olay topic sonunda açıldı! hadi gelin

he bu arada sanırım ben ilk zamanlar netsiz gelin oliciimm ayy çok özliem sizi yaaaa senağlama

e hadi gelin uyanmadınız mı daha uykucu takımı

naparsınız yawyular. ben çok iyiyim 6 kg verdimhihoyyyt 5 daha veririrsem hemen gelinlik bakmaya başlıycam:hooray:

ehehehhhe ya insan tartıya çıkınca ne kadar mutlu oluyor anlatamam size. anlatayım hemen. sabah kepek ekmekle normal kahvaltımı yaptım hamur işi bile yedim ama. çok fazla kahve ve çay içtiğim için şekeri kilo yapar diye tatlandırıcı aldım bu arada, kalorisiz istediğim kadar gayfemi içtim. sonracıııma açlık durumuna göre öğlen salatalık, domates, havuç yada elma gibi kalorisi az şeylerden 1 tane yedim. maden suyunun içine limon sıktım onu içtim arada. bide şekersiz yeşil çay içtim.akşam üstü çıktım isteğime göre 70 ila 110 dk arası yürüdüm. akşam sebze haşladım yoğurtladım, bazen yine meyveyle geçiştirdim. hcr35 yatmadan evvel elma sirkesi ve çiçek balını 1 bardak suya karıştır iç sabah inmiş bir göbekle kalkarsın dedi. ama ben sadece sirkeyi suya karıştırıp içiyorum unutmazsam. böyle işte. bide evde devamlı iş yaptım oturmamaya özen gösterdim vee sonuç 2 haftada 6 kilo hihoyyyt belki sağlıklı değil evet ama alper istanbula gelecek ev eşyaları ve gelinlik damatlık vs alınacak zamanım azdı o yüzden hızlı vermem gerekiyordu.

Son düzenleme:
sel yeaawrum ağustosa daha var diye düşünüp gevşek tutma valla insan çok strese giriyor. akşam yemeklerini kısarak ekmeği keserek spora başlayarak şimdiden işe başla bence. kaç kilo fazlan var ki?

senin düğün belli oldumu velved?

sel yeaawrum ağustosa daha var diye düşünüp gevşek tutma valla insan çok strese giriyor. akşam yemeklerini kısarak ekmeği keserek spora başlayarak şimdiden işe başla bence. kaç kilo fazlan var ki?

ya dicem ama gülme ok :tomato::tomato:

cok iyi yapmısın cnm :lepi:
bende yapıyorum o sirkeli suyu sabahlarıda lahana suyu içiyorum yerimseniben
yürüyüşe cıkıyorum aynen dedigin gibi sositososito
ekmegi azalttım iyice :1rolleyes:
bide su cayın içindeki şekeri kessem ne güzel olcak ama olmuyo bee :çok üzgünüm:
calısalım calısalım durmayalım kıslarrrrrr dügünümüze dek zayıflamak şart :sm_cool:

oldu cnm günü kesilcek konusulcak işte :lepi:
dügünüm ya temmuz yada agustosta :asigim: :nazar:
gününüde görmeye gelince konuscaklarrr :1rolleyes:

63 tüm aplam şimdi 57 oldum çok şükür.:nazar: boyum 1.66 senin?

ben benimkiyle tanıştığım zaman 49 kiloudum 1,67 de boyum. bana derdi ki hep kemiklerin batıyo sarılınca.
sonra gelirken yanıma hep 2 paket çukulatayla geldi. bi anda 58 olmuşum anlamadım. geçen tartıldım 57 diydim yine 49 olmak istiyorum ben yaaa :çok üzgünüm:
ama olamıyorum yemek yemeyi çok seviyorum.
göbeğim dümdüzdü yağ denilen hiç bişi yoktu vücudumda, şimdi bi çıkıntı var artık senağlama

cok iyi yapmısın cnm :lepi:
bende yapıyorum o sirkeli suyu sabahlarıda lahana suyu içiyorum yerimseniben
yürüyüşe cıkıyorum aynen dedigin gibi sositososito
ekmegi azalttım iyice :1rolleyes:
bide su cayın içindeki şekeri kessem ne güzel olcak ama olmuyo bee :çok üzgünüm:
calısalım calısalım durmayalım kıslarrrrrr dügünümüze dek zayıflamak şart :sm_cool:

dulcary kullanıyorum ben. 1,6 tl hem çok ucuzmuş hemde sıfır kalori diyettesin diye ağzımızın tadını bozmaya gerek yok dimi.

oldu cnm günü kesilcek konusulcak işte :lepi:
dügünüm ya temmuz yada agustosta :asigim: :nazar:
gününüde görmeye gelince konuscaklarrr :1rolleyes:
benden önce evlenemezsin fururum Allahıma heee :mymeka:

X