Oldu sonunda! Hamileyim! Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah...

cileklPASTa

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2010
95
1
merhaba arkadaşlar,hamileyim.çok güzel bir duygu ALLAHIM inşallah,hayırlısıyla kucağımıza almayıda nasip eder.baştan anlatayım,bir buçuk yıllık evliyim,eşimle çocuk sahibi olmaya karar verdiğimizde3 aylık evliydik,planlı gbelik olduğu için önce doktora gittik tahlillerimi yaptırdık doktorum hiçbir sorun olmadığını 6 aylık süre vereceğini eğer olmazsa tekrardan gelin dedi ok dedik.ve olmadı tekrar gittik,bu sefer eşime bakıldı ve eşimde sorun olduğunu öğrendik morfolojisi ve spermleri bozuktu ve sperm sayısı düşüktü,şok olduk,yıkıldık,eşime ilaç verdiler 3 ay kullan tekrar bakalım dediler ama sonuç hüsran.doktorum aşılama yapalım dedi haziran ayında rahim filmim çekildi ve aşılama oldum ama olmadı,psikolojik olarak hem eşim hem ben bittik yani,tüp bebek başka çaresi yok dedi doktorum.tüp bebekte kolay bir işlem değil ve her yerdede olmuyor,arkadaşlarımdan tüp bebek tedavisinden dolayı rahatsızlanan oldu hastanede falan kaldırlar zor yani.şaşırdık kaldık ne yapalım diye.ben iyice araştırdım en iyisi kimse ona gidelim dedim,en iyisi tabi bize göre ist bülen urman,eminim başkalarıda vardır,eşim ve doktorum dediki önce burdakide git boşver yorucu olur,içimden burdakine gitmek gelmiyordu,dediğim gibide oldu gider gitmez doktor bana rahmimin bozuk olduğunu ve traşlama yapılacağını içden rahmime bakılacağını söyledi ok dedik eşimin ısrarı üzerine tarihide aldık ordan çıktım hemen doktorumu aradım dedim böyle böyle sakın yaptırma öyle bir şey yok dedi oda şaşırdı.bülent beye gittik ist ve oda bende hiçbir problem olmadığını söyledi tek embriyo ile şuan hamileyim her gün dua ediyorum ALLAHIM olmayan herkese hayırlısıyla nasip et diye işte buda benim hikayem bebeğimiz bizimle...

Son düzenleme:
canım allah hayırlı ugurlu etsin saglıcakla kucagına al inşallah melegini.....opuyorumnanaktan
bende simdi dr gitmeye basladım benim eşiminde morfolojisi %3 çıktı ama dr bi sorun yok eşinde dio eskiden varikoseli ve ameliyatlı bendede yumurta tembelligi cıktı dr az biraz zayıflamalısın dedi serephone adında bi ilaç verdi kullandım simdi cumartesi kontrole gittim sag yumurtandan ümitliyim carsamba tekrara gel bakalım dedi yarın gidicem bakalım inşallah rabbim hayırlısıyla bizede hamileyimmm kızlaarrr diye yazmayı nasip eder tatlım benimmm inan çok sevindim tebriklerrrrropuyorumnanaktan opuyorumnanaktan

açıkçası bizde olmayan sorun yoktu:) ama kısmet ilk aşılamayamış gerçi çok yeni ama umutlu olmak lazım:) Allah isteyen herkese nasip etsin

ay ya rabbim ne kadar güzel bi mutluluk.......... bizede ver Allahımmmmmmmm :Saruboceq:

Gözün aydın canım.Allah kucağına almayı kısmet etsin

canım benim tşk ederim,moralini hiç bozma olur allahın izniyle yeterki stres etme kendine,benim eşimin morfolojisi %1 o derece alt sınırdaydı rabbim ol deyince olur hayırlısıyla yakında sende yazarsın bize müjdeli haberi opuyorumnanaktan

ayy çok sevındım canım .benımde adetım 2 gun geçti ama olumsuz olamsından korktuğum dan test bıle yapamıyorum bu seferd eolmassa dıye.ama belim çok fena ağrıyo sureklı bişeler yemek istıyorum

ayy çok sevındım canım .benımde adetım 2 gun geçti ama olumsuz olamsından korktuğum dan test bıle yapamıyorum bu seferd eolmassa dıye.ama belim çok fena ağrıyo sureklı bişeler yemek istıyorum

tşk ederim canım,ama korkma yap nasıl olsa allahın izniyle çift çizgiyi görüp hamiş olacaksın,sonucu bana bildir ok opuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…