Ömrümü kendime harcamak hedefim

Geçmiş olsun Jane neyin var? Ben topiği ve sizleri özledim kaldığımız yerden devam edelim benceee
Soğuk almısım laydim, iyiyim ama çok şükür. Ben de özledim, geçen de aklıma geldi. Devam edelim çok isterim, kitaplarımı almıştım yanıma, okuyabilirim inşallah

Normal rutinlerinize dönebildiniz mi kızlar
Benim için hiçbir şey eskisi gibi olmadı açıkçası. Zamanımın daha çok değerini biliyorum diyebilirim. Gönüllü olarak hasar tespite katılmıştım ve gördüklerim bana zamanın ne kadar değerli olduğunu, insan ömrünün ne kadar kısa olduğunu hatırlattı.
Şimdi günlük rutinlerime ibadetlerimi ekledim. Kitap okumaya, öğrenmeye dinlemeye daha hevesliyim diyebilirim bu açıdan.

Sen ne mühendisiydin canım?

Gerçekten zaman çok değerli. Ben de o günden beri söylüyorum 6 şubat son gecemiz olabilirdi, hayat çok kısa ve kıymetli gerçekten. Her şeyin kıymetini anlıyorsun.

Ben de ibadetlermi yapıyordum ama daha dikkat etmeye çalısıyorum vakit açısından. Ben de aynı durumdayım, henüz bir şey yapamadım ama yapmak isterim, unutur muyum bilmiyorum ama o geceyi biraz unutmak istiyorum artık, sesler bile irkitir oldu bizi.

Canım Lady biraz hastayım ama çok şükür sen nasılsın, etiketine çok mutlu oldum teşekkürler

çok geçmiş olsun hem rahatsızlığın için hem deprem için…

iyiyim canım aynı devam ediyorum, daha yoğun bir işe geçtim o yüzden bi tık daha yoğunum ama memnunum şükür. sen nasılsın nasıl gidiyor?
Çok sevindim yeni işine. Hayırlı olsun canım. Bende iyi olmaya çalışıyorum çok şükür diyelim bu halimize de. Kaldığımız yerden devam edelim topikte ya ıssız adaya dönüştü.
Merhabalar herkese. Topigi daha once gormustum ama yazmak simdiye kismetmis.
Merhaba hoş geldiniz aramıza çok sevindim yazmanıza.

Selamlarrr

İyi diyelim iyi olsun modundayım, otogardayım arkadaşa eşya göndermeye çalışıyorum. Dün depremden beri ilk defa izin yaptım aralıksız 9-12 çalıştım o yüzden içim şişmiş, dün temizlik vs yaptım bugün de eşyaları bırakıp biraz kafa dinleyeceğim. Çok kendime ayırabildiğim anlarım kalmadı tabii herkes gibi. Düzeleceğiz inşallah.

Black Light geçmişler olsun

Düzelicez canım düzelicez. Böyle devam edersek kalan ömrümüze yazık olacak zaten, her yarayı saracağız.

Teşekkür ederim kuzum, etiketini görmek mutlu etti Tamamdır ben gün içinde plan yapmaya başlamak istiyordum zaten. Günlük hedeflerimi ve yaptıklarımı akşamları atarım uyabildikçe.

çok geçmiş olsun hem rahatsızlığın için hem deprem için…

Teşekkür ederim canlarım

Kiloluyken zayıflasan güzel olursun diyenler 17 kilo verince eski halin daha iyiydi yüzün yaşlı görünüyor dedi bana. Özetle insanları asla memnun edemeyiz.
Bu cümleleriniz bana enkaz altında kalan Taha Duymaz'ın bugün bir arkadaşımızın paylaşımında gördüğüm videosunu hatırlattı.
İnsanların eleştirileri yüzünden kulağımı, burnumu yaptırdım. Başka bir yerini yaptır dediler diyor. İnsanları memnun edememekten dem vuruyordu.
Keşke bu konuyu okusaydı şimdi Taha da.

Topic için de, tam olarak neye dair olduğunu çözemedim ama ben de buralarda olmak isterim. İnsanları memnun etmeye çalışmayı bırakınca ömrümüz uzar. Ben de bu düşüncedeyim sıklıkla.
Biraz yazılanları okuyacağım zaman içinde, sanırım o zaman daha net anlarım sizin yapmaya çalıştığınız şeyi.
Ömrünüzü kendiniz için yaşayın ama, harcamayın. Kendiniz için bile olsa, "harcamayın" sevgili üye.

Topiğimiz aslında her konuyu barındıran bi topik. Gün içinde kendimize ufak hedefler koyuyoruz kitap okumak düzenli namaz kılmak veya belgesel serilerine başlamak gibi. Sohbet ediyoruz. Okuduğumuz izlediğimiz şeyleri birbirimizle paylaşıyoruz. Daha motive oluyoruz böylece

Ben de bugün reglim bitti ve ibadetlerime geri döndüm.
Oğlumu uyuttum, eşim arkadaşına gitti, yalnız sayılırım yani
Günlük okuduğum Kur'an'ı okudum, namazımı kıldım.
Birazdan İngilizce ve Arapça çalışacağım.
Rutinlerime dönmeye çalışıyorum..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…