Ölü doğum plasenta dekolmanı

Rabiaayt

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Eylül 2024
3
1
25
38 hafta 6 günlük hamileliğimde gün içinde bebeğimin hareketlerini hissetmedim ve hastaneye gittiğimde kalp atışları yoktu ve normal doğum için suni sancı veriliyorken bianda suyum kanlı şekilde geldi ve iç kanama riskiyle sezeryana alındım bu durumu yaşayıp tekrar hamile kalanlar varmı acaba

38 hafta 6 günlük hamileliğimde gün içinde bebeğimin hareketlerini hissetmedim ve hastaneye gittiğimde kalp atışları yoktu ve normal doğum için suni sancı veriliyorken bianda suyum kanlı şekilde geldi ve iç kanama riskiyle sezeryana alındım bu durumu yaşayıp tekrar hamile kalanlar varmı acaba
En az bir yıl bekleyin zaten doktor bilgilendirmiştir. Başınız sağolsun çok üzüldüm rahminizin toparlanması gerek bir daha ki gebeliğiniz de sağlıkla kucağınıza alın inşallah 🙏

basiniz saolsun ocak ayinda bebegimi kaybettim bende doguma cok az kala hareketleri azalmisti
gittigimde öldugunu ogrendim 😔 bu hafta mezar tasini yaptiricaz . dayanmasi cok zor tarifi yok acinin hergün aglarim cagre yok kendimi suclarim faydasız geri gelmiyo bebegim özluyorum sadece 😢 burada bebegini kaybeden annelerle dertleserek sureci gecirdim

basiniz saolsun ocak ayinda bebegimi kaybettim bende doguma cok az kala hareketleri azalmisti
gittigimde öldugunu ogrendim 😔 bu hafta mezar tasini yaptiricaz . dayanmasi cok zor tarifi yok acinin hergün aglarim cagre yok kendimi suclarim faydasız geri gelmiyo bebegim özluyorum sadece 😢 burada bebegini kaybeden annelerle dertleserek sureci gecirdim
Başınız sağolsun bende öyle dışarda yada etrafımda yeni doğmuş bir bebek görsem dayanamıyorum tabikide hiç bir zaman isyan etmek istemiyorum ama içimdeki bu acıda geçmiyor ultrason fotoğraflarına bakıp ağlıyorum geri gelmiyor ama hastaneden herkes ya bebeğiyle çıkıyor ya doğup yapıp bebeklerini yanlarına getiriyorlardi ben bı boşlukta gibiydim ne yanımda nede karnimdaydi Allah'ım sabrını bol versin Rabb'im bidaha yaşatmasın inşallah. mezat taşını bizde gittik seçtik.
şimdiye 40 mevlüdünu yapcaktim artık onsuz olcak dayanmasi çok zor😢

X