olmadı:(((

Herkese güzel dilekleri için çok teşekkür ederim.Sevdiğine emin olman derken,bunu anlayamıyorsunuzki.Karşıdaki insan çok seviyor imajı yaratıyor gözünüzde.Söylediği sözlerle yaptğı hareketlerle.

Beni en çok üzen neoldu biliyormusunuz.Biz birlikteyken hiç ayrılmak istemiyodu.Hiç bitmesini istemiyodu ben nekadar bitsinde desem.En son gelmesindede çok ısrar etti,ağladı.Evlendiğini duyduğumda keşke hayır demeseydim diye çok suçladım kendimi.

Ve çok enteresan bir ayrıntı varki.En son gelmesinde ben hayır diyince yarından sonra hayatında böyle biri yok artık dedi.Neden böyle birşey söyledin diyince.Üç gün sonra duyarsın dedi ve ağladı.

Üç gün sonra duyarsın lafı çok tuhaf gelmişti bana.Hatta acaba kendine birşeymi yapacak diye çok korkmuştum(Hala nedense kendimi suçluyorum.Belki evet deseydim gitmezdi diyeAma şu varki.Bana gelmeden önce o insana gitti ve ben bunu duydum

Son yazdıklarından sonra daha çok kızdım sana.
Sadece senden ve başka birilerinden para alıp geri ödememiş olması bile güvenilmez biri olduğunun kanıtı.
Üstelik ortada her şeyiyle mükemmel olan bir aşk da yokmuş (kusura bakma)
Duyduğunda kurtulmuşum diye sevinmek yerine gözünde daha da büyütmüşsün.
Üzülmenin, acı çekmenin de bir sınırı vardır.
Ölüm olduğunda bile bir süre sonra acısı hafifliyor insanın- ki bunu en iyi senin bilmem gerekirdi.
Adam karısını kaybetmiş sana aşık olmuş, senden ayrılmış 3 ay sonra evlenmiş.

Daha önce de söyledim, tekrar söylüyorum.
Sen içindeki boşluğu, sevgi ihtiyacını onunla doldurmaya çalışıyorsun.
Böyle yaparken de hayatın gerçek güzelliklerini kaçırıyorsun.

Yorumlarınızı çok dikkate alarak okuyorum.Ben neden evet demedim diye yıllarca kendimi suçladım durdum.Ama evet dedirtecekte birşey yapmadı ki,bukadar çok seviyor olmama rağmen hayır demek zorunda kaldım.Evet dediğiniz gibi birkaç kişiden borç aldığını ve ödemediğini duydum.Benden aldığı parayıda ödememişti bana.En sonki hali neolur bırakma beni demesi yıllarca gitmedi gözümün önünden.Fakat ne yalan söyleyeyim hayırda demiş olsam üç ay içinde bir başka biriyle evlenmesi beni baya şaşırttı.

Hala kulağımda söyledikleri...sen benim canımsın bu canı benden alma derdi hep(Sen yok demediğin sürece asla bırakmam beni...Seninle çok mutlu olmak istiyorum ben.Yemin ederim ki ben seni seviyorum.Hep sevicem seni bunu unutma.Ömrümün sonuna kadar herzaman ayrılacakta olsak.Her sözü her anı her acısı dün gibi beynime kazınmış(Öyle büyük bir acıydıki bendeki.Birkaç saat sesini duymasam nefesim gider gibi olurken bir başkasıyla evlendiğini duyduğumda yaşadığım acıyı tarif edememÇok zor geçti.Ve kimseyede ona duydugum ona hissettiğim şeyleri hissedenedim(

Çok da gerçek bir aşk yokmuş aranızda,daha doğrusu tek taraflıymış..
Geç kalmış syılmazsın henüz gençsin,yeni bir ilişki aramalısın kendine,bu gün iyisin ama yarın..boşluğu daha çok hissedeceksin.

senağlamasenağlamakimseyi sevemeyeceğim(Zaman özlettirecek(Hergün ve her an okadar çok özledimki ve özlüyorumkiBirgün evlensemde sadece tek kalmamak için yapıcam bunu

erkek milleti Bol keseden atar işte.. çok güzel sözler söylemiş yıllardır tesiri altında kalmışsınız ama atmış işte Bol keseden..

günde 10 defa kimseyi sevemem derseniz sevemezsiniz.. kendi kendinize engel oluyorsunuz.. çok da harika Bir aşk değilmiş, Bir var Bir yok.. aylarca haBer alamadiğiniz Bir sevgiliymiş.. siz varken evlendiği hanım da vardır mutlaka.. aslında siz ve şuanki eşi onun hayatındaki Boşluğu doldurmuş.. insanlarin duygularini kullanmış.. şurda anlattiğiniz kadariyla Bile ne kadar güvenilmez Bir adam olduğunu hissettim.. eşi öleli 4-5 ay geçmiş ve size BeraBerlik teklifi etmiş.. Böyle bi adama en Başından güvenmeniz hata.. eşinin topraği kurumadan aşk maceralarına çıkıyor sizden de ayrılır ayrılmaz evlenmesi gayet doğal.. Biraz mantıklı olursanız duygusal Bakmazsanız daha iyi hissedersiniz.. Bu adam yalnız kalmaktan korkmuş münasip Bi kız Bulayım da evleneyım demiş siz inat edince kapris yapinca peki demiş gitmiş Başkasıyla evlenmiş.. yani Bu adam için mi ??

Bende yazdıklarınızdan öyle büyük bir aşk hikayesi çıkaramadım.
Adam en başından beri sıkıntılıymış.
Siz kendi gözünüzde büyütmüşsünüz birşeyleri.
Büyük ihtimalle ayrılığınızın son zamanları o güzel sözleri size söylerken,
hayatında başka biri de vardı.
Ve hala herşeyden kendinize göre sonuçlar çıkarıyorsunuz.
Sarissa' nın da dediği gibi kızına ,sizin vereceğiniz ismi vermiş olması bile bencilliğinden.
O ismi büyük ihtimalle kendisi bulmuş, sizle alakası yok yani.
O kadar büyütmüşsünüz ki...
Halbuki dışarıdan bakınca, hiç öyle size bağlı biri yok anlattıklarınızdan.
Diyeceğim ki, adam 3 ay içinde evlenmeseymiş, sizi arasaymış günlerce,
unutmayın, değermiş.
Ama böyle birşey yok, arkasına bile bakmamış, evlenmiş,
hayatına devam eden biri var.
Siz niye bu kadar geriye bakıyorsunuz.
Önünüze bakmazsanız, yerinizde sayarsanız.
Eski hatıraları, ona dair ne varsa çıkarın hayatınızdan.
Gerçekten onu hatırlamak ve üzülmek için harcadığınız çabayı,
unutmak ve geleceğe bakmak için harcasaydınız çoktan unutmuştunuz.
Resimleri filan yırtın atın.
Siz hergün yaranızı kanatmaktan ,acınızı deşmekten başka birşey yapmıyorsunuz.
Herşey sizin elinizde, unutmakta.

deki seni çok sevdi ya da sevmedi
3 ay sonra değil 3 yıl sonra da evlenebilirdi.ne farkeder ki artık
10 yıl geçmiş.
zaman aşımına uğramış bi muhasebenin kime ne faydası olacak.
bence aklını başına devşir.yaşananı yaşandığıyla bırak.neden,niye,nasıl sorulardan vazgeç.
bak bi çok insan sana özelini açmış.ne hikayeler anlatılmış.
hangisinden daha anlamlı,daha güçlü bi aşktı sizinki.
hepsi unutulmuş.
sen mi unutamayacaksın.

Aynen dediğiniz gibi son cümlelerinize aynen katılıyorum...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…