Ömrümü kendime harcamak hedefim

🌼Sabah işe yürüyerek gittim 1 saatlik bir yürüyüş yapmış oldum.
🌼Öğle yemeğini hafif bişeyler yiyerek geçiştirdim.
🌼 İş yerim yoğun geçti biraz
🌼 Eve gelince güzel bir duş, cilt peelingi ve masajla birlikte krem uyguladım. Tüy alma yöntemi olarak jilet kullanıyorum ve bu zamana kadar jilet arttırır vs sözlere karşı gönül rahatlığı ile cevap verebilirim. Arttırmadı aksine ergenlik dönemime kıyasla daha az tüyüm var tüm vücudumda. Sertleştirdi mi azıcık belki yani ben hiç ağda kullanmadım bu yüzden ince ergenlik tüylerimden sonra daha kalın olarak çıktı bacaklarımda ama asla söylendiği gibi felaket değil jilet, ölü deriyi de çok güzel arındırıyor.
🌼 Yarın kendime at kılı fırça almayı düşünüyorum, hafif selülitlenmelerim var
🌼 Duştan sonra şekerleme yapmışım biraz film izlerken, şimdi filme kaldığım yerden devam edeceğim. Bitince yorumumu yazarım

merhaba canım arkadaşlarım :)
Ben de aylardır diyet konusunda ölü taklidi yapıp bugün sonunda sağlıklı beslenmeye başladım. Tavsiyeleriniz listeleriniz varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum. Daha çok selülitleri gidermeyi ve yağ oranını azaltmayı hedefliyorum

30 dakika otobüste mahsur kalma fobisi çık kafamdan 😥

Ben yüksek lisans yaptığım alanda ilerlemedim. Tezim de çok uzadı. Ama senin mesajı görünce bi düşündüm de, öyle ya da böyle bana çok şey öğretmiş. Yumurta dayanmadan düzenli bi şekilde çalışmayı öğrendim mesela bence hayatıma girmiş en mantıklı karardı. Hangi alanda yapmak istiyorsun?

Ben bugün yine erken uyandım. Eşimle tartışıp küs uyumuştuk, adamı sabah 20 dk işe uyandırmaya çalıştım uyandı yine küs 😂 Kendim için bi adım attım ve hatalı olduğumu kabul ettim, barıştık. Benim için iyi bi ilerleme :)

Kitap okudum veee kahvaltı yaptım :KK70: Ve 5 toplantı geçirmeme rağmen daha az toplantılı günlerdeki halsizlik yok diyebilirim. Güne sıkı başlayınca daha kolay geçiyormuş.

İş konusunda da kendimi daha iyi hissettiğim bi gündü. Biraz daha öz güvenli, biraz daha kendinden emindim bugün. Bir süredir bu aşamaya gelmeye çalışıyordum.

Güne baktığımda iyiyim denebilir yani 😍
merhaba, hangi bölümde yüksek lisans yaptınız acaba? ales’e başvursam mı diye iç geçiriyordum mesajınıza rastladım.

🌼Sabah işe yürüyerek gittim 1 saatlik bir yürüyüş yapmış oldum.
🌼Öğle yemeğini hafif bişeyler yiyerek geçiştirdim.
🌼 İş yerim yoğun geçti biraz
🌼 Eve gelince güzel bir duş, cilt peelingi ve masajla birlikte krem uyguladım. Tüy alma yöntemi olarak jilet kullanıyorum ve bu zamana kadar jilet arttırır vs sözlere karşı gönül rahatlığı ile cevap verebilirim. Arttırmadı aksine ergenlik dönemime kıyasla daha az tüyüm var tüm vücudumda. Sertleştirdi mi azıcık belki yani ben hiç ağda kullanmadım bu yüzden ince ergenlik tüylerimden sonra daha kalın olarak çıktı bacaklarımda ama asla söylendiği gibi felaket değil jilet, ölü deriyi de çok güzel arındırıyor.
🌼 Yarın kendime at kılı fırça almayı düşünüyorum, hafif selülitlenmelerim var
🌼 Duştan sonra şekerleme yapmışım biraz film izlerken, şimdi filme kaldığım yerden devam edeceğim. Bitince yorumumu yazarım
Jilet konusunda katılıyorum. Senelerce sadece ağda yaptım, bir kere jilet kullanmadım. Bacak kılları ağda kullansan da zaten ergenliktekinden sert çıkıyor. Son senelerde jilete geçtim ve bir fark yok. Bazı bölgeler için de lazere gittim çok memnunum.

merhaba canım arkadaşlarım :)
Ben de aylardır diyet konusunda ölü taklidi yapıp bugün sonunda sağlıklı beslenmeye başladım. Tavsiyeleriniz listeleriniz varsa paylaşırsanız çok mutlu olurum. Daha çok selülitleri gidermeyi ve yağ oranını azaltmayı hedefliyorum
Canım ben İsveç diyetini yaptım kaç kez. Ama diyetisyen eşliğinde diyet yapmak en iyisi.

Bende bugün klasik işlerime devam ettim. Ertelediğim, ihmal ettiğim bir hedefim olmadı bugün için.
O yüzden keyifliyim. :)
Eski mesleğim estetisyenlik. Traş bıçağı konusunda bilgi vermem gerekirse, ağda ve epilatör ile alım yapıldığında kıllar uzunlu kısalı ve farklı dönemde geri uzadığı için ( batık olabilir, bazı kıllar ağdaya kökten gelir bazıları üstten gibi ) azalmış izlenimi veriyor. Traş bıçağı hepsini aynı boyda kesiyor ve kıllar aynı anda uzamaya başlıyor uzadığı zaman insanlar çoğalmış, sertleşmiş gibi bir algıya kapılıyor. Kıl köklerine lazer gibi öldürücü ya da ekim yapılıp dermaroller ile çoğaltıcı bir işlem uygulanmadığı sürece alım yöntemleri bir şey değiştirmiyor.

Diyet konusunda da en doğrusu diyetisyen ile çalışmak ama aralıklı oruç u karatay diyetiyle uygulayıp çok faydasını görmüştüm. Bu aralar bende karbonhidratı ve şekeri fazla kaçırmaya başladım. Ama kendime dur diyemiyorum gözüm kararıyor ve bir anda yemiş bulunuyorum. :) Çaresine daha sonra bakıcam artık.

Bu benim şimdiye kadar kk’da gördüğüm en tatlı konu olabilir.

Konuyu da ben açmışım sanki. Ben de 28 yaşındayım, mühendisim ve akrep burcuyum :oops:
Aramıza hoş geldin güzellik 😂 burda bol bol paylaşım yapıp eğleniyoruz cidden güzel samimi bir ortam oluşturduk. Birkaç gündür yazmıyorum ama çünkü öküz gibi cips yiyip sabah uyanamayıp zar zor işe yetişip eve de bu hafta nedensizce artan trafikten ötürü 1 saat daha geç gitmeye başladım hayatım çok sevimsiz bu hafta hahaha

Aramıza hoş geldin güzellik 😂 burda bol bol paylaşım yapıp eğleniyoruz cidden güzel samimi bir ortam oluşturduk. Birkaç gündür yazmıyorum ama çünkü öküz gibi cips yiyip sabah uyanamayıp zar zor işe yetişip eve de bu hafta nedensizce artan trafikten ötürü 1 saat daha geç gitmeye başladım hayatım çok sevimsiz bu hafta hahaha
Yaa hoşbuldum :oops:
Geceleri cips yeme alışkanlığını yeni bıraktım açmayınız bu konuyu hayırr :KK53:

Bugün boş araziye keşfe gittim. Arazideki yıkık binada homeless amcalar yaşıyordu. Bana gelip burayı yıkacak mısın ha neden geldin yapma bizimiz evimiz yok falan dediler. Bilmem ben öylesine geziyorum burada diyip koşarak kaçtım. İlginç bir gün oldu. Hedefim yarının daha da ilginç olması çünkü neden olmasın :olamaz:

Yaa hoşbuldum :oops:
Geceleri cips yeme alışkanlığını yeni bıraktım açmayınız bu konuyu hayırr :KK53:

Bugün boş araziye keşfe gittim. Arazideki yıkık binada homeless amcalar yaşıyordu. Bana gelip burayı yıkacak mısın ha neden geldin yapma bizimiz evimiz yok falan dediler. Bilmem ben öylesine geziyorum burada diyip koşarak kaçtım. İlginç bir gün oldu. Hedefim yarının daha da ilginç olması çünkü neden olmasın :olamaz:
Hoşgeldiniz, tek başınıza mı gittiniz? Tehlikeli olmaz mı? Yalnız gitmeyin bence.

Hoşgeldiniz, tek başınıza mı gittiniz? Tehlikeli olmaz mı? Yalnız gitmeyin bence.
Yarın polislerle birlikte gidicez ya ben hiç düşünmemiştim orada insanların yaşadığını :olamaz: Yanımda bizim usta vardı ama o da icra memuru gibi giyinmiş yakın gözlüklerini takmış, deri küçük çantasını almış eline jilet gibi gelmiş. Abi dedim senin yüzünden yetkili birileri gibi görünüyoruz gel kaçalım buradan:KK48:

X