ölmek istiyorum...gücüm kalmadi

hayir ben onu öyle begnmedim.
Bizim tanistigmiz zamanlar eglenmeye giderdi, icki de icerdi arada bir, zamanla iste camiiye gitmeye basladi ickiyi birakti gezmeyi tozmayi. Yani degisen ben degil oydu, ama ben onu sevdigim icin hersey kabulümdü.

canım kızdığım sen değilsin zaten o. ona hitaben yazmıştım bir nevi.

canım kızdığım sen değilsin zaten o. ona hitaben yazmıştım bir nevi.

arkadaslar, hepinizin yorumu icin tesekkür ederim.

haklisiniz böyle biri ici mi üzülecem, annem ile konustum dün aksam, agladim icimi dökdüm, oda agladi sarildi etti iste :) artik icimde hic bir sey kalmadi gibi, belkide anneme olan kirginligimdan dolayi hep bukadar üzülmüsümdür, hani ben onun icin herseyi yaparken onun beni tehdit etmesi. Birde bir karar verdim seneye oturdugum sheirden gidiyorum, ben ana okul ögretmeniyim, egerki ünivesiteye devam edersem ögretim görevlisi olabiliyorum bir üniverstede, ona devam edicem, bir arkadasimda o sehride üni okuyor, ailemde destek ciktigi icin gidicem. kendimi suan cok iyi hissediyorum.

hayat inis cikisli iste.
insallah her derde bir deva verir cenabi hak.

çok doğru ve yerinde bir karar vermişsin canım dinde zorlama diye birşey yoktur zaten bende başörtülü bir bayanım ama istemeyen birisinin buna zorlanması hiç hoş değil canım benim ister açık ol ister kapalı senin gönlün temiz belliki ailene sıkıca sarıl daha çok kısmetlerin çıkar inş

en doğrusunu yapmışsın keşeke deme ya o nasıl seni başka şeylere tercih edebiliyosa sende ailen için kendin için mükemmel bir karar vermişsin.ilerde iyiki evlenmemişim dersin çünkü adam sırf kendini düşünüyo zorla kapatacakta öyle evlenecen boş verrr

O kendi isteği doğrultusunda yaşıyorsa senide istemeden
kendi isteğine göre şekillendiremeyeceğini bilmesi gerekirdi güzelim..
Madem o tarz insanlar birlikte olmak istiyor, bence kendine direkt dediği gibi
bir bayan bulup evlenmeliydi..yasakkelime

Arıca çok yerinde bir karar vermişsin bir insan başını örtecekse bile
Kendi isteğiyle olmalı,zorlamayla değil gerçekten...

Ailenin yanında dur her zaman seni olduğun gibi sevebilecek insanlar
Mutlaka çıkacaktır karşına :1closedeyes:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…