlar kötü desen değil iyi desen bilemiyorum hep nnegatiftir😬

X