Doğal Göğüs Büyütme Yöntemleri OLmayan göğüsler ve sutyen aldatmacası...:(albüm paylaştım kızlar...

Kizlar anlasilan bircogumuz pes ettik 4 yildir ugrasiyorum malesef artik kesin olarak biraktim. Yil sonu ins silikonla bu isi cozucem.

sanırım silikon bir süre hissediliyor... sonra alışıyorsun...

kesiyi meme başından yapıyorlar... belli olmuyor...

Meme altı ve koltuk altındanda yapılıyor. Doktorun tekniği yada tercihi bu. Benim kesi izim göğüs altı.

Kizlar gogus masaji yaparken sag gogusumun altinda bisi gecti elime korktum yaa her gun yapiyorum mesaj bi kc defa simdi fark ettim bi

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ameliyat sonrası ne gibi zorluklar oluyo acaba birde ne kadara taktırdın pahalımı

Benim kas altı oldu. İlk gün ağrı vardı ancak dayanılmayacak gibi değildi. Spazm şeklindeydi. Kendim yataktan kalkamıyor kalkınca yatamıyordum. Wc bile kendi başıma yapamadım yalan değil. Yemeğimi annem yedirdi. Yalan değil. Ama sadece ilk gün. Yan yada yüz üstü yatmak yasak. Şuan 6. Günüm ve ağrı sızı yok. Kollarımı kullanabiliyorum ama çok ağır kaldırmıyor yukarı kaldırmadan yani kendi işimi kendim hallediyorum. Korkulacak gibi değil yani.
Ben ağrıdan korkuyordum ama başım ağrıdığı zaman daha çok ağrım olur inan.ağrı eşiğim yüksrk demekki :)

Fiyat vermem doğru olmaz.

Benim kas altı oldu. İlk gün ağrı vardı ancak dayanılmayacak gibi değildi. Spazm şeklindeydi. Kendim yataktan kalkamıyor kalkınca yatamıyordum. Wc bile kendi başıma yapamadım yalan değil. Yemeğimi annem yedirdi. Yalan değil. Ama sadece ilk gün. Yan yada yüz üstü yatmak yasak. Şuan 6. Günüm ve ağrı sızı yok. Kollarımı kullanabiliyorum ama çok ağır kaldırmıyor yukarı kaldırmadan yani kendi işimi kendim hallediyorum. Korkulacak gibi değil yani.
Ben ağrıdan korkuyordum ama başım ağrıdığı zaman daha çok ağrım olur inan.ağrı eşiğim yüksrk demekki :)

Fiyat vermem doğru olmaz.

Bende korkuyorum kuzenim taktirdi cok sikayetciydi 1 hafta merak ettim herkeste aynimi die cok fiyat arastirdim hepsi farkli srninkinide merak ettim

Ya bende aynı dertten şikayetçiyim, dolgulu 75 kullanıyorum silikon düşünüyorum ama annem izin vermiyor :KK43: ama bi gün yaptırıcam araştırma içerisindeyim. Bu arada resimlerini göremedim, seni ekledim ama.

kızlar ne zamandır diyordum fotoğraf yüklicem..sizde bi bakın konuşalım..doğal yollardan ne kadar büyür
sizinkilerin durumu nasıl bi konuşalım..

Nerede canım albümün ben göremedim?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Ya bende aynı dertten şikayetçiyim, dolgulu 75 kullanıyorum silikon düşünüyorum ama annem izin vermiyor :KK43: ama bi gün yaptırıcam araştırma içerisindeyim. Bu arada resimlerini göremedim, seni ekledim ama.

Aman canım ne yapacaksın büyük göğsü ya, bir doğum yapıyosun zaten büyüyor 70 takardım şimdi 80 e çıktı küçük göğüs daha tarz duruyor benim şahsi fikrim böyle.

kabul ettim canım

kızlar ne zamandır diyordum fotoğraf yüklicem..sizde bi bakın konuşalım..doğal yollardan ne kadar büyür
sizinkilerin durumu nasıl bi konuşalım..

Benimkiler de küçük:KK43: kiloda verince hepten küçüldü ben böyle dolgun olsun bitişik olsun çizgi çıksın bayılıyorum yıllar evvel aktara sormuştum bir kaç karışım vericem 50 tl demişti almadım ameliyattanda korkarım birde iz kalır yada daha kötü olur bilmiyorum seninkileri görmedim ama benimki 75 falan kilo alınca farkediyor:KK14:

Benimkiler de küçük:KK43: kiloda verince hepten küçüldü ben böyle dolgun olsun bitişik olsun çizgi çıksın bayılıyorum yıllar evvel aktara sormuştum bir kaç karışım vericem 50 tl demişti almadım ameliyattanda korkarım birde iz kalır yada daha kötü olur bilmiyorum seninkileri görmedim ama benimki 75 falan kilo alınca farkediyor:KK14:

benimki 75 olsa hiç takmazdım inan...
sonuçta göğsün var sütyen takınca içi boş değil...
beterin beteri var ne diyim..

benimki 75 olsa hiç takmazdım inan...
sonuçta göğsün var sütyen takınca içi boş değil...
beterin beteri var ne diyim..

En yakın arkadaşımın göğüsleri aşırı büyük ama o kadar çok ki sarkıyor oda parayı bulunca bunları kestircem diyor sürekli bel ağrısı yapıyor ve giydiği şeyler pek hoş durmuyor o da küçük olsun büyük olacağına der hep herkesin derdi ayrı:/

canım baktım şimdi bende fotolara. doğal yollarla büyür gibi durmuyor bence bir jinekologla görüşün hormonsal bir durumda olabilir

X