ölmek istiyorum...gücüm kalmadi

bende halen sevsemde ıstemıyorum artık

bencede isteme canım seni bir defa gözden çıkaran ikinci defada çıkarır korkma evlensende onla.geçmişi geçmişte bırak ondaan sana hayırda gelmez bana göre gururunu aayaklar altına almışlar bide utanmadan geri gelmişler sende onlara deki ben başkasıyla evlenim bir yıl yaşayım sonra sana dönim ne diyecekler bakım

nasıl döneyım bende ona dönsem başkalarının hakkına gırcem o çocuğun hakkına gırcem ham ailem hayatta vermez

sayet o ayrilirsa, yani o ayrildiktan sonra bence bir sorun yoktur, sonucta ayrildilar. senin tek düsünmen gerek konu su. egerki babasi evladini yanina alirsa sen o cocuga sevkat verebilirmisin, ben mesela kisligmden dolayi, herseyi yaparim o cocuk icin, ben cocuk manyagim, ana okul ögretmeniyim ben.
bu konuyu düsün, egerki sen o cocugu kaldirabileceksen sorun yok ama sayet kaldiramicaksan sana cok agir geliyorsa yapma, o cocugun gercekten ne günahi var, dicem ama off kalb iste hicbirseyi dinlemiyorki, keske kalbinde bir manitgi olsa. söyle bir kapatma acma, yada reset tusu.

ya allah aşkına ne geri dönmesi sizin hiçmi gururunuz yok adam bırakmıs canım üstünede evlenmiş çocuk yapmıs adam seven adam erkekce alırdı bu arkadaşı benim namusum bu derdi.benden sana arkadaş tavsiyesi canım asla evlenme onla pişman olursun.

onu başkasıyla paylaşmak çok zor ama gerçek bu o benı sevseydı erkek olduğu halde bırakıp gtmezdı düğün sabahı aradım yapma dedım yuzume kapattı bunları unutamıyorum yutamıyorum

ya kusura bakma bu yazdigini okuduktan sonra sana hak veriyorum bende hayatta dönmezdim, sen sonuna kadar mücadele etmissin, hatta dügün günü bile onu aramissin, sen daha fazlasini yapamazsin, bir arkadasin yazdigi gibi, ben evleneyim, bir sene evli kalip bosanip sana geliyim de, bakalim gercekten ne dicek,

haklısın zaten başkasıyla olurum dye kendıne yedıremıyo benı tehdıt edıyo başkasıyla evlenırsen kendımı öldürürüm dye

canım senin basına gecen seyin aynısı bi tanıdığın başına geldi ama o erkeğin bebeği olmadan ayrıldı ve kısla evlendi okadar evlenme dediler hayatı zindan oldu şuan ailesi kendi istedin çek diyo evlilikte kişilik çok önemli zaten o sana kişiliğini göstermiş asla evlenme canım pişman olaacağın yollara girme evlilik dısardan göründüğü gibi değil ben 4 yıllık evliyim toz pembe değil

yavaş yavaş kendımı uzaklaştırıp nişanlanmak istıyorum benı gercekten sevdiğine inandığım bir insan var onunla evlenmeyı mantıklı buluyorum artık

inşallah canım bencede en doğru seçim mutlu olmak seninde hakkın.

nekadaar düşünsemde onu hak veremıyorum

haklı değilde ondan canım sen suçlu değilsin o suçlu sana değer veren biriyle evlen canım bak nasıl mutlu oluyosun ben öyle yaptım hem eşimi çok seviyorum hemde rabbime şükür çok mutluyum bide bebeğimiz olsa dahada artacak mutluluğumuz eşek sıpası nazlanıyo annesine gelmeyi

o benı terkettığı zaman ailem vardı yanımda o annesını seçtı ozaman şimdide ben ailemı seçiyorum dicem

benim dedigimi diyorsun :) evet haklisin, aile gercekten bir dir, ama iste seninle kan bagi olan sadece hep senin arkanda durabiliyor, ama gönül bagi ister istemez bazen kopabiliyor.

çok güzel allah nazarlardan saklasın mutluluğun daim olsun aşkınızın meyvesıde bıran önce gelsın üzmesın annesını inşallah:ecrin_bebek:

amin canım inşallah gelecek en kısa zamanda rabbim senide mutlu etsin gönlünde ne varsa o dileğiini kabul etsin

cok tesekkür ederim hepinize.

hayat iste acisiyla tatlisiyla bizim hayatimiz.
ben ona beddua etmem, edemem, gönlüm razi gelmez buna, ama biliyorumki yukarda allah var. dualarim bizler icin, insallah karsimiza düzügn biri cikar ve okadar mutlu oluruzki hayatimizda, düsmanlar catlasin...

mutlugumuzla utandirmaliyiz onlari

Elbetteki dogru karari vermissin sen, düsünmen bile hata. Bir kere herseyden önce bu adam seni aldatmis. Yani bi düsün yaa allah askina, bir insan nasil böyle biriyle ayni yastiga bas koyabilirki? Bir insanin kendi degeri vardir. Kendine hicmi deger vermiyorsunda böyle bir adamla evlenecektin. nasil bakcaktin yüzüne, yüzüne bakinca miden bulanmicakmiydi. Her kadin sevdiginin hayatinda tek olmak ister, kimse ikinci tercih olmak istemez. Aile herseyden önemli, herseyden kiymetli. Senin yerinde olsam bir psikolaga giderdim. Git, icini dök, herseyi anlat, ve rahatla. Bir psikolog sana en dogru seyleri söyler ve bu süreci cabuk atlatmana yardimci olur. Bence yalnizca sen degil annenide ikna et. Intihar hafife alinacak bir sey degildir. Annende bir psikologa gitse kendi sagligi icin en iyisini yapar. Gör bak ozaman ayyyyyyyy ben ne icin üzülmüsüm diceksin ve güleceksin. Allahin sevdigi kuluymussunki seni gec olmadan uyarmis, evlenmeni engellemis. Ilerde öyle bir erkek bulursunki, seni basina tac eder.

bu kaçıncı ya. kaçıncı bu. hem burdan okuduğum hem etraftan duyduğum kaçıncı benzer hikaye.
madem kapalı kızla evlenmek istiyosun neden açık kızlara yöneliyosun birader?
açıklığa kapalılığa bu kadar önem veren bi adam olsa zaten senden hoşlanmazdı.
karaktersizlik. şerefsizlik. karşındakini insan yerine koymamazlık. ve en kötüsü bencillik.
karşısındakini malı sanıyor, onun istediği gibi olsun istiyor. e ama sen onu öyle mi beğendin?
hiç hoca hanımı olan açık yok mu? boşversenize. en iyisini yapmışsınız irem.
her adamla ömür geçer karaktersizle geçmez. boşverin lütfen.
bu yorumu da kapalı bir bayan olarak yazdım. bunu da bilmenizi isterim.

bu adam seni zamanında aldatmış akannehir
sonrada hocalığa soyunmuş akannehir
sonrada sende kapanıcaksın hanım demiş vereliniortak
bi ara seni ukalaca telefonda terslemiş benneyaptımki
arayıp özür bile dilememiş yasakkelime Çok üzgünüm çoook
anneciğinde seni büyük bir hatadan kurtarmaya çalışmış
haa sen hala duygusal modlarda sor burda hata mı yaptım diye?
yapma Allah aşkına yaa,ben annenin ellerinden öpüyorum kızını böyle bi hatadan kurtardığı için.:asigim:

okadar karıştımkii:1no2:

çok doğru karar wermişsin aile herşeyden önemli dicem diemiorum çünkü annenin seni tehdit etmesi hiç hoş değil, tabiki yaşadığı depresyondan kaynaklıdır ama nebilim bi "anne"ye uygun bi dawranış olmamış cnm yaa ama kırılma lütfen olurmu amacım kötü bişekilde yargılamak değil:teselli:

sewdiğini tercih etseydin keşke hiç demem hem seni aldatan hemde seni farklı bi kalıba sokmaya çalışan insandan hayır gelmezklava: böle erkeklerden nefret ediorum..
Allah daha iyileriyle karşılaştırsın cnmmopuyorumnanaktan

hem seni aldatıyor hemde sonradan hoca oluyor..dinine bu kadar bağlıysa aldatmanın ne kadar günah olduğunu bilmeliydi.Allah korkusu,din sevgisi insanın içindedir.kimse kimseyi zorla kapatamaz.bu tür zorba insanlarında dini inancından şüphe ederim.HZ.MUHAMMED EFENDİMİZ bile müslüman olmayanları müslüman yapmak için zorlamamıs.herkes seciminde özgündür demiş.senin bu karsındaki sözde hoca kim oluyorki seni kapatmaya zorluyor...kesinlikle kendini ezdirme.cok dogru bi karar vermişsin.üzülme.Allah karsına kalbinde Allah korkusu olan,düzgün birini cıkarsın insallah

Bana garip gelen şey de, hocaymış, dini çokça araştırmış bilgisi vardır haliyle. Bilmiyor mu dinde zorlama olmadığını? Eğer içinden geliyorsa, inancın o yöndeyse yapardın zaten. Nedir bu kapan yoksa olmaz şartı? Bence size sevgisi daha güçlü olsaymış, aile ile problem olduğunda arkanızda dururmuş. Siz elinizden geleni yapmışsınız, o da yapsaydı, gerçekten isteseydi şu anda beraber olurdunuz. Ama o kolay yolu seçip nişanlanmış.
Anneniz sizi engellemek için "intihar ederim" demiş ama bence onun tutumu da yanlış. sizi her ne kadar korumak istediği için yapsa da, üzerinizde oluşturduğu psikolojik baskı ve şu anda yaşadığınız pişmalıkta annenizin de payı var...
Allah bundan sonrasını gönlünüze göre versin inşallah...

En önemlisi aile..Sevgili, aşk herzaman olur...
Seni de baskıyla kendi kalıplarına uydurmaya çalışması ayrı bir olay..
Seninde pek rızan yok kapanmaya..

canım böyle bir erkek senin sewgini hak etmiyor bence.kaç kez ona geri dönmüşsün dönmemen gereken zamanlarda...bence artık önüne bak derim çünkü böyle birisine kesinlikle güwenilmez.Ailen herşeyden önemli.en doğru dawranışı yapmışsın...bende olsam aynısını yapardım.ileride karşıan çok daha iyi insanların çıkacağına eminim.senin gibi olgun birisinin hayata karşı daha dik durup sağlam basacağına inanıyorum.karamsar olma lütfen tatlım.herşey gönlünce olsun öpüyorum seni opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…