Olumlu sonuç alanlar lütfen yazsın

Ben antalyada yasıyorum o yüzden yasadıgım yerde yaptırabilrim sehir dısına cıkamam antalyda bildigim bi doktor var ona yaptırmayı düşünüyorum
Ben antalyada yasıyorum o yüzden yasadıgım yerde yaptırabilrim sehir dısına cıkamam antalyda bildigim bi doktor var ona yaptırmayı düşünüyorum
Hangi doktor ? Yelda var 6 bin istedi ama evlenemeden önce gel deyince emin olamadım çünkü evlenemeden önce gidecek olsam geçici yaptırırdim ve ne zaman

Hangi doktor ? Yelda var 6 bin istedi ama evlenemeden önce gel deyince emin olamadım çünkü evlenemeden önce gidecek olsam geçici yaptırırdim ve ne zaman
Evlenmeden önce gel demesi önceden yaptırırsan sürekli rahat rahat hareket edemiceksin hep düşünceksin tutsa bile bişi oldumu diye evlenemden önce yaptırman daha antıklı 3 ay önce falan kalıcı bende funda yazıcı erol var ona düşünüyorum oda 7 bin 500 istiyor yani mecburum baska carem yok bu ameliyattan baska bende o yüzden evlenmeye 2 ay falan kala yapmayı düşünüyorum yinede sen bilirsin simdi yaptırcaksan gene yaparlar ama dedigim gibi sürekli bişioldumu diye düşünceye girersin cünkü hiçbişi anneden dogm gibi olmaz

Ama iyileşmesi zaman alacakmış ya Allahım

Evet var Mayıs haziran temmuz gibi düşünüyoruz sorma ah varya ah
Ah canım benim allah yardımcın olsun ikimizinde bende daha nişanlanmadım ama şimdiden şitresini yasıyorum ne yapmayı düşünüyorsun peki

Ya erkekler daha iyi yapıyormus fatih adanacioylu guvenilir geldi

Ya erkekler daha iyi yapıyormus fatih adanacioylu guvenilir geldi
Valla erkek bayan kim daha güvenilir bilmiyorum ama keske olsa para elbet bulunur yeterki sonuç versin dedigim gibi benim sehir dısına. Cıkma sansım yok malesef senin varsa değerlendir tabi

Valla erkek bayan kim daha güvenilir bilmiyorum ama keske olsa para elbet bulunur yeterki sonuç versin dedigim gibi benim sehir dısına. Cıkma sansım yok malesef senin varsa değerlendir tabi
Bende Antalyayi düşündüm yeldsyi ama ona da emin olamadım ama fundadan için olumsuz da duydum Antalya en azından büyük şehir benim küçük şehir sıkıntı

Bende Antalyayi düşündüm yeldsyi ama ona da emin olamadım ama fundadan için olumsuz da duydum Antalya en azından büyük şehir benim küçük şehir sıkıntı
Fundadan olumsuz nerde duydun bana hiç rastlamadı ama yeldayıda senden duyuyorum fundayı cok duydum tv de falan da var o yüzden

Ne zaman diktirmeyi düşünüyorsun peki ben adet olup hemen gidicem yani Nisan başı gibi
Ben büyük ihtimal senden sonra yaptırırm cünkü senin düğün yakınmıs bende şimdiler de yapmıcam daha nişan bile yok o yüzden bekliyorum

Ben büyük ihtimal senden sonra yaptırırm cünkü senin düğün yakınmıs bende şimdiler de yapmıcam daha nişan bile yok o yüzden bekliyorum
Fundanin yazılılarıni okudum evlenmeden önce kontrole çağırıyor saçma ya bak fatih evlenmeden önce çağırıyorsa bilki emin ellerde değilsin diyor

Fundanin yazılılarıni okudum evlenmeden önce kontrole çağırıyor saçma ya bak fatih evlenmeden önce çağırıyorsa bilki emin ellerde değilsin diyor
Valla herkez son kontrole cagırıyor ama oda normal yani meliyat oluyorsun sonucta sonucunu ögrenmek gerek üstünden zman gecince deforme olmusmu diy cgırıyor olabilir kimseye güven yok ona bakarsn am npcz bilmiyorum ya

Valla herkez son kontrole cagırıyor ama oda normal yani meliyat oluyorsun sonucta sonucunu ögrenmek gerek üstünden zman gecince deforme olmusmu diy cgırıyor olabilir kimseye güven yok ona bakarsn am npcz bilmiyorum ya
Ben tarihe gdiicem ameliyat Olcam bir iki iyileşme süreci var hem fatihe kontrole giderim hemde başka bir jinekologa kontrole gidicem en azından ona göre yol cizcem dikkat edeceğim ağır falan kaldırma bir kaç ay

Ben tarihe gdiicem ameliyat Olcam bir iki iyileşme süreci var hem fatihe kontrole giderim hemde başka bir jinekologa kontrole gidicem en azından ona göre yol cizcem dikkat edeceğim ağır falan kaldırma bir kaç ay
Sen bilirsin canım aynen agır kaldırmamak kabız olmamak gerek fatih hangi şehirde ki ben sehir dısına cıkamam malesef oldugum yerde olcam mecbur

Sen bilirsin canım aynen agır kaldırmamak kabız olmamak gerek fatih hangi şehirde ki ben sehir dısına cıkamam malesef oldugum yerde olcam mecbur
Haklısın Adana'da bana baya uzak düşün 8 9saat mecbur burdurdan oraya gitcem

Normalde benim memleketim adana zaten ama ben antalyada işim dolayısıyla bide ailemden dolayı izin alamam
Evlenmeden önce sağlık raporu da alınıyor ya benim gözlerde sıkıntı ya onaltı falan yansıtırlar mi çok strese girdim ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…