Ömür biter Diyet bitmez

Inş ramazanda ben de zayıflarim allahkabul etsin oruc tutuyorum fazla bisey yrmesem de gobek erimiyor boy 167 kilo 65 😡

Inş ramazanda ben de zayıflarim allahkabul etsin oruc tutuyorum fazla bisey yrmesem de gobek erimiyor boy 167 kilo 65 😡
Boyunuza göre kilonuz iyi aslında. Siz de mi benim gibi göbüşlüsünüz. Ben 1 saat yürüyorum, haricinde de 10-15 dk evde göbek eritme hareketleri yapıyorum. Yoksa ne kadar kilo versem de göbek kalıyor

Boyunuza göre kilonuz iyi aslında. Siz de mi benim gibi göbüşlüsünüz. Ben 1 saat yürüyorum, haricinde de 10-15 dk evde göbek eritme hareketleri yapıyorum. Yoksa ne kadar kilo versem de göbek kalıyor
Bende basenliyim üst kısmım ince alt kalın doğum yaptıktan iki üç ay sonra göbek dümdüz oldu hala öyle ama iğne ipliğe dönsem de alt erimiyor ☹️

Bende göbek problem olmadığından kilo verince ilk göbek eridiginden hep göbek kolay erir sanıyordum meğer genetik yapıyla ilgiliymis genetik olarak neresi fazlaysa orası erimiyor
Haklısın canım. Bizde de göbek genetik. En zayıf zamanda bile göbeğim oluyor. Yarım Mekik hareketleri yapıyorum.

Ben her yıl zayıflardım.. bu yıl sürekli evdeyiz biyere de çıkamıyoruz ve kilo aldım ramazanda daha da artmaya başladı çünkü iftardan sonra cayın yanına hergün tatlı yapıyorum 😋 kilo göbeğime yapıştı 🙄

Sahur menümm
83E9E9E2-F360-4ECC-930A-EF314A40CC03.jpeg

Ben her yıl zayıflardım.. bu yıl sürekli evdeyiz biyere de çıkamıyoruz ve kilo aldım ramazanda daha da artmaya başladı çünkü iftardan sonra cayın yanına hergün tatlı yapıyorum 😋 kilo göbeğime yapıştı 🙄
Ben de tedaviye başlamadan bari aldıklarımı vermeye uğraşıyorum canım. Malum ilaçlar epey şişirdi.

X