olmadı:(((

erkek milleti Bol keseden atar işte.. çok güzel sözler söylemiş yıllardır tesiri altında kalmışsınız ama atmış işte Bol keseden..
Evet dediğiniz gibi hayatımda kimseden duymadığım şeylerdi belkide bunlar.Ağzı iyi laf yapardı kendisinin.Daha çok diliyle beni kendisine bukadar bağlamayı başardı.Ama giden kendi oldu malesef.

Büyük bir ihtimalle evet ayrıldığımız son zamanlar o kişi ilede görüşüyordu bana göre.Çünkü bukadar kısa sürede evlenemezdi.Ve benim yanıma gelmeden önce kız bakmaya gitmiş demişlerdi.Büyük bir ihtimalle bu evlendiği kızdı.Benim yanıma gelip son kez hakkını denedi.Kaybetmek istemiyordu çünkü beni.Hatta etrafımda bulunan çoğu insan bunda maddi bir çıkar bile sezinliyorlardı.Biz görüştüğümüz sırada anneme ilerde evlenirsek bu evde otururuz demesi(bizim ozamanlarda oturduğumuz) benden aldığı borç yol parasını geri ödememesi.Genede bunların hiçbirine inanmak istemedim.Burcu hanımında dediği gibi öyle sözleri vardıki etkisi altında kalmak imkansızdı.Her sabah günaydın mesajları.Her gece benim prensesim uyudumu acaba diye yazılan yazılar şiirler.Benden aldığı saç bandıyla her gece uyuması.Ben senin için herşey yaparım diyip ağlaması.Tüm bu nedenlerden okadar çok bağladıki kendine.Ve üç ay içerisinde gidip bir başka biriyle düğün dernek kurabildi.Ben hayır diyip kabul etmeyince gitti tabi.Eşinin ölümünden sonra kendine tekrar yuva kuracak münasip biri arıyordu.Bu arayışın içindeydi.Bense sevdim onu.Öyle saf duygularla sevdimki.Yıllarca kime baksam o na bakar gibi oldum kime baksam onu gördüm.Onun için mutlu olamadım.

erkek milleti işte.. prensesim de der ölürüm biterim de der ama 2 günde unutur aman yalnız kalmayım diye başkasını bulur.. vatandaşin biri de bana "sözde" ölüp bitiyordu.. karım olacaksım eşimsin benim der dururdu.. ailesine evleneceğim kız diye tanıttı.. saçımdan bi tutam alir koklardi.. ne oldu ? en zor anımda bitti dedi.. o söylediği sözler, vaatler, aşk dolu msjlar, karıcığımsın kadınım olacaksın lafları püfff diye uçtu gtti.. benden sana tavsiye ağzi iyi laf yapan insanlara hemen kanma... sözlere değil eylemlere bak.. şuanki sevgilim bana böyle şeyler söylemez pek.. çekingendir.. içine kapanıktır ağzi laf yapmaz ama bir damla göz yaşima dünyayı yakacağini da iyi bilirim. 2 senedir her derdimde yanımda oldu.. asla bırakmadı beni.. seni elinin tersiyle itene değil avcuyla kavrayan erkek gibi bi erkeğe ver önümüzdeki 10 yılını.. aşk acısı çekeceksen bile delikanlı mert bir adam için çek.. aşkı iki dudak arasında 3-5 kelimeyle yaşayip bir çirpida silip atan adamlara değil 10 yıl 10 dakkanı feda etme...

artık düşünme cnm geçmişte yaşanmış ve bitmiş bunları düşünerek kendini harap ediyorsun. senin bir damla gözyaşına değmeyen birisiymiş. sevgini hakeden birisne vermelisin. seven insan başkasıyla evlenemez. unutup ve hayatını yaşamalısın bırak geçmiş geçmişte kalsın

keske biri sizi söyle güzelce sarsip 'o artık evli ve cocuğu var,unut onu' dese..

Arkadaşlar benim üzülmemdeki tek nokta karşı tarafın ısrarına rağmen olayı bitiren hayır diyen tarafın kendim olmasıydı.Ben onun üzüntüsünü yaşadım.Karşıdaki kişi seni bırakıyorum bitti diyip çekip gitseydi bunca sene üzülmezdim.Değmezmiş der devam ederdim yoluma.

Kesinlikle katılıyorum...

Seninle görüşürken kız bakmaya gittiğini söylemiştin,evet deseydin belki de aldatılacaktın..Hayır da hayır vardır :))

hayır demıste olsanız zaten seven adam gıtmezdı...
yanı sız hayır dedınız dıye gıtmedı bence o..zaten gıdecektı...

hayır demıste olsanız zaten seven adam gıtmezdı...
yanı sız hayır dedınız dıye gıtmedı bence o..zaten gıdecektı...

aynen sana katılıyorum. cnm daha neyin üzüntüsünü yaşıyorsun kendini suçlamayı bırak toparla kendini. sen git dediysen o kalbii kazanmak için çabalaması gerekirdi. o ne yapmış gitmi şevlenmiş. boşver herşeyde bir hayır vardır deyip hayatına bakacaksın. şöyle kafanı toparla yeter artık kendini üzmeğe değermi hiç. allah bunun böyle olmasını istemiş demekki. senin yapman gereken şey herşeyi unutup ileriye bakmandır. gül eğlen hayatın tadını çıkart.

Gerçek sevgi denilen şey bukadar ucuz olmamalı sanırsam??

Canım sadece ağzı iyi laf yapıyormuş hepsi bu. Ben senin sevgine gerçek değil demedim onunkine dedim. Ortada zaten sen kimsenin elini bile tutmamışsın o zamandan beri, o ise başkasıyla evli. O bence karısını unutamamış ölümü belki de onu çok yıkmış ve kendine tutunacak dallar aramış durmuş. Bence psikolojisi yerinde bir insan değilmiş zaten. Yaptıklarına bakılırsa. Sen hayır demişsin çünkü evet diyememişsin. Evet deseydin mutlu olamayacağını kendin de biliyormuşsun. Önemli olan eylemler, lafta kalan şeyleri herkes söyler. Ve bence. Acı gelebilir sana biraz ama bence bu sizin son olayda bu adam ikili oynuyormuş ve sen kendini suçla diye öyle artistik bitirmiş olayı. Ağlaması zırlaması bana vız geldi şu an hiç inanmadım hiç de duygulanmadım ben sadece senin adına üzüldüm. Neden mi. Benzer bir olay yaşadım çünkü 3 yıldır birlikteydik ve 3 yıl boyunca sürekli görüşüyorduk aynı okuldaydık çok fazla şey yaşadık ilk aşkımdı bu benim sonlara doğru yolunda gitmeyen şeyler seziyordum dayanamadım bunun hotmail şifresini kırdım saçma sapan şeylerle uğraştım neyse bu benim yaptığımı anladı ve bu yaptığın çok kötü bişey diye ayrıldı benden. Şoka girdim resmen.. Nasıl yani bu yüzden mi diye. Kendimi o kadar çok suçladım ki anlatamam 3 gün boyunca uyumadım yanına gittim özür diledim hatta yalvardım falan dönüp de yüzüme bakmadı. Meğerse başka biri varmış. Bu benim kendimi suçlu hissetmeme neden olan ayrılma olayımızdan 3-4 ay önce başlamış hem de. Haklıyken haksız konuma sokmuş beni yani anlayacağın. Sonradan düşündüm evet çok şey konuştuk paylaştık işte aynen evimizi bile konuşuyorduk ama fark ettim ki o üç yıl boyunca bana adam akıllı sevdiğini söylememiş ya da hissettirmemiş ben hep gözümde büyütmüşüm hep boşlukları kendim tamamlamışım kusurlarını hatalarını görememişim aşka aşık başlamışım olaya.. Ve bu dediğim insan da gerçekten sorunlu biriydi. Çok küçük yaşta annesini kaybetmesiyle birlikte çok büyük olaylar atlatmıştı. Yaşadıklarına göre fazla normaldi :) Kendi suçunu bildiği halde herşeyi benim üstüme attı da gitti yani. Ortada bişey olmayınca direkt konduramıyorsun ama sizin durumunuzdan 3 ay sonra başka birisiyle evliliğinin olması çok büyük sadakatsizlik örneği bence. Ayrılmaya gelince de sen ayrıldın beyfendi paçayı öyle güzel sıyırmış ki sen neden başkasına gittin dersen bunu sen istedin diyebilir.

Son düzenleme:
Evet zaten karşısına geçipte neden gittin diye sorsam sen yok dedin madem bukadar üzüldün yok demeseydin hayır demeseydin diye bir yanıt verecekti.Düşününki seven insan neden hayır desin.Çünkü beni ozamana kadar çok fazla üzdü.Ayrıldığımız üç ay içerisinde bana başka insanlardan teklifte geldi.Ama ben hepsini elimin tersiyle ittim ben başka birini seviyorum diyerek.Hatta hiç unutmam bir çocuk vardı üç boyunca neolur bana bir şans ver diyip durdu.Her seferinde ona olan sevgimi söyledim ona.En sonunda pes etti.Bukadar çok sevdiğini bilsem yanına bile yaklaşmazdım diyerek gitti.Ben bukadar çok bağlıyken ayrıda olsak dönüp kimseye bakmamışken o o sırada evlilik hazırlıkları yapıyormuş meğerse.Ben sevmenin nedemek olduğunu kendimde gördüm.Ama demekki kendisi benim düşündüğüm gibi düşünmemiş.Beni en çok rahatlatan yorumlar onun beni haketmediğini yada değmediğe dair yapılan yorumlar oldu.İnsan değmemiş biri için nden üzüldünki.Yıllarca beni üzen şey hayır diyen taraf olmaktı...

10 sene mi..?
Bu büyük bir haksızlık ...
Ayrıca bence aşk değil takıntı,tutku yada adını bilmediğim bir psikolojik saplantı.
10 koca yıl,ömür ne ki 10 yıl böyle bir adam için heba edilsin..
Vakit varken dönmeli hayata

o hayatini kurmus,yeni baslangic yapmis siz neden kendinizi bu kadar yediniz,bitirdiniz..kimse icin kesinlikle degmiyor..hayatin tadini cikarin..inan herseyde hayir vardir..bazen israr etmemek gerekir..kendine uzulmeyi layik gorme...ne gecti eline??o zamanlar dogru olan neyse sizde onu yapmissiniz,hic uzulmeyin kararinizin arkasinda durun.koskocaman bir hic..belli bir yasa gelmissiniz bundan sonra elinizi SIMSIKI tutan siz biraksaniz bile o eli birakmayan birisi olsun hayatinizda..

geriye dönüp baktığınızda 10 yilinızı heba etmenin acısını,pişmanlığını yasamıyor musunuz?

geriye dönüp baktığınızda 10 yilinızı heba etmenin acısını,pişmanlığını yasamıyor musunuz?
Sadece herşey çok daha farklı olabilirdi diye üzülüyorum herzamanda bunun için üzüldüm zaten.Pişmanmısınız diye sorsanız bir başkasını sevemedimki,yani acaba yapabilirmiyim diye çok denedim ama karşı tarafa haksızlık yaparmıyım düşüncesinden korktum.Keşkelerim sadece ...keşke birşeyler için mücadele etmiş olsaydı keşke birşeyler için gerçekten savaşmış olsaydı bende istemeyerek hayır demek zorunda kalmasaydım ve bu derece sevdiğim bağlandığım insanla bir ömür mutlu olabilseydim.Keşke benim kurduğum hayalleri bir başkası değilde ben yaşayabilseydim.Hayatta istediğim herşeyi yaptım.Belki iyi bir kariyer vs. diğerleri.Ama hiçbirşeyi onunla birlikte bir ömür yaşamak kadar çok istemedim.Nedendir bilmiyorum.Hala kendime haksızlık yapıyorum belki.Çünkü düşünüyorumda ben olsam diye.Bukadar kısa sürede asla bir başkasıyla yapamazdım.İnsan sevmediği insanla evlenmeyeceğine göre üç ay sürede bir başkasını sevebilecek kadarmış bana duyduğu hisler.Değiyormu.Hayır diyeceksiniz.Ama değsede değmesede birşeyleri değiştiremememe kızıyorum sadece.Kendime kızgınım evet.Ona duyduğum sevgi çok başkaydı sadece.Belki çok küçük yaşlarda babamı kaybettiğim için daha bşr başka geldi onun sevgisi.Belkide yaşadığım ilk duygular olduğu için.Bilemiyorum.Sonuç olarak diyebileğim şuki,keşke birşeylerin kıymetini bilmiş olsaydıda böyle olmasaydı.İlerde bende bir yuva kuracağım belki.Ama hep şuna inanıyorum,yanılıyormuyum bilmiyorum ama,kimseye duyduğum sevgi ona duyduğu msevgi kadar saf ve temiz olamayacak.Malesef.

mafoldumbenmafoldumben

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…